Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» Popis aktivnosti
Today at 7:41 pm by Jeannie Becotte

» Obvestila
Today at 6:39 pm by Michelle

» Bivalni prostori
Tor Nov 29, 2016 10:55 pm by Elizabeth Deravenel

» Dvorec z okolico
Ned Nov 27, 2016 12:45 am by Elizabeth Deravenel

» NAJ Osebe
Pet Nov 25, 2016 9:53 pm by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet Nov 24, 2016 6:35 pm by NPC

» Čarovničin tednik
Ned Nov 20, 2016 3:09 pm by NPC

» Spalnica
Ned Nov 06, 2016 11:46 pm by Yū Tooru

» Chat
Sob Nov 05, 2016 9:41 am by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet Nov 04, 2016 8:35 pm by James Turner

» Lov na buče
Pon Okt 31, 2016 10:45 am by Michelle

» Bivalni prostori
Pon Okt 24, 2016 8:16 pm by Timothy Ackles

» Vrt in zunanjost
Tor Okt 18, 2016 11:37 pm by Ludvig Eriksson

Share | 

Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Michelle
Administrator
Administrator

Bivališče :
Število prispevkov : 4508

ObjavljaNaslov sporočila: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sre Apr 10, 2013 10:04 am

First topic message reminder :

Oddelek za Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwartstt.slovenianforum.com Online

AvtorSporočilo
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

Število prispevkov : 5353

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sob Avg 17, 2013 1:48 am

"Spet se dogaja. Hitro, poklicite pomoc!" Christopher je osebje spodil s sobe in pokleknil k tokrat nepremicnemu crnolascu, ki je bil spet ves porezan in cuden. "Jaz lahko pomagam," se je v sobo priplazila rjavolaska in stala zraven klecocega agenta, ki se je trudil Sebastiena spraviti k zavesti. "Ja res lahko. Pojdi ven in pocakaj tam." Amanda je bila videti presenetljivo mirna, celo nekoliko zdolgocasena, kot da jo za Sebastiena sploh ne bi skrbelo. "Prav, kakor hoces. Ce ti bo uslo z vajeti... Ves kje bom." Zasukala se je na petah in odsla s sobe, Clayton pa ji ni namenil ravno veliko pozornosti. Koncno je prisla tudi zdravniska pomoc, Sebastiena so za silo spravili k sebi, on pa je bil ves omoticen. "Kje pa sem? A sem na Havajih? O, poglej te palme.." Zasanjano se je nasmehnil, eden od zdravnikov pa je zmajal z glavo. "Tale fant pa ni cisto priseben... Peljite ga v Munga, tam bodo znali poskrbeti zanj." Clayton se je takoj strinjl, samo da resi svojo super zvezdo.

Tam je bil ze dva dni, ni vedel zakaj in ni bil pod nadzorom. Vsaj ne ves cas. In medtem ko ni bil, je lahko prosto taval po bolnici in pocel kar je hotel. Tako je njegov trebuh sedaj krasilo se par zarez, njegove oci pa so bile... No, zadete. Niti njemu ni bilo jasno, kako se je Shaylini prijateljici uspelo preobraziti v sovo in pretihotapiti robo zanj. A vazno, da je dobil in lahko vzel. Ni bil pretirano zadet, se se je zavedal polozaja okoli sebe, a vseeno. No ja, ni bil vec preprican zakaj je na hodniku, a kar naenkrat ga je nekdo zgrabil in mu na vrat prislonil palico, usta pa mu je pokril z roko. A ga bo spet nekdo ugrabil? Prav, naj mu bo... Ampak samo se tale, se ene ugrabiyve ne bo prenasal. Oseba je zacela govoriti, navduseno je pogledal. "O, Savannah!" Vedel je, da je bila njegova tega mrtva, a vsewno je nerazlocno govoril v roko, verjetno se ga ni razumelo. Z osebo je prisel na tmen hodnik, nato pa je ugotovil kdo je to res bil. Zacudeno je pogledal, saj Angel tam res ni pricakoval. Zakril je razocaranje, ker pred njim ni bila svetlolasa tegta, nato pa je zmajal z glavo. "No ja, najprej umakni palico, nic ti ne bom naredil in ni tteba da ti kaj meni..." Nato sw je spomnil se enega vprasanja. "Oh, v redu sem. Samo nekam zadeto se pocutim, ampak ti zagotavljam, da nisem. Pa ti? Kaj sploh delas tukaj? Poredna Angel..." Se enkrat je zmajal z glavo.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

Število prispevkov : 5019

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sob Avg 17, 2013 12:44 pm

Savannah? Bila je presenečena, vendar ni rekla ničesar, dokler nista prišla do tistega hodnika. Zakaj hudiča bi omenjal svojo teto...oooh, se ji je le posvetilo, ko je pogledala v njegove oči. Baked like a cake. "Kar misli si. Trenutno ne zaupam nikomur," je smrtno resno rekla in palico obdržala v položaju. Bila je razburjena, živčna in jezna, ker se je moral zadeti ravno takrat, ko ga je potrebovala. "Zadet si ko kanta, Sebastien, nikar ne zanikaj," je s tresočim glasom od jeze skoraj zakričala. "Preklete Merlinove gate!" ji je le ušla kletvica in zadonela je po hodniku. V strahu je nekaj trenutkov počakala, toda nihče ni prišel. Končno je le mirno zadihala. "Bila je huda, huda pomota in zdaj me hočejo spet zapreti sem za nekaj časa. To se ne sme zgoditi, ne bom mogla izpeljati plana..." Bila je čedalje bolj vznemirjena, res, res se je trudila, da bi se umirila. "In vse sem samo še pokvarila, zdaj pa nujno rabim tvojo pomoč," je dodala. "Kdaj ti ta prekleta droga popusti?"
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sob Avg 17, 2013 3:36 pm

"Niti meni ne? O, zdaj sem pa uzaljen..." Nasobil je ustnice in se trmasto obrnil stram, vendar so ga njene naslednje besede spet pripravile do tega, da se je obrnil nazaj k njej. "Na-a, nisem! Cisto trezen sem, lahko ti dokazem." Samo ne zdajle... je se dodal v mislih in zmajal z glavo ob njeni kletvici. "Ah joj, Angel... Kako pa govoris? Nisi pridna..." Se enkrat ke zmajal z glavo. Zmedeno jo je gledal, povedala mu je prevec naenkrat. "Cakaj malo... Kaj? Vse mi se enkrat razlozi, bolj pocasi, p povej kj je sploh bilo... Potem ti bom pa pomagal." Nato se je zasmejal. "Kmalu. Ves, drugace za vse obstaja urok..." Kako je bil neumen, saj ni hotel, da bi ga Angel dejansko uporabila... "A ti slucajno ves zakaj sem jaz tukaj?"
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sob Avg 17, 2013 4:35 pm

Zavila je z očmi, toda palice še vedno ni povesila. "Trezen kot moja rit prej v ordinaciji, ja," je še vedno jezno rekla. "Polnoletna sem, odrasla oseba in lahko govorim kot hočem," je malce zasikala. To ji je šlo vedno na živce, če ji je kdo pridigal. In zdaj tega res ne rabim. Spet je zavila z očmi in začela bolj počasi: "Razvijala sem nek urok z zelo širokim spektrom dosega, za testiranje pa sem imela neko lutko in nož. Potem je v prostor prišla mama, me zmotila, vse je šlo narobe in nož jo je ranil. Ona pa je zagnala ves vik in krik, rekla, da sem jo skušala ubiti in oče me je tako privlekel sem, da bi me spet zaprli...Ampak je bila pomota!" Začela je dihati malce hitreje, ker je slišala korake, ki so se približevali. "O ja, za vse obstaja urok. Nekako sem se izurila v večini urokov, veš? Ne bi ravno izzivala s tem, če bi bila na tvojem mestu," je razburjeno zašepetala in se s palico približala. Oči so ji nevarno zažarele, toda kmalu ga je začudeno pogledala. Če ne ve... Zaprla je oči in se prijela za glavo. "Sebastien, koliko časa si ti pravzaprav že tu?" je tiho in skoraj obupano zašepetala, medtem ko je povesila palico. Z njim ne bom nikoli prišla ven...
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sob Avg 17, 2013 9:42 pm

Pokimal je. "Se bolj trezen. In moram reci, tvoja rit je zelo lepa... A jo lahko primem?" Ni pocakal na odgovor in je kar iztegnil roko proti njeni zadnjici. Nato je zmajal z glavo. "Prav. Samo povem ti, da to ni lepo od tebe. Merlin je verjetno imel lepe gate in to, da jih ti preklinjas, je naravnost nesramno od tebe. Ne vem, ce ti bom zvecer prebral pravljico za lahko noc..." Odkimal je. Presneto, res je bil zadet. Ob njeni razlaggi je pokimal. "Aha. V redu, zdaj razumem. O, a mas tisti noz sabo, meni bi zelo prav prisel." Upajoce jo je pogledal, nato pa se dvignil majico in pokazal svoj porezan trebuh. "Saj ves, tukaj ni nic za delat, potem pa si namesto tatujev delam tole... Zabavno je ves? Mogoce bi morala skupaj poskusiti..." Navduseno jo je pogledal in spustil majico nazaj dol. Nato se je nasmehnil. "Saj ne izzivam, samo povedal sem ti, da bi me lahko s pomocjo uroka tudi streznila... Ampak zato bi seveda moral bitj zadet, kar pa nisem." Odkimal je. Ob vprasanju je skomignil z rameni. "Ne vem, kaksne dva dni... Pogresam svojo hiso, boljsa je in bolj udobna... Oh ne in Cory... Ves sam je in Elissa... Uff, pobegnir morava." V oceh se mu je zasvetilo, govoril ke ot da mh Angel tega ne bi ze najmanj desetkrat namignla.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sob Avg 17, 2013 10:12 pm

Udarila ga je po roki, ko jo je prijel za zadnjico. Nekako ni hotela, da bi se je kak fant dotikal, ne po tistem dnevu z Edmundom. Ni se ji zdelo prav. Tudi njegovega nakladanja o Merlinovih gatah ni komentirala. Tip je bil enostavno zadet in trenutno ni vedela, kako bi mu pomagala. S svojim govoričenjem o rezanju je Angel samo še bolj in bolj jezil. Ko je končno končal, je le jezno izdavila: "Ja zaboga milega kaj ti pa že ves čas razlagam?! Ampak takega te ne bom dobila nikamor! Hromi!" je še odločno rekla in ohromila zadetega Sebastiena. Upam, da se ne bo razjezil, ampak s takšnim, kakršen je, ne bom mogla priti niti do konca hodnika. V glavi je imela samo eno - ne smejo jo ujeti. Zdaj pa naju moram čim bolj zaščititi in skriti. "Pa poglejmo..." je zamrmrala na glas in se obrnila k vhodu na hodnik. "Cave inimicum", je bil prvi urok, na katerega je pomislila in ga poslala preko hodnika na vhod. "Muffliato," je nadaljevala, potem pa je poskusila za vsak primer še s "Hintinium". Če jih bo pripeljalo mimo, naju bodo videli. Toda sem pa ne bodo mogli priti. Obrnila se je k ohromljenemu Sebastienu. "Vstani," je zamrmrala, toda še preden bi se lahko dvignil, je vanj poslala hladen curek vode, ki bi ga moral malo "zbuditi." "Si kaj bolj trezen?" je vprašala in napeto čakala na odgovor, medtem ko je še kar vanj usmerjala palico.
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Ned Avg 18, 2013 11:53 pm

Udarila ga je, on pa je uzaljeno nasobil ustnice. "Ni treba da me se ti tepes... Grozna si." Pokazal ji je jezik in se hotel obrnit stran, a ga je grglo z ravnotezja in je pristal na tleh. Tam je kar obsedel, dokler ni Angel zacela govoriti, nato pa ga je kar ohromila. Presneta baba, kaj se pa gre... Ni omedlel, samo padel je po tleh in tam oblezal. Ukazala mu je, naj vstane, se preden bi to lahko storil, pa ga je ze zalila z vodo in jezno jo je pogledal, vendar v resnici ni bil hud nanjo, ampak nase, ker se je tako zadel. Vsakic si je obljubil, da bo nehal, da bo sovo lepo poslal nazaj brez da bi drogo vzel, a ga je potem vedno nekako prwmamilo in bil je ves zadet. Enkrat se bo aamo predoziral in takrat mu ne bo ravno pomagalo dejstvo, da je prezivel kletev smrti. Ob njenem vprasanju je pokimal. "Ja. Ampak prosim te, nikomur ne povej. Nihce ne sme vedeti. A ti lahko zaupam? Ker ti bom zbrisal spomin, ce bos komu povedala... Resno." Vstal je. "Kaj zdaj moreva narediti? Spravi me ven, ne bom vec tukaj."
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pon Avg 19, 2013 11:26 am

Komaj se je zadržala, da se ni zasmejala, ko jo je jezno pogledal. Videti vodo, kako je kapljala z njegovih las in tisti jezni pogled: One time comedy. Zaslišala je glasove na hodniku, ki je tekel mimo in zdravilci so tekli mimo, ne da bi se ozrli. Vsi so imeli palice. Super, je razdraženo pomislila. "Nikomur ne bom povedala, lahko mi zaupaš," je hitro rekla, čeprav ni govorila čiste resnice. Morda bo na koncu dneva nekdo res izgubil spomin... je malce žalostno pomislila in pogledala Sebastiena. Hitro se je spet zbrala. O tem boš razmišljala, ko boš zunaj. "Dobro. Trenutno sva dva proti hordi zdravilcev. Kje je tvoja palica?" Zdaj je bilo pomembno, da imata oba palice. Pa še s hodnika je treba priti, ne da bi naju kdo opazil. Globoko je zajela sapo, potem pa nadaljevala: "Ok. Zdaj mora iti nekdo pogledat, če je kdo na tistem hodniku, in to moraš biti ti," je rekla, medtem ko je najprej pokazala na konec hodnika, potem pa še nanj. "Ne boš sicer mogel ven iz tega hodnika, ker je zaščiten z uroki, lahko pa..." Ja, kaj pa govorim?Homenum Revelio, je pomislila. "Pojdi zdaj tam in poglej, iz katere smeri prihajajo," je spremenila stavek. Če pa to ni bilo zmedeno...
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pon Avg 19, 2013 12:48 pm

Premeril jo je s pogledom. "Ne verjamem. Angel, res nihce ne sme zvedeti. Nihce." Gledal jo je in njen pogled mu ni bil prav nic vsec. O cem pa zdaj razmislja? Mogoce bi moral ze sedaj poskrbeti zanjo, kajti v trenutku mu je od pobega bolj pomembno postalo to, da nihce ne bo zvedel za njegovo pocetje. Prebudilo ga jd njeno vprasanje in za trenutek je ze pomislil, da je palico kje izgubil. In prav je imel. "O pizda, podaril sem jo tisti zdravilki... Mislim, da jo je dala nekam v ordinacijo... Oprosti, bil sem..." totalno zadet, je dokoncal stavek v mislih. Le kaj mu je bilo, da je to naredil? "A jo lahko priklices?" Upajoce jo je pogledal. Ostale njene besede je shranil za pozneje, saj brez palice ni bil pripravljen iti nikamor. Navsezadnje se ni bil povsem trezen, pa se prepoznaven, ker je bil v svojih oblacilih in bi ga hitro kdo opazil.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pon Avg 19, 2013 3:39 pm

"In nihče ne bo izvedel, Sebastien, obljubim" je mirno zatrdila. Ni mogla verjeti, da ji ne zaupa. No ja, kaj je pa ona počela...V oči se ji je prikadlo malo obupa, ko je izvedela, da je pravzaprav prostovoljno predal palico. "Jao, Sebastien, je zavzdihnila, potem pa je prikimala. Z enim zamahom je preklicala vse zaščitne uroke in s hitrimi koraki odšla proti začetku hodnika. Nikogar ni bilo, vladala je gola tišina. Accio palica, je pomislila, saj si ni upala niti zašepetati. Napeto je čakala, palica je očitno še kar letela proti njej, Angel pa je zaslišala mrmranje in korake več ljudi. Daj no... Končno je palica prilebdela okoli ovinka in naravnost dekletu v roke. Hitro jo je vrgla Sebastienu in spet vzpostavila zaščitne uroke. Hvalabogu, jo je olajšano spreletelo, ko je zdrsnila ob steni navzdol in se zasmejala. "Dobro. Palico imaš, vendar se zdaj cela truma zdravilcev zgrinja sem gor in res ne vem več, kaj bi lahko še splih naredila, Upala je, da bo Sebastien prišels kako idejo na plan. Sama je imela res povsem prazno glavo. "Imaš kakšno idejo? Kolikor se spomnim, s tega hodnika vodi ven samo tista smer..." Ki bo kmalu v zastoju.
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Tor Avg 20, 2013 1:57 pm

Se enkrat jo je nezaupljivo pogledal, potem pa skomignil z rameni. "Prav." V bistvu mu je postalo vseeno. Tudi ce komu pove, kaj pa mu lahko? Pomagal mu itak.nihce vec ne bo, to so mu ze jasno povedali, ga bojo pac zapustili. Saj je imel.se druge prijatelje, lahko pa bi se spet pridruzil kaksni tolpi... Angel je odsla po palico, Sebastien pa je gledal, ce kdo prihaja po hodniku. Na sreco ni bilo nikogar in ze je v rokah drzal svojo palico, pocutil se je se malo bolj varnega, pa tudi malo bolj nevarno je postalo, saj bi zlahka kaj sprozil pziroma nenamerno narobe izvedel urok. Malo je pomislil. Kaj pa bi lahko? Bum... "Lahko razstreliva hodnik. Pac, greva naprej in jim prepreciva pot z razstrelivom. To bunklji delajo in zelo je zabavno." Clayton mu je nekoc pokazal nekaksen film in Sebastien je bil navdusen nad bombami. "Lahko pa se preprosto izdejaniva?" Ce je bilo to sploh mogoce... "Ali pa... Pac greva in upava, da naju ne bodo ujeli." Skomignil je z rameni. Ta nacin mu je bil najbolj vsec, zdelo se je kar adrenalinsko.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Tor Avg 20, 2013 4:46 pm

Oddahnila si je, le za trenutek, potem pa je spet začela napeto razmišljati. "Razstrelila ne bova ničesar. Dovolj ljudi že leži ohromljenih naokoli." Kakšna trapa sem. Zmajala je z glavo, možgani pa so ji še vedno delali sto na uro. "Izdejaniti se ne moreš. Enkrat..." Za trenutek je obmolknila. "Videla sem nekoga, ki je bil v sobi zraven moje, takrat...ukradel je palico nekemu zdravilcu in se poskusil izdejaniti...no ja, ni mu uspelo." Detajle je zamolčala. Ampak bilo je grdo. Bilo ji je žal tistega ubogega fanta, vendar zdaj ni bil pravi trenutek, da bi razmišljala o njem. Odločno je pogledala proti začetku hodnika in rekla: "Pridi." Medtem ko je hodila proti snopu svetlobe, je še preklicala varnostne uroke. Kar bo, pač bo. S palico v pripravljenosti se je previdno ozrla najprej levo, potem pa še desno. Zakaj pa ne bi bilo iz tega še malo zabave? se je namuznila in se obrnila k Sebastienu. "Ti izberi smer. Levo ali desno?"
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Tor Avg 20, 2013 10:56 pm

Ni hotel vedeti kaj tocno se je zgodilo s fantom, saj se mu je zdelo, sa se ni ravno najbolje koncalo, vsaj ne zanj. Ceprav je bil tudi Sebastien tolko pripraven, da bi se naarobe izdejanil tudi na krajih, kjer si se lahko izdejanil... Angel se je ocitno odlocila za zabaven pobeg, saj je zacela hoditi po hodniku in sledil ji je. Ustavila sta se in moral je izbrati smer. "Um... Levo. Hej, a jih se malo izzivava?" Brez, da bi pocakal odgovor, je na ves glas zakrical, nato pa potegnil Angel za roko in se pognal v beg. Zagotovo so ju slisali in bilo je tako zabavno. Kot nekoc, ko je bezal bred bunkeljskimi policaji. "A ni zabavno?" je vprasal Angel.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Sre Avg 21, 2013 10:23 am

Sledila mu je na levo. "Kaj misliš s t-" je že hotela vprašati, ko ji je hitro postalo jasno, na kaj je ciljal. Tudi sama je zakričala, pa ne, ker bi hotela sodelovati, ampak zato, ker se je tako prestrašila. Vsak normalen človek bi v tej situaciji vprašal nekaj v stilu: "Kaj zavraga je pa narobe s tabo?!" ampak ne Angel. Ona je bila pač nora in zdaj je adrenalin povzročil, da se je še smejala med tekom. Na njegovo vprašanje je odgovorila le tako, da je prikimala, že je hotela steči naprej, ko je za sabo zaslišala glas: "S-stop!" Počasi se je obrnila in zagledala nekega tresočega mišjega...Pripravnika? Vanju je usmerjal palico in ju negotovo gledal. Pogled ji je šinil k Sebastienu, od zadržanega smeha se je ugriznila v ustnico, potem pa le rekla: "Obscuro." Bolje kot "Hromi". Zdaj je ona pograbila Sebastiena za roko in stekla sta dalje. Čez nekaj metrov ju je pričakal nov labirint hodnikov. Hej...tega pa ni bilo tu. Tudi prej ne. Nekaj ni bilo čisto prav, vsekakor pa situacija ni bila več smešna.
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 11:20 am

Tudi Angel je zakricala, vendar je vedel, da se mu ni pridruzila. Kako zelo rad je izzival ljudi... Vse na splosno, kadarkoli in s cimerkoli. Mwd tekom sta se oba smejala, videti je bilo, da se Angel.prav zabava, nato pa ju je ustavil nek pripravnik, ki je bil verjetno kaksno leto starejsi od Sebastiena. Oba z Angel sta komaj zadrzevala smeh, nato pa je ona le poskrbela zanj in lahko sta nadaljevala pot. Kar naenkrat pa sta se znasla pred novim labirintom in se ustavila. "Kaj je narobe?" je vprasal in jo pogledal, ze cez par sekund pa je zaslisal korake, ki so se priblizevali. "Pohiti."
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 12:13 pm

Kaj je narobe? TO je narobe. Angel je bila tolikokrat na tem oddelku, da se je jasno spomnila vseh hodnikov in prehodov. In tega tu ni bilo. "Ne, Sebastien, ne moreva naprej." Premolknila je, trdneje prijela za palico in izpustila Sebastienovo roko. "To je past," je še dodala, kmalu za tem pa se je za njima oglasil nevarno žameten moški glas. "In kako prav imaš, Angel." Zaprla je oči in se počasi obrnila. Oče. "Presenetilo me je, da nisi te pasti prepoznala že prej." Pogled je odvrnil k Sebastienu. "To je past, ki jo je pravzaprav razvilo dekle, ki stoji poleg tebe. Ne glede na to, skozi katera vrata boš šel, vedno padeš v roke tistemu, pred katerim bežiš." Moje zapiske. Gledal je moje zapiske!! Zasrepela se je v svojega očeta in brez opozorila zamahnila s palico. Percival je urok seveda z lahkoto odbil, zmajal z glavo, kot da je razočaran, potem pa je bil on na vrsti. Angel je bila prepočasna in urok jo je dobil v primež, bilo je, kot bi jo nekaj stisnilo za vrat. "Sebastien...pomagaj," je izdavila, medtem ko se je trudila, da bi urok pravilno ustavila.
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 12:36 pm

Zmedeno jo je gledal. Kaksna past? Hotel jobje ze vprasati, pa je za sabo slisal neznan glas in obrnil se je. Zmedeno ju je opazoval on kmalu ugotovil, kdo stoji pred njima. Ko je govoril mjemu in je omenol Angel, je Sebastien avtomaticno spet stisnil njeno roko in stopil celo korak naprej. Moski je njen urok z lahkoto odbil, nato pa je novega poslal nad Angel in Sebastien je bil takoj pripravljen. Vanj je poslal celo nevihto napadalnih urokov, nato pa ga je zagledal. Bil je on. Sebastien je otrpnil in skoraj spustil palico z rok, prebledel je in ztopil korak nazaj. "Nadaljuj, uzival sem v predstavi." Zdolgocaseno se je naslanjal na steno in skorajda zehal. Sebastien je odkimal in s strahom zrl v starejso razlicico samega sebe. "Spet se mi upiras," je tlesknil z jezikom in se odrinil od stene, nato pa stopil do Angelinega oceta. "Kaj pravis, se malo poigrava z njima?" Sebastuen je od soka popolnoma otrpnil. Poznala sta se? Pogledal je proti Angel. "Dajva jih." Sicer je govoril nekam bolj neodlocno kot je nameraval, za vse pa je bil kriv on. Dokler ni prisel je bilo vse v redu. Vedno je vse unicil.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 12:52 pm

Hlastala je za sapo, vendar ko je Sebastien poslal napadalne uroke proti njenemu očetu, je uspešno zamahnila s palico, primež jo je izpustil in padla je po tleh, vendar se je v hipu spet dvignila na noge. Zaslišala je še en moški glas in prestrašeno je gledala od Sebastiena do prišleka. Podobnosti med njima so bile tako očitne, da ji ni bilo treba vprašati. Zbrala se je. Ne dovoli, da te strah hromi. Ne ponovi te napake. Kot kakšna divja mačka je prežala na vsak gib obeh moških. "Vsekakor," se je zlobno nasmehnil Percival. "Sicer se iz vsega skupaj ne bo izcimilo veliko, ampak...Rad bi videl, kaj tale poba zna." S predirnimi modrimi očmi se je čarovnik zazrl v Sebastiena, Angel pa je v tistem hipu udarila, vendar je bil njen urok odbit. Odločno se je obrnila k fantu poleg nje in prikimala. Obrnila se je k Sebastienovem očetu in čakala, če bo udaril. Naenkrat se je tip samo zganil, toda Angel je prav tako ukrepala hitro in dvoboj med njima se je pričel.
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 4:27 pm

Ni vedl ali naj si oddahne ali naj se zakoplje pod zemljo, ko je Angelin oce izjavil tiste besede. Vsaj z njim seu ne bo treba bojevati. Stisnil je palico med prsti in videl, da se je Angel ze zacela bojevati, sam pa se ni in ni mogel zbrati. Kadar je bil blizu on... Vdihnil je in v zadnji selundi odbil urok, ki je letel proti njemu, nato pa proti moskemu poslal kletev in upal, da ga bo zadel.
"No, no, puncka, nikar ne prehitevaj. Greva lepo pocasi, korak za korakom. Najprej napadem jaz." Vanjo je poslal urok. "Potem sem spet na vrsti jaz." Poslal je se malo mocnejsi urok. "Ti pa samo cakas na konec." Z njegove palice se je vsulo tisoc razlicnih in vedno ocnejsih uroov. Vendar, hotel je pokoncati Sebastiena.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 5:16 pm

Angel je s kotičkom očesa ujela svojega očeta, ki se je le namuznil in odbil Sebastienovo kletev. Sranje. Sebi, dajmo! je kričala v svoji glavi, potem pa se je spet prezirljivo obrnila k njegovemu očetu. Eno kletev je odbila, od druge je odskočila stran, potem pa se je le zbrala in med moškima, Sebastienom in njo vzpostavila ščit, da so se odbili še ostali. "Kakšna reva si, Angel," se je oglasil gospod Rockefeller. "Nič drugega niti ni bilo pričakovati od tebe. Če si upaš, prekliči ščit, s tem fantom," je pokazal na Sebastiena, "se nisva niti dobro spopadla." Angel ga ni več poslušala, zamrmrala je še "Muffliato," da moška ne bi slišala pogovora in se obrnila k Sebastienu. "Si ti to vedel? Si vedel da se poznata?" Zdaj, ko ni bila več pod napetostjo boja, je na plan prišel njen šok. Ne strah, samo šok. Ošinila je oba nasprotnika, kako mencata in ju grozeče gledata, zato je prijela palico, vprašala še: "Si pripravljen?" potem pa preklicala tako urok neslišnosti kot ščit...
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Čet Avg 22, 2013 10:27 pm

"Pizda. Stupefy!" Verjetno ni bila ravno najboljsa izbira, a vseeno. Napade je komaj odbijal sproti, a vseeno je bil malo jezen, ko je Angel vzpostavila scit. Njen oce je spregovoril, Sebastien pa se je celo strijal z njim. "Daj prekini scit, cisto dobro mi je slo." A temnolaska je namesto tega raje se dodala urok, zarai katerega ju onadva niata mogla slisati. Zmedeno jo je pogledal, nato pa odkimal. "Ne, se sanjalo se mi ni. Sploh nisem vedel, da on pozna koga razen mene in Juliet. Kako lahko mislis na to zdaj?" Punca pac. Sam je razmisljal samo o tem, kako bo premagal tistega prasca, kako bo pokopal njega. Pokimal je, Angel je prekknila uroke, nato pa se je boj nadaljeval. Sebastienu je slo prav dobro, naenkrat pa sta se moska spogledala. "Cruccio!" Ni bil pripravljen, kletev ga je zadela in padel je po tleh, zakrical jd od bolecine.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pet Avg 23, 2013 12:13 pm

Razjezila se je, vendar čisto malo. "Kako lahko mislim na to zdaj?! Brez težav mislim na to zdaj, gre se za..." Premolknila je. Pazi, Angel. RES pazi, se je opomnila. Spodkopavanje svojih staršev si šele dobro začela, nočeš, da bi zdaj vse šlo v propad. "Pozabi," je tišje rekla, se zbrala in preklicala uroke. Skoraj v hipu so se spet udarili, iskre so letele naokoli. Čudno, da nas ni še nihče slišal, je pomislila, vendar se vztrajno bojevala naprej. Naenkrat pa se je po hodniku razlegel strašen krik - prihajal je od Sebastiena in Angel je skoraj odvrnila pozornost od boja, kar bi bila huda napaka, ampak v zadnjem hipu je pričela jezno mahati s palico in streljati uroke proti svojemu očetu. "No daj. Zadeni me!" jo je izzival, medtem ko se mu je bližala in streljala uroke proti njemu, on jih je drugega za drugim obranil, vendar se rjavolaska ni dala. Dvakrat je zamahnila in očeta dobila v primež urokov."Zadela sem te," je zamrmrala in ga prezirljivo pogledala. Vedela je, da ne bo trajalo dolgo da se bo osvobodil, vendar je pridobila dovolj časa, da se je obrnila k Sebastienovemu očetu in se lotila njega. Dajmo Sebi...zdaj se moraš dvignit...
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pet Avg 23, 2013 12:39 pm

Zadel ga je se enkrat in se enkrat, zraven se je tako smejal, kot bi bil na najbolj zabavni prireditvi stoletja, mjegov smeh je bil nor in Sebastien je vedel, da se mu je utrgalo. "Ne... Nehaj... Prosim..." Bil je ze popolnoma izmucen, ves moker in skoraj pri koncu. On pa je nadaljeval in se zabaval ob njegovem moledovanju. Vendar je opazil Angel, ki ga je napadla in odbil njen napad, nato pa jo zasul z novimi. Sebastien je hotel vstati, zares je hotwl vstati in ga pokoncati. Daj... Samo.se malo... Potem bo vsega konec. Prisilil se je, da se je dvignil na noge in jezno poblisnil z ocmi proti njemu. Ta je njegov pogled opazil in mirno odbijal rjavolaskine napade naprej, vendar je vedel, nacrtoval je, lalo bi ga najhitreje pospravil. Avade Kedavre si ocitno ni upal uporabiti, ker j to kletev Sebastien enkrat ze prezivel in ni vedel kaj bo drugic. Sebastien je usmeril palico vanj in sepnil urok, ki ga je iznasel nihce drug kot Andrew Guvelle. Vanj je butnil mocem val in ga odnesel cez cel hodnik. "Pridi, ni mi hspelo." Iztegnil je roko proti Angel.
Nazaj na vrh Go down
Angel Rockefeller
Neaktiven član
Neaktiven član

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pet Avg 23, 2013 5:44 pm

Note: Upam da bo tole v redu in tole bi moral biti še najbolj realen izid. Popravek v "note" je tudi v mojem prvem postu, tako da upam, da je zdaj vse smiselno. Smile (Thank you, Alex. (: )

Angel je opazila cel kup glav bolnikov, ki so kukali od vsepovsod. Nekdo se je celo smejal ko ubit, ko jih je gledal. Nanje sva pozabila! jo je prešinilo in pogledala je Percivala, ki se je samo prekrižanih rok zlobno smehljal. Slišala je tudi korake več zdravilcev in ni trajalo dolgo, ko jih je zagledala cel kup na hodniku. Večina je spravljala razburjene bolnike nazaj v njihove sobe, nekaj pa se jih je počasi bližalo četvorki. Zdaj je postala situacija strašljiva. "Dober čarovnik vedno udari tiho in previdno, Angel," je brezčutno zamrmral čarovnik in zmajal z glavo ob pogledu na Sebastiena, ki je pognal svojega očeta preko hodnika. Pred očmi se ji je zameglilo in slepo je pograbila njegovo roko ter ga povlekla skozi ena vrata - toda v istem hipu je pozabila na past in z glavo se je zaletela v prsni koš svojega očeta. "Tu jo imate," jo je prijel za rame in jo predal dvema zdravilcema. "Fanta pa tudi najbrž ne bo težko ujeti, kaj?" Vzeli so ji palico in še preden so jo odpeljali, ji je še rekel: "Mama bo zelo razočarana, Angel." Ni se trudila niti udariti nikogar, bilo bi brez smisla in vse le še poslabšalo. Nekaj jo je streslo na zgornjem delu hrbta, toda bilo ji je vseeno kaj. Zaprtih oči je hodila poleg zdravilcev in po glavi ji je odmeval Percivalov glas: "Dober čarovnik udari tiho in previdno, Angel." Nisem ga razjezila. Razočarala sem ga.

Konec zame Smile
Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Pet Avg 23, 2013 7:03 pm

Tudi sam je sele takrat opazil publiko, a bilo je ze prepozno. Na koncertih so bolj... Boljsi No pred tako publiko ze ni hotel narediti predstave, vendar jo je ze in ni mogel pomagati. Angel ga je prijela za roko in sla skozk vrata, izginila je in pristala v narocju svojega oceta, Sebastien pa se je pred vrati ustavil in prestraseno opazoval zdravilce, ki so odpeljali Angel in pa tiste, ki so se zdaj priblizevali njemu. Stopil je se korak nazaj in padel skozi vrata, a zacuda ni padel v narocje k nobenemu zdravilcu. Padel je v roke njemu. Ker je pred njim ves cas resnicno bezal, ceprav je govoril, da to ni res. "Ze leta sem cakal na ta objem." Slisati je bil iskreno in stisnil je, Sebastien je bil zacuden, vendar se je njegovo zacudenje razlbinilo, ko je zacutil iglonna svoji kozi, nato pa padel po tleh. "Predoziral se je. Pomajagte mu." To so bile zadnje besede ki jih je slisal, nato pa je zaprl oci in utonil v temi.

Konec
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana   Today at 9:09 pm

Nazaj na vrh Go down

Duševna in Čarobna Obolenja Janusa Buchmana
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next