Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» Popis aktivnosti
Today at 7:41 pm by Jeannie Becotte

» Obvestila
Today at 6:39 pm by Michelle

» Bivalni prostori
Tor Nov 29, 2016 10:55 pm by Elizabeth Deravenel

» Dvorec z okolico
Ned Nov 27, 2016 12:45 am by Elizabeth Deravenel

» NAJ Osebe
Pet Nov 25, 2016 9:53 pm by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet Nov 24, 2016 6:35 pm by NPC

» Čarovničin tednik
Ned Nov 20, 2016 3:09 pm by NPC

» Spalnica
Ned Nov 06, 2016 11:46 pm by Yū Tooru

» Chat
Sob Nov 05, 2016 9:41 am by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet Nov 04, 2016 8:35 pm by James Turner

» Lov na buče
Pon Okt 31, 2016 10:45 am by Michelle

» Bivalni prostori
Pon Okt 24, 2016 8:16 pm by Timothy Ackles

» Vrt in zunanjost
Tor Okt 18, 2016 11:37 pm by Ludvig Eriksson

Share | 

Pri Počenem kotlu

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Michelle
Administrator
Administrator

Bivališče :
Število prispevkov : 4508

ObjavljaNaslov sporočila: Pri Počenem kotlu   Tor Avg 21, 2012 1:20 pm

Pri Počenem Kotlu

Od zunaj je Počeni kotel videti zanikrn in ga zato ljudje ne opazijo dokler ga nanj ne opozoriš. Bunkeljni hitijo mimo in se obnašajo, kot da krčme tam sploh ne bi bilo. Kljub temu, da je gostilna zelo znana pa je znotraj izjemno temačna in zanemarjena. Za šankom streže plešast točaj po imenu Tom. Čez vrata za gostilno je majhno, ograjeno in s plevelom zaraščeno dvorišče, kjer stojijo  smetnjaki. Stena iz zidakov na tem dvorišču, se razpre v vhod na Prečno ulico, če nanjo pravilno potrkate. Počeni kotel je torej prehod med bunkeljskim Londonom in Prečno ulico. Tu lahko poiščete prenočišče, ali ostanete le na pijači, ali kosilu.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwartstt.slovenianforum.com Online
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

Bivališče : Paris, France
Število prispevkov : 9453

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Pon Jul 22, 2013 6:37 pm

For mrs Lewis
Note: Screw you, page 69 ><
Wearing: This!

~
Sedel je v gostilni in s pogledom opazoval ljudi. Pil je neko čudno pijačo - baje se je imenovala poletna sprostitev, ampak počutil se je, kot da bi bil samo bolj razgret. Po hrbtu so mu tekle srage potu in k njem je kar naenkrat prisedel nek moški, cel zavit v svetlo zelen plašč. Zelena kapuca mu je zakrivala obraz, njegov glas pa je bil melodičen, odločen in samozavesten. "Olsson?" ga je vprašal. Ni vedel zakaj je tu. "Ja, zakaj?" Nagnil se je bližje, potem pa v tekoči francoščini, z ruskim naglasom rekel: "Tole spij." Podal mu je stekleničko. "Kaj je to?" Hotel mu je vrniti stekleničko, vendar je začutil njegovo palico na svojih prsih. "Spij. Potem boš šel to tistega dekleta tam..." Ozrl se je, zagledal Seshru, pogoltnil slino, moški pa je nadaljeval: "In ji dal tole. Pij zdaj!" Dvignil je stekleničko in spil. Grenak okus, kot da bi bila nekakšna limonada. Ampak svet se mu je zdel zdaj drugačen. "Pojdi zdaj!" Kot da bi čakal samo na ta trenutek, je čakal, da se Seshru odpravi. Videl je, kako je stopila po stopnicah, do sob in Alex je stekel za njo. Zavil je po hodniku, stopil je za njo in jo za njene lase potegnil v prvo sobo. "Dobro me poslušaj. Ne upiraj se. Nekaj imam zate." Odvil je zavoj in pred njim je bil svetlo zelen plašč, v njem pa pismo. "Ne vem kaj piše." V paketu je bila drobna škatlica. Odprl jo je. V njej je bil prah rumene in sive barve. Pihni v Seshru! Obrnil se je k njej, potem pa pihnil v njo. Omotična bo in ne bo se sposobna upirati. Zdaj pa ji pokaži, kaj bi bilo Natu všeč. "Že deluje? Si kaj omotična?" Čez obraz se mu je razlezel zloben nasmešek. Punco je preprosto odrinil na posteljo.

Comment peux-tu dormir pendant que tout le monde pleure?:

Alexander Olsson, l'animagus, le Mangemort
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

Število prispevkov : 9590

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Pon Jul 22, 2013 7:52 pm

Njeni straši so šli za tri dni do njenih starih staršev, ki so se pred kratkim preselili na Norveško, njo pa so pustili ostati v Londonu, v Počenem kotlu. Oče ji je še obljubil, da bo Tom videl, če bo zapustila Prečno ulico, da gre na obisk do svojega dečkota, in da ga ne bo videla do šole, če bo za to izvedel. Če bo pa ubogala ukaz... Vsakič ko je pomislila na nagrado, se je morala zadovoljno nasmehniti. Skoraj je lahko že čutila svobodo. Poslovila se je od najboljšega prijatelja, ki ji je prišel delat družbo, da ne bi od dolgčasa zgnila v tej dolgočasi zgradbi. "Pridem tudi jutri?" jo je vprašal in jo objel. Ko jo je izpustil se mu je široko nasmehnila in skuštrala njegove lase. "Prosim..." je rekla in mu pomahala, ko se je odpravil skozi vrata. Ena od slabosti pri tem, da je morala ostati tukaj je bila tudi to, da ni mogla hoditi na treninge in to jo je spravljalo ob živce bolj od česarkoli drugega. Z vzdihom se je odpravila proti stopnicam, da bi čimprej zaspala in končno dočakala vrnitev starih. Ko je bila v zgornjem nadstropju pa jo je nekaj povleklo za lase in s krikom je skoraj izgubila ravnotežje, ko je je oseba povlekla skozi prva vrata. Zaklela je in lase iztrgala iz tujčevega prijema, pograbila palico in se s kletvico na jeziku obrnila k osebku, ki ji je v tistem trenutku pihnil nekaj v obraz. Od šoka je zakašljala, izpustila palico in skozi solzne oči pogledala s kom je imela opravka. "Alex, kaj za..." je zamrmrala in se prijela za glavo. Ne, prekleto, videla je dva Alexa. In na njunih obrazih je kraljeval moteče zloben nasmešek. V strahu je naredila nekaj korakov nazaj in poskusila v spomin priklicati, kako se spremeniti v žival, a si ni upala niti poskusiti s preobrazbo. Če je bila v takšnem stanju bi lahko šlo preveč narobe. Porinil jo je na posteljo in za trenutek ji je vzelo sapo, se je pa poskusila brez razmišljanja potegniti na drugo stran.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Pon Jul 22, 2013 11:05 pm

Pogledal jo je v njene oči. "Sleči se, Seshru Lewis. Ne bova seksala, pokazal ti bom nekaj stvari." Zagrnil je zavese, zapahnil vrata in jih magično še zapečatil, da ju gotovo ne bi nihče zmotil. Iz svojega telesa je potegnil obleke, potem pa stopil proti njej. "Ne bova seksala," je ponovil. "Samo nekaj stvari ti morem pomazati. Ker če ti jih ne... No, vse je v tistem pismu, ki je tam nekje obležal." Usedel se je na posteljo in pogledal rdečelasko naravnost v oči. "Povej mi, mala, kakšen užitek znaš dejansko narediti svojemu možu? Znaš narediti tako, da kriči tvoje ime?" Zasmejal se ji je, potem pa ji zašepetal na uho: "Ga znaš popeljati do nebes in še dlje? Zakaj tega ne pokažeš? Ne na meni. Ampak povej mi. Kaj bi izbrala za predigro, da bi ga najbolj vzburila? Veš kaj lahko poskusiš? Zveži ga. Potem pa njegov prsni koš, od njegovega do vrata premaži z vročo čokolado." Nasmehnil se ji je, potem pa pogledal po sobi. Kot naročeno. Prijel je čokoladno tablico, pričaral posodico in stopil v njej čokolado. Počakal je, da se malo ohladi. "Poglej tako." Obrnil je posodico in začel vlivati čokolado po njenem telesu. "Potem narediš tako..." Jezik je potegnil od njenega mednožja do njenega vratu... "In tako." Začel je sestai bradavičko na levi dojki.

Nazaj na vrh Go down
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 11:54 am

Seshru Lewis? Vedel je, da sta z Nathanom poročena. "Pusti me pri miru." je rekla tiho. In vseeno je z nje povlekel obleke in začel govoriti nekaj o tem, kako bi ji mora nekaj stvari pokazati. Tesno je zaprla oči in skušala odmisliti njegovo prisotnost. Samoobramba, to je morala ugotoviti. Kar je počela z Nathanom se ga ne tiče in če se je že hotela od koga učiti kako bi ga zadovoljila bi bilo to od njega. V skrajnem primeru od svojega prijatelja, ali pa, če bi bila videti kot zrel paradižnik, od interneta. Ne pa Nathanovega najboljšega, zmešanega, francoskega prijatelja, prekleto. Tesno je zaprla oči in se skoncentrirala na podobo tigra. Hotela ga je udariti v trenutku, ko se je je začel dotikati. Občutek je bil tako napačen da ni vedele če bi se jokala ali njegovo glavo razbila kot lubenico in spodnjo čeljust je jezno stisnila ob zgornjo. Z malo težave je roko dvignila do njegovega tilnika. "Ta trenutek me izpusti." je zasikala in z nohti grozeče podrsala po njegovi koži. "Ali pa te bom razmrcvarila da ne bo nihče prepoznal tvojega trupla." Upala je, da je zvenelo dovolj grozeče. Ampak če bo nadaljeval... Nekaj globokih ran ji ni bilo težko narediti takoj ko se ji bo nehalo vrteti.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 2:20 pm

Note: Zdaj me lahko mučiš xD
Seshru očitno ni ravno uživala, vendar ni odnehal. "Na skrivaj ti je všeč. Ne trudi se zanikati, vidim to, mala. Nathanu bom povedal, da more večkrat obdelati tvoje bradavičke. Tako bodo vsaj malo bolj čvrste in tudi dojke bodo bolj napete. Nah, verjetno mu bom moral poslati kakšno pismo. In to?" Z dlanjo je prijel za njeno mednožje. "Na to moreš biti posebno ponosna. To zelo ceni." Potegnil je nekajkrat z roko gor in dol. Prijela je njegov tilnik in potegnila po koži, da je naredila nekaj prask. "To bi pa rad videl, gospodična Lewis. Ali naj rečem gospa?" Pogledal jo je v oči. "To Nathana vzburja. Če ga boš med seksom praskala, ti bo hvaležen. Najraje od vsega pa ima, če ujameš njegov jezik med svoja usta, nežno sesaš, potem pa ga ugrizneš v ustnico. Za to ti bo najbolj hvaležen." Pomežiknil ji je. "Naj ti pokažem." Z nohti je potegnil po prsnem košu, čez čokolado, vse do kože. Ni počasi potegnil, potegnil je hitro in ravno dovolj, da ji je naredil manjše ranice. "Zdaj pa še tisti del z jezikom, ne?" Sklonil se je nad njo in jo samo ugriznil v spodnjo ustnico ter jo potem začel nežno sesati. Po nekaj kratkih trenutkih je stopil stran.

Nazaj na vrh Go down
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 4:29 pm

"Kaj se pa tebe tiče kaj počneva z možem?" je vprašala hladno in ponovno stisnila zobe. Če se je bila prej pripravljena potruditi, da bi se bolje razumela z Nathanovim najboljšim prijateljem, je zdaj že ob misli na to videla rdeče. Nehaj, nehaj, nehaj. Še preden se je zavedla kaj počne, je prste zasadila v njegov hrbet in z njimi potegnila navzdol, z vsem namenom, da ga spraska do krvi. In otrpnila. Z grozo je pogledala okoli sebe in ugotovila, da je lahko prej temno sobo zdaj videla skoraj odlično. Roke je v trenutku odmaknila od njegovega hrbta in pogledala kremplje, ki so bili zamazani s krvjo. Očitno je njeno telo prehitelo njene misli... Brez sekunde razmišljanja je roke stisnila v posti, da so kremplji zarezali še v njeno meso in ga mahnila po nosu, z vso močjo ki jo je premogla, da se je zvrnil dol z nje. Nohtov ni mogla spremeniti nazaj, oči pa tudi ne. Besna je pogledala proti Francozu. "Spravi se stran od mene preden se res odločim da bi te rada ubila." je zarenčala nanj. Zadnje kar je potrebovala je bilo še pismo ki ji bo sporočilo, da je zaradi nedovoljenega čaranja izključena iz šole.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 7:00 pm

Ravno se je odlepil iz njenih ustnic in se je hotel obleči, ko je čutil pekočo bolečino preko celega hrbta in čutil je, kako mu je nekaj toplega začelo teči navzdol ter na rjuho. Pogledal jo je v oči in nič kaj preveč ni bil navdušen. Udarila ga je in izgubil je ravnotežje ter padel ob njo. "Res? Ubila bi me? Prav, pa me daj. Mislim da bodo na Ministrstvu zelo navdušeni, da si me ubila. Po moje tako navdušeni, da boš predčasno zapustila šolanje." Pobral se je in jo gledal v njene oči. "Res si huda mačka. Sicer pa naj bi bilo to to. Razen če te zanima še pismo." Pobral ga je in ga odprl. "Sama preb..." V tistem trenutku ga je nekdo udaril po glavi. Nekdo, ki je stal za njegovim hrbtom. In to ni bila Seshru. Padel je po tleh in poskušal vstati. "Ne vstajaj." Glas, ki je bil prej v gostišču. Ki mu je ukazal, naj spije tisti napoj. Glas, ki je kriv, da to naredi. "Samo po nekaj tvojih stvari sem prišel. Udarec bi te moral spraviti k sebi. Oprosti, gospodična, uporabil sem ravno tebe, da ga zamotim. Upam da ne zameriš. Uživajta!" Koraki so se oddaljil, sam pa je počasi vstal. "Kaj za vraga je bilo to? Kaj... Kaj se je zgodilo?" Počutil se je, kot da je imel samo grde sanje.

Nazaj na vrh Go down
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 7:55 pm

Oči je še bolj priprla. "Štelo bi se kot samoobramba." je zabila, a vseeno poskusila umiriti misli. Morala se je spremeniti nazaj, nujno. In takrat je začel spet nekaj bloditi in mahati s pismom. In potem je za njim videla postavo, ki je Francoza brez pomisleka lopnil po glavi, da se je sesul po tleh. Šokirano je opazovala tipa, ki je imel obraz pokrit s kapuco, naglas pa ruski. Uporabil da je pobral nekaj njegovih stvari? Resno? V odgovor je jezno zarenčala in se začela čistiti z rjuho na postelji. Z enim samim urokom bi bilo vse lažje, a ni nameravala tvegati izključitve. Že tako je bila zagotovo v težavah na ministrstvu. In Rus neumni je moral od vseh deklet v Počenem kotlu izbrati ravno njo. Tip je izginil iz sobe, ona pa je začela nase vleči svoje obleke. Možev prijatelj si je očitno opomogel in je bil zdaj videti zmeden. "Napadel si me, to se je zgodilo." je zarenčala na Alexa in si čez glavo navlekla še majico. Še vedno se ji ni uspelo znebiti rumenih oči in krempljev, v njej je bilo preveč besa.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 8:34 pm

Delno je vstal in videl, da je gol. Divje je zardel. "Jaz tebe? Zakaj sem potem jaz gol, ti pa ne?" Hip zatem je nekoliko pomislil. "Oh..." Videl je, da si nase vleče majico. Ja, prav gotovo sta bila v istem dreku. Svoje hlače je potegnil k sebi in si jih nadel, ko pa je prišel do majice, ji je začel prek hrbta vleči, vendar se je zdrznil od ostre bolečine. Stopil je do ogledala in srce mu je za trenutek nehalo biti. "In potem sem jaz tebe napadel?!" je ponovno ponovil. Prekleto, to so čarobne rane, ne more si jih poceliti z urokom. Previdno si je čez rane potegnil majico in tiho zaječal. "Torej, lahko zdaj slišim, kaj se je zgodilo? Oprosti, ampak nekoliko se mi vrti, veš?" Sedel je na posteljo in si nadel nogavice. Pogledal jo je v oči. Še vedno so bile rumene in namesto nohtov je imela še vedno kremplje. Na njih je bila kri in predvideval je, da je samo njega pokrempala. Si je že zaslužil.

Nazaj na vrh Go down
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 8:57 pm

Nikakor se ji ni uspelo pomiriti. Njeno dihanje se je samo pospešilo in ko je spet spregovoril je dvignila oči in prvič dobila dober pogled na njegov hrbet. Nekaj v njej ji je govorilo, da mu je prav, zaslužil si je, ampak tisti glasek se ni mogel primerjati s krivdo, ki jo je čutila. "Am... Oprosti?" je rekla in pogledala svoje roke. Ostajale so v tistem groznem napadalnem stanju. Zaprla je oči in jih začela brisati v že tako zapacano rjuho. "Če bi bila na tvojem mestu bi tisto vsaj sprala... In mogoče bi moral po šive..." je dodala veliko bolj pomirjeno, potem pa mu na hitro obnovila kaj se je zgodilo. Samo hotela se je spraviti od tu. Si privoščiti dolg tuš in mogoče nikoli več pomisliti na to... No... Mogoče bi morala povedati Nathanu...
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Tor Jul 23, 2013 11:10 pm

Pokimal je njenim nasvetom. "Mi pomagaš, prosim?" Iz nočne omarice je potegnil posodo in palico uperil v njo. "Agumenti!" Posodo, polno vode je previdno odložil na posteljo, vzel čisti del rjuhe in ga raztrgal na manjši košček. Ko mu je čistila rane, je zaprepadeno poslušal. Skoraj bi posilil ženo njegovega najboljšega prijatelja. In skoraj bi posilil svojo svakinjo. Prekleto, kot da je mentalno prizadet. In tisti Rus ga je baje še ukradel. Super, kamorkoli gre, naredi nekaj narobe. Grizel si je nohte. Spet. Tega že lep čas ni počel in takoj si jih je nehal gristi. "Moram... Moram povedati Nathanu kaj sem naredil. Seshru, oprosti ti za to, jaz... Nisem hotel." Povesil je pogled. "In zaslužil sem si te." Pokazal je na rane.

Nazaj na vrh Go down
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 6:57 am

Dovolj se ji je uspelo pomiriti, da je roke spremenila nazaj in prste očistila njegove krvi, oči pa so ostale. Tudi veliko bolje je lahko videla rane in v prsih jo je spet zaščemelo od krivde. Saj je že nalomila kosti, na metli ali ne. Nikoli pa ni na človeku pustila takšnih poškodb. "Sploh nisi vedel kaj počneš...." je zamrmrala in očistila rjuho, da se je laahko lotila druge rane. "In... Em... Povej mu ko boš pripravljen... Sicer mu lahko tudi jaz, če ti ne želiš..." glede Nathana je bila dejansko živčna, ker ni vedela kako bo reagiral... In hotela je vedeti kdo je bil tisti Rus, da mu zavije vrat takoj ko ga vidi...
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 11:57 am

Očistila mu je rane in z vsakim njenim dotikom se je spačil. Ponovno je previdno čez njih potegnil majico. "Mogoče bi bilo pametno, da res grem na šivanje. Nekoliko sva vendarle to očistila, ampak rane so čarobne. Nekoliko me je edino strah, kaj bodo rekli v bolnišnici." Sploh zato, ker je imel francoski potni list. Ne morem verjeti, imam tigrove praske, mene pa skrbi tuje državljanstvo. Pogledal je navzgor. "J-jaz mislim d-da morem to narediti sam... In to čimprej. Ne, kar zdaj." Prijel je palico in jo dvignil. "Expecto patronum!" Pred njim se je pojavil arktični volk. Zajel je sapo, potem pa pogledal Seshru. "Pojdi k Natu. Reči mu..."  Kaj naj mu sploh reče? Premislil je. "Reči mu, da je nekaj narobe bilo z njegovo ženo... Reči mu, naj pride takoj." Usedel se je na posteljo. Preden bo Nate prišel, bo trajalo nekaj minut. In tisti Rus mu je tako ali tako pobral baje vse. Tako da ni imel kaj več.

Nazaj na vrh Go down
Seshru Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 12:43 pm

Seshru je odmaknila posodo z vodo in se namrščilo. "Vedno lahko prosiš, da te pokrpa moja babi... Nič ne bo spraševala..." je predlagala. Sicer njena babi ni bila največja oboževalka Francoza, bi mu pa zagotovo pomagala, če bi jo za to prosila Seshru. Sploh pa če bi izvedela, da je za rane pravzaprav odgovorna njena vnukinja. Presenečeno je pogledala obliko volka in potem Alexa. "Ga vedno pokličeš k sebi kot kaknega psa?" je vprašala, se dvignila s postelje in zmajala z glavo. Njenega moža ne bo še nekaj časa, torej je imela trenutek ali dva, da se lahko očisti preostanka čokolade... Ki se ji bo od tega trenutka naprej verjetno gravžala. "Pod tuš grem. Sosednja soba je moja, če se slučajno nočeš pogovarjati v tej..." pogledala je uničene rjuhe, še enkrat zmajala z glavo in se odpravila n hodnik, pa v svojo sobo, pobrala nekaj oblek in skočila v kopalnico.
Nazaj na vrh Go down
Nathan Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

Število prispevkov : 6097

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 3:07 pm

Čim so se vrata zaprla za njo je v sobi glasno počilo in prikazal se je Nathan. Bil je povsem premočen. Okoli pasu je imel zavito brisačo, v desnici pa je imel palico, ki je bila pripravljena na to, da uniči vse in karkoli se mu postavi na pot. Ko je k njemu prišel Alexov varuh, je bil ravno pod prho in niti trenutka si ni vzel, preden je zgrabil brisačo in palico in se izdejanil na mesto, kamor ga je vodil arktični volk. "Seshru!" je zaklical s skoraj nečloveškim glasom. Zagledal je Alexa, stopil naprej in šokirano pogledal krvave sledi na rjuhah in njegovi majici, Seshru pa nikjer. "Kaj se je zgodilo?" Še nikoli v življenju ni bil tako prestrašen. Bil je povsem v šoku. Stopil je naprej in Alexa obupano zgrabil za majico. "Kje je, je živa? Kaj se ji je zgodilo?" je vprašal in prijatelja nekoliko stresel, kot da bi to pomagalo, da bi ta spregovoril hitreje.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 3:20 pm

Glasen pok mu je naznanil, da se je nekdo izdejanil v sobi. Obrnil se je in proti njem je že skočil prijatelj.  Preden bi odprl usta, da bi mu povedal da je Seshru zdaj v redu, ga je Nathan zagrabil za majico, potem pa se je zdrl nanj. Alex je bil tako šokiran, da je desnico sunkovito dvignil roko in potem z dlanjo zamahnil po njegovem licu. Globoko je dihal, potem pa ga prijel za rame. "Nathan, pismo, umiri se. Umiri se. Tušira se. Vse je OK z njo, samo j-jaz... Nathan, slekel sem jo in ji počel ogabne reči... Nek Rus mi je dal nek n-napoj in..." Stavka ni uspel sploh dokončati, glas se mu je zlomil. Blondinca si ni drznil pogledati v oči. "Udari me. Boli. Naredi da ta krivda izgine. Udari me, Nathan. Poljubljal sem jo, dotikal sem se je tam, kjer se lahko samo ti, p-pomazal... Pomazal sem jo s čokolado i-in sesal njene bradavičke... Boli. Naredi da se neha." Po licih so mu tekle solze in bal se je, da bo izgubil prijatelja. Da po enaka zgodba ko izpred iz 6. let.

Nazaj na vrh Go down
Nathan Lewis
Neaktiven član
Neaktiven član

Število prispevkov : 6097

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 3:48 pm

Alexov udarec mu je zbistril misli, a hkrati ga je grdo presenetil. Pri Morgani, zakaj ni samo povedal, kaj se je zgodilo Seshru?! Zato ga je vendar poklical! Potem pa tiste besede, ki so zabolele še petstokrat bolj. Stopil je korak nazaj. Njegove misli so divjale. Alexander. Ni ga smel ubiti. Ne. Vendar ga je hotel. Tako zelo, kot ga je sovražil v tistem trenutku, ni še v življenju nikogar sovražil, niti svojega dedka ne. Stopil je še en korak nazaj. Krivda? Alex je omenil nekaj o napoju, a zakaj bi se potem Alex počutil krivega, je napoj mar on dal Seshru? Seshru je znala poskrbeti zase. Bila je pod tušem, torej je bila očitno pri sebi. A ni ga poklicala ona. Samo Alex in njegova krivda. Kot vedno, ker je bila očitno samo krivda tisto, kar je Alexa prebudilo. Saj je bil tudi njegov prijatelj najbrž samo zato, ker se je počutil krivega. Stopil je še en korak nazaj in zaprl oči. Ko jih je čez trenutek spet odprl, je bil njegov obraz kamnit. "Nikoli več te nočem videti," je rekel ledeno, potem pa zamahnil s palico in izginil.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sre Jul 24, 2013 4:09 pm

Nathan ni odgovoril niti z eno besedo. Prekleto, reči kaj, naredi nekaj, udari me, zavij mi vrat, steraj me, samo odgovori! Obrisal si je solze in pogledal prijatelja. Ta je imel izklesan obraz, na njem je videl jezo in zdelo se mu je da tudi razočaranje. Stopil je korak naprej, ko je on stopil korak nazaj. In potem njegove besede. Alexovo telo je zgrabil samo nek krč. Potem pa je padel naprej, na kolena  in iz oči so mu tekle solze. Bil je toliko sposoben, da je stopil v kopalnico in stopil pod tuš. Odprl je hladno vodo in še dalje hlipal. Voda je tekla po njem, Alex pa je samo stal pod tušem in jokal. Ni se zmenil za čas, ne kje je, ne za ljudi, hotel je samo eno stvar. Prijatelja. Sunkovito je vstal, zaprl vodo, potem pa ves premočen  stopil na hodnik. Ne, osušiti se mora. Prijel je palico in oblačila so bila v hipu suha. Gnal ga je samo bes in hotel je samo eno stvar. Maščevanje. Stopil je v krčmo in glasno je počilo. Vse glave v krčmi so se obrnile proti njem. "Kdo je tisti Rus?" Ni bilo videti, da bi ga kdo izdal, vendar se je nekdo opogumil in s prstom pokazal na moškega. Moški je planil pokonci, stekel, Alex pa ga je z urokom preprek pripravil do tega, da je padel. Stopil je čisto do njega. "Na stvari, tu imaš!" mu je kričal in vračal stvari. Odkimal je in stopil čisto do njega. "Zaradi tebe sem izgubil najboljšega prijatelja, gnida. Upam, da ti je vsaj malo mar! Vem da ti ni ampak upam, da izgubiš vse in vsakogar, sploh pa največji zaklad. Kot sem ga jaz." Brcnil ga je v glavo in v rebra. Moški je nekaj zastokal. "In verjemi, to je bil šele začetek, Lazar Dragunov. Od tega trenutka dalje bom naredil tvoje življenje bedno kot le kaj in to z velikim zadovoljstvom." Za trenutek je še premislil, da bi se spomnil uroka. "Lingucornus!" Teatralno se je obrnil in stopil iz krčme.

Nazaj na vrh Go down
Nik Hawthorne
Neaktiven član
Neaktiven član

Število prispevkov : 101

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Pet Avg 02, 2013 10:46 pm

For Ruby
Ura je morala biti že krepko čez polnoč, on pa je še vedno sedel za eno od miz, ki je bila polna papirjev in slik, družbo pa mu je enkrat za spremembo delala kava, ne alkohol. Carlos, njegov novi prijatelj, je z morilskim pogledom gledal z vseh slik, na nekaterih pa je bil okrašen z grdo brado in nič kaj privlačno kapo. Nik se je že skorajda odločil, da mu bo ob njunem srečanju kupil novo. Takšno ki bo zakrila njegov cel obraz, ker so se mu ob pogledu nanj solzile oči. Ali pa je bila kriva zaspanost. Ozrl se je po prostoru in zadovoljno opazil, da so bili v njem samo še trije nesrečni osebki. Nekateri so imeli tukaj zagotovo najete sobe. In vsi so bili stari, razen neke rjavolaske, ki je bila verjetno stara približno toliko kot on. Pri dekletih ni nikoli vedel, vedno so imele na obrazu tisto grozno fasado ličil. Zazehal je, se dvignil in pretegnil, potem pa naredil tistih nekaj korakov do pulta in se stegnil čez njega, da je lahko pobral steklenico viskija. Na njegovem mestu je pustil nekaj denarja, potem pa se vrnil k svoji mizi in si ga lepo količini zlil v kavo.
Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

Število prispevkov : 130

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Pet Avg 02, 2013 11:09 pm

Bila je izmučena od dela pa se je vseeno ustavila Pri Počenem kotlu. Spila naj bi samo kozarček ali dva. Samo. Na koncu je poklapano sedela za mizo, si grizla spodnjo ustnico in opazovala že napol prazno steklenico. Praznila jo je ona. Kapljico za kapljico. "Hawthorne, vedno zaposlen..." Je komentirala, ko je opazila znanega aurora. Večkrat ga je videvala na Bradavičarki, pa vseeno nikoli nista govorila. Vedno je tako prekleto zaposlen. "...Hmm, viski + kava = slaba ideja. Verjemi. Testirano," Malce se jo je že prijelo, zato se je nekoliko dekliško zarežala. Pa vseeno se je zresnila še isto sekundo. Verjetno ni imel pojma, kdo je bila ta blebetajoča rjavolaska. Niti mu ni bilo zamiriti. Zdelo se je prav butasto, kot da se pogovarja sama s seboj. Saj sta vendar sedela tako narazen. Temu na ljubo je elegantno dvignila svojo rit, zraven pograbila še steklenico in odkorakala naravnost do njega. Ni ga poznala, pa vendar je v tem trenutku to niti ni brigalo. Naslonila se je ob njegova ramena in ob pogledu na vse razmetane papirje zmedeno privzdignila obrvi. "Kaj delaš?" Ubistvu je sploh ni zanimalo. Pravzaprav niti ni vedela zakaj ga je to sploh vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Nik Hawthorne
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Pet Avg 02, 2013 11:43 pm

Dvignil je pogled, ko je zaslišal svoje ime in se namrščil, ko si je spet ogledal rjavolasko. Jo je poznal? Ne, zagotovo ne, nikjer je še ni videl in znal si je zapomniti obraze, sposobnost je bila nujna pri njegovi službi... Je pa ona očitno poznala njega... Verjetno še iz šole, če je hodila na Bradavičarko, mogoče pa je delala kje na ministrstvu blizu njega. Ni se mogel spomniti primerne službe zanjo. Pogled je ponovno spustil k papirjem in dolgočasnemu tekstu o zločinih, ki jih je tip zakrivil. Čez nekaj sekund je ponovno slišal njen glas in tiste dve glavi, ki sta bili še prisotni v prostoru, sta se obrnili v njegovo smer. Namrščil se je, dvignil skodelico, in namerno glasno nekajkrat srknil. Slaba ideja za ženske. Okus ni bil ravno najboljši, ga je pa vseeno zbudilo veliko bolje kot samo viski ali samo kava. Zločini so ga nehali zanimati in raje si je pogledal odstavek z družino. Nekaj ljudi, ki bi jih lahko zaslišal in po teh podatkih niso bili povezani z mračnimi silami. Spet jo je zaslišal, tokrat poleg sebe in skoraj bi skočil dol s svojega stola. Ja, OK, kava in viski res ni bila dobra kombinacija. "Delo. Lov na zločince." je rekel preprosto in pogledal napol prazno steklenico, ki jo je prinesla s sabo. Krasno... Pijana ženska... Samo še to mu je manjkalo...
Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sob Avg 03, 2013 4:44 pm

Sedaj se je lahko prepričala, da je zares ne pozna. Hm, lahko bi se malce pozabavala in ga pustila, da tuhta od kje jo pozna oziroma kje jo je že videl. "Ruby, Ruby Whittemore. Glavna medicinska sestra na Bradavičarki." Ko je rahlo odskočil se mu je samo široko, malce zapeljivo nasmejala, se elegantno sprehodila okoli mize in sedla nasproti. Naj se ne pusti motiti. Čeprav bo to poleg Rubyjinega neutrudljivega drdranja težko. "Sedaj, med počitnicami delam v Mungu in apoteki. In ja, zakaj me tako gledaš? Nisem pijana! Samo malce bolj dobre volje sem in potrebna sem pogovora. Tudi ti tako izgledaš. Vraga, si vedno tako hladen in zagrenjen?" Njeni prsti so zopet poprijeli po steklenici, samo da jo je tokrat za razliko odložila malce bolj stran od sebe. Za danes ga je spila že dovolj. Še vedno pa je bilo vse skupaj zelo mamljivo. Svojo radovedno glavo je rahlo nagnila vstran in pogledovala proti njegovim papirjem, spet drugič pa je s pogledom iskala njegove oči. Lov na zločince! Vseeno ni bila čisto prištevna in se ji je vse skupaj zdelo tako zabavno. Mogoče bi mu lahko pomagala. Preimenovala bi se v kakšno detektivko ali kaj podobnega. Čisto tako, kot v kakšni bunkeljski kriminalni tv seriji.
Nazaj na vrh Go down
Nik Hawthorne
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Sob Avg 03, 2013 10:32 pm

Še kar je govorila in Nik si ni mogel pomagati, da ne bi obraza zakopal v roke. Ni maral pijanih žensk. Vedno so preveč govorile in razkrivale o svojem življenju, ki ga ni zanimalo. Pijane ženske so bile zanj zanimive samo pod enim pogojem in sicer če jih je on spravil v to stanje, ker se je hotel z njimi kasneje zabavati. "Nisem vprašal po tvojem imenu ali službi." je rekel in ji podaril grd pogled. Nekaj v njem je pravilo da je obupno, da si ni mogel zapomniti obraza neke medicinske sestre s šole, na kateri je delal med septembrom in junijem. Jutri se bo moral dvigniti toliko prej, če bo ta večer sploh spal in zdaj ga je tukaj motila še ta zmešana baba. "Ja, vedno sem tako hladen in zagrenjen." je zarenčal. "Če ti je dolgčas in potrebuješ sogovornika, potem pojdi do tistega dedka ali pa tiste babice, ki sedijo na drugi strani sobe." je še dodal in z roko pokazal v njuno smer. Tudi tista dva sta bila videti zdolgočasena in če bi šla do njiju bi vsaj poskrbela, da ju ne bo predčasno pobralo od dolgčasa. Zagotovo sta bila prijazni osebi in zaslužili sta si živeti do tistega usodnega srčnega napada.
Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Ned Avg 18, 2013 9:10 pm

"No, jaz pa sem bila za razliko od tebe prijazna in sem se ti predstavila. Ah, ja. Ampak mislim, da ni osebe na Bradavičarki, ki ne bi poznala tebe. Dejansko si čisto tak kot govorijo." po svojem malem monologu je le zamišljeno strmela v svoje dolge nohte, ki so bili trenutno prebarvani z rdečo barvo. Rada je imela rdečo barvo. Večina jih je mnenja, da rdeča simbolizira kri, Ruby pa je vedno verjela, da rdeča odraža košček njene osebnosti. Energične osebnosti, katera je velikokrat že mejila na hiperaktivnost. Da sploh ne omenjamo njene vstrajnosti, konec koncev pa jo bo moral sedaj občutiti postaven auror. "Daj no, sprosti se malo." je ob njegovem nejevoljnem renčanju prhnila v svojo prid. "Veš, če boš za en večer odvrgel to svojo hladnokrvno masko ti ne bo nič hudega ljubček." komolce je naslonila ob staro leseno mizo in si tako podprla glavo. Nasmehnila se je. Oh, ja. Danes se je ne bo znebil tako zlahka. "Seveda, da mi ni dolgčas? Ali si se pravkar okronal za dolgočasnega? Nisem vedela, da imaš o sebi tako nizkotno menje." je zbadljivo dodala in nagajivo privzdignila svoje popolno oblikovane temne obrvi, izpod katerih so se kar svetlikale njene zelenkasto sive oči.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri Počenem kotlu   Today at 9:05 pm

Nazaj na vrh Go down

Pri Počenem kotlu
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pri Počenem kotlu