Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» Popis aktivnosti
Today at 19:41 by Jeannie Becotte

» Obvestila
Today at 18:39 by Michelle

» Bivalni prostori
Tor 29 Nov 2016 - 22:55 by Elizabeth Deravenel

» Dvorec z okolico
Ned 27 Nov 2016 - 0:45 by Elizabeth Deravenel

» NAJ Osebe
Pet 25 Nov 2016 - 21:53 by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet 24 Nov 2016 - 18:35 by NPC

» Čarovničin tednik
Ned 20 Nov 2016 - 15:09 by NPC

» Spalnica
Ned 6 Nov 2016 - 23:46 by Yū Tooru

» Chat
Sob 5 Nov 2016 - 9:41 by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet 4 Nov 2016 - 20:35 by James Turner

» Lov na buče
Pon 31 Okt 2016 - 10:45 by Michelle

» Bivalni prostori
Pon 24 Okt 2016 - 20:16 by Timothy Ackles

» Vrt in zunanjost
Tor 18 Okt 2016 - 23:37 by Ludvig Eriksson

Share | 

Kvarne posledice urokov

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Michelle
Administrator
Administrator

Bivališče :
Število prispevkov : 4508

ObjavljaNaslov sporočila: Kvarne posledice urokov   Pet 19 Okt 2012 - 8:03

ODDELEK ZA KVARNE POSLEDICE UROKOV

-Neodpravljive kletve, nepravilno izvedeni uroki
-Oddeleh se nahaja v 4. nadstropju
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwartstt.slovenianforum.com Online
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

Bivališče : Paris, France
Število prispevkov : 9453

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Čet 1 Avg 2013 - 23:19

This is for Ruby :3
Wearing
~
Vstopil je v svetega Munga. Imel je občutek, da nekaj kaplja iz njega, vendar to ni bil samo občutek. Roke je tiščal k svoji majici, ki je bila tako ali tako cela prepojena s krvjo. Na hrbtu in na prsih je imel štiri globoke zareze, ki so grdo krvavele in se niso na noben način hotele pozdraviti. Stopil je preko cele avle in se postavil v vrsto. Marsikatera glava ga je gledala kot da je mentalno prizadet. Končno se je zadnji človek premaknil iz vrste in stopil je pred njo. "Oprostite, vem, da je zadaj tabla, ampak nisem vedel, kam moram iti in..." Nekoliko se mu je zvrtelo in stopil je korak naprej. S krvavimi rokami se je naslonil na šipo. "Kam moram, prosim povejte mi?" Slišal je, kako je sestra pritisnila na moder gumb in odločno dejala: "Nujen primer pri sprejemnem pultu!" Alexandru se je še enkrat zvrtelo in spodrsnilo mu je na tleh, umazanih od krvi. Videl je bele luči nad njegovo glavo in neko sestro, ki ga je nekaj spraševala. "Quoi...?" je hotel vprašati, vendar se mu je glas zlomil, popolnoma je utihnil, objela ga je tema. Rane so začele še bolj krvaveti, okoli njih pa se je koža obrnila svetlo rumeno.

Comment peux-tu dormir pendant que tout le monde pleure?:

Alexander Olsson, l'animagus, le Mangemort
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

Število prispevkov : 130

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 13:38

"Umaknite se, hitro!" je zakričala med tem, ko je stekla po hodniku. Na tleh je zagledala okrvavljenega najstnika, tiho zaklela in dvema pomočnikoma namignila naj prideta bližje. Sama ga seveda ne bo mogla dvigniti. Svetlolasca je nežno potrepljala po licu. "Mi lahko poveš svoje ime? Ostani z nami. V dobrih rokah si." mu je zamomljala nekoliko živčno, ko iz njegove strani ni dobila odgovora. Trudila se je ostati mirna, ko so svetlolasca končno dvignili in popeljali v ambulanto. Pošteno se je namučila, da ga je dokončno zakrpala skupaj in spravila k sebi. Sedla je poleg njegove bolniške postelje in prebirala žensko revijo o modi. Po sobi se je razlegal komaj slišen zven. Ruby je s svojimi petkami nežno drezala ob jekleni rob bolnišnične postelje. "Kaj ti je bilo tega treba..." je tiho zamrmrala ob pogledu na zdelanega najstnika. Mehko je zavzdihnila in se ugriznila v spodnjo ustnico. Nadaljevala je z prebiranjem svoje revije. Na svoje delovno mesto je za par uric poslala svojo nadomestno medicinko. Tako je lahko sama čepela tu ob njem in prebirala razne brezvezne trače iz bunkeljskega sveta.  "Dobro jutro trnuljčica. Sem Ruby in trenutno si v bolnišnici Svetega Munga. Vse bo še okej s tabo. Saj veš, do poroke boš okreval." ob svojem komičnem besednem vložku se je malce zasmejala in odložila svojo revijo. "Kako se počutiš? Mi sedaj lahko odgovoriš? Kako ti je ime?" Komaj se je prebudil in že ga je zasipala z tono vprašanj. Hotela se je le prepričati, če je fant zares prisebi in da ni utrpel še kakšnih drugih poškodb.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 14:09

Zakašljal je in počasi odprl oči. Pogledal je okoli sebe in videl kako je oblečen. Svetlo modra pižama vsekakor ni bilo tisto, kar je oblekel danes zjutraj. Kaj se je zgodilo? Spomnil se je, da je hodil po Londonu, nakar mu je prišla nasproti starka in mu povedala, da če ne naredi kar hoče... Potem pa tema. Spomni se, da ga je od zadaj zadel urok, hrapav glas, potem pa samo to, da se je nekako spravil do Munga. Kaj pa potem? Je omedlel? Z roko je zatipal za pižamo in čutil povoje. Prekleto, niti enkrat se ne more dobro končati, razen če je kdo zraven. Obljubil je, da ne bo iskal težav, ampak poglej, očitno jih je že našel. Odprl je usta in iz ust se mu je izvil samo skupek nepovezanih besed. "Bonjour..." je tiho odgovoril. Ne čakaj, to je francoščina. "Dobro jutro," je ponovil, z bolj odločnim glasom. "J-jaz... Jaz sem super, lahko grem domov? Alexander sem... Alexander Andrée Olsson. K-kaj se je zgodilo, saj so samo majhne ureznine, ne?" Poskušal je vstat, vendar so ga rane zabolele kot sam vrag. Ugriznil se je v ustnico in se spravil s sedeč položaj, potem pa je ujel zdravilkin pogled.

Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 14:27

Oh, kako prikupno. Francoz. Ruby je vedno sanjarila, da jo bo nekdo odpeljal v Francijo in da jo bo njen princ na belem konju zasnubil tik pred Eifflovim stolpom. Pa so bile na žalost vse le prazne fantazije in pravljice, ki se ne bodo nikoli uresničile. "Hm, o tvojem odhodu domov bi podvomila. Bil si zdelan. Precej. Počivati moraš in brez dvigovanja mladenič," Mu je zažugala ob njegovem neuspelem poskusu. Izgledal je precej izmučeno in utrujeno. Kakopak, izgubil je veliko krvi. Lahko se zahvali samo višjim silam, da se je uspel privleči do bolnišnice. Če ne bi bile rane pravilno oskrbljene bi ga lahko doletelo še kaj hujšega, kot žgoča bolečina. "Te boli? Veš, sama temu ne bi ravno rekla majhne vreznine Alexander. Kar hudo si poškodovan, tako da..." Zavzdihnila je in skomignila z rameni. "...še nekaj časa mi boš primoran delati družbo, potem pa boš lahko naprej vedro tekal naokoli. Kaj se je sploh zgodilo?" Je povprašala z zanimanjem in komolce s katerimi si je podprla glavo naslonila ob njegovo bolniško posteljo. Namenila mu je tolažilen nasmeh in ga potrepljala po rami češ 'brez skrbi, hitro boš okreval'.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 15:10

Oči je prestrašeno obrnil v Ruby in odkimal. "Saj zdaj sem skoraj v redu, samo malo me boli glava in malo sem žejen, ampak drugače sem okej..." Spravil se je samo v sedeč položaj, potem pa odkimal z glavo. "Ne, seveda me nič več ne boli... Prej me je zabolelo ker sem prehitro vstal in nisem se še navadil, da imam te povoje okoli prsnega koša," je pojasnil in vseeno takoj, ko je zaprl usta, močno stisnil ustnico, da mu ne bi ušel kakšen stok bolečine, krik ali še slabše - aw. Z roko je segel proti obrazu in pomel si je oko. Počutil se je nekoliko nenaspanega, vendar je vedel, zakaj je to. Pokimal je Ruby in potem odprl usta, da bi ji pojasnil, kaj se je zgodilo. Naj ji pove za tisto gospo ali bo rekla, da si je vse skupaj samo izmislil? "J-jaz... Ne vem... Vem samo da je neka gospa nekaj rekla, potem pa sem jo zavrnil in blizu bolnišnice se je zgodilo to... Prekleto, še stari ženski se ne morem upreti, ne pa da bi se potem komurkoli drugemu." Na obraz si je nadel kisel nasmeh. Starka, 75 letna babica ti je sprašila rit, pohvalno. Poleg tega te je premagala ženska. Počasi ji je prikimal, ko mu je roko dala na ramo, pa je rahlo trznil. "P-pardon, nisem pričakoval dotika," je pojasnil in se ji nasmehnil nazaj. "Am, lahko skočim samo do trgovine, da si kupim zobno ščetko in šampon? Zob si nisem umil in precej mastne lase imam in res si jih moram oprati," ji je pojasnil in iskal, kje bi lahko bila njegova denarnica. So mu jo ukradli? Ne, saj jo je imel v hlačah, ko je prišel, kje je potem?

Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 16:30

"Imaš infuzijo, če pa si žejen lahko dobiš čaj. Vseeno ti raje predlagam vodo, ker je čaj za bolnike naravnost ogaben." je sproščeno zrecitirala in se nasmehnila. Čaj, ki so ga dajali bolnikom je bil resnično neokusen. Brez sladkorja, grenak in totalno neprivlačne rjavkaste barve. "Ah, ja... seveda te nič ne boli. Poslušaj počivati moraš," mu je še enkrat zabičala in mu dala vedeti, da vsako izrečeno besedo misli resno. Po taki poškodbi se ne bi smel trmoglavo upirati. Ob njegovem pripovedovanju si je v glavi ustvarjala podobe, slike in dogodke ter jih nato nekoliko zamišljeno premlevala. Z roko si je segla v lase in odstranila gumico, katera ji je spenjala skrbno urejeno in spleteno kito. "Aha," to je bilo vse, kar je komentirala na njegovo zgodbo. Kljub svoji nadobudni radovednosti, ki jo ponavadi težko prikrije ni želela več drezati vanj. Ko je trznil je Ruby hitro odmaknila roko in se prijazno namuznila. "Je že vredu..." tokrat si je nadela resen in skrben obraz bolničarke. "Alexander, poglej me. Ti mar delujem, kot da te bom v takem stanju pustila, da samo prestopiš prag te sobe?" sproti je odprla majceno omarico, sicer leseno prepleskano v belo barvo. Tam so bile spravljene vse njegove reči, ki jih je imel po žepih. Tudi okrvavljena oblačila so bila zložena na kupček. "Lahko ti jih dam v pranje, če hočeš." je rekla in s prstom nakazala na okrvavljeno in umazano majico.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 19:35

"OK, potem bi prosim vodo, če je čaj ogaben... Čaja tako ali tako nimam nekaj rad in potem bi raje čaj, ja..." Koga prepričuje, da mu nič ne manjka? Glava ga je grozljivo bolela in skoraj je bruhal. Zadrževal je v sebi, potem pa spil ponujeni kozarec vode. Imel je občutek, da mu gori grlo, ne samo tako boli. Poslušno se je nagnil nazaj in prikimal. "Prav, priden bom in bom ležal tukaj. Res bom... Oprosti ker sem neubogljiv, ampak vedo sem tak. Tudi moja mama pravi, da sem naravnost grozen... Oprosti," se ji je še enkrat opravičil in divje zardel. Rekla mu je, naj ji pogleda v oči in storil je tako. Njegove indigo oči so se srečale z njenimi in sramežljivo je umaknil pogled. "Ne, seveda ne, oprosti... Kaj pa če bi mi prosim ti šla iskati to dvoje? Samo... Samo da si vsaj tukaj umijem zobe, v sobi. In da se vsaj stuširam. Prosim. Kaj pa lahko storim v treh minutah tvoje odsotnosti?" Pokimal ji je, ko ga je vprašala, če nese oblačila prat. "Ampak kri ne bo šla dol. To vem, to mi je mami povedala že ko sem bil čisto majhen." Videl je svojo palico in stegnil se je, da bi jo dobil k sebi, še malo... Pri tem ni bil pozoren na rob postelje in skoraj bi se zvrnil preko. Zadnji trenutek se je prijel za kovinsko ograjo ter se prijel. Srce mu je bílo kot noro in čutil je, da se mu rdečica lepo širi po obrazu. Pobral se je nazaj na posteljo, potem pa se vstal, zelo počasi, čeprav je prej rekel Ruby, da ne bo več. Prijel je stojalo za infuzijo in jo počasi peljal do omarice. Prijel je palico in jo stisnil k sebi. "Brez nje se počutim golo," ji je pojasnil, potem pa raje šel nazaj, da ga ne bi Ruby preveč nadrla.

Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 19:56

"Ne govori tako, nisi grozen. Le malce nepotrpežljiv, kot večina drugih bolnikov. To mi ni nič nenavadnega, verjemi. In prosim te Alexander, nehaj se opravičevati. Vse je vredu. " mu je sproščeno zatrdila in se zasmejala ob njegovi prikupni rdečici okoli lic. Imel je zelo lepe oči, poseben odtenek modre. Zasanjane. Čisto drugačne so bile od Rubyjinih modrikastih s pridihom zelene barve. "Zmenjeno, to lahko naredim. Šla bom v trgovinico in ti nabavila potrebno. Nazaj bom v roku dobrih dvajsetih minut ali slabe pol ure. Čisto odvisno od gužve. Ah, ja kar se tiče tuširanja. Seveda. Na koncu hodnika so kopalnice. In ne pozabi na stojalo z infuzijo, nekoga boš moral prositi, da te za čas tuširanja 'odklopi'." pristala je na to, da mu dobavi željeno. Kaj pa bi zares lahko naredil v teh parih minutah njene odsotnosti? Pa vseeno, za vsak slučaj mu bo pred vrata poslala enega od sodelavcev. Samo za vsak slučaj. Da bo malo manj v skrbeh, trenutno je bila ona odgovorna zanj. "Kri ah,..." Je bilo vse, kar je lahko izustila. Preveč je bila zaposlena s tem, da se je pognala iz stola in poskusila preprečiti morebitni padec. Pa se je hvala bogu zadržal za ograjo. Tudi če bi ga skušala pobrati bi bil pretežak zanjo. Kaj šele če bi se zvrnil nanjo, to bi bilo... boleče. Pustila ga je da seže po palici. Rahlo si je oddahnila in zavzdihnila. Vsi so bili tako navezani na te svoje palice. Kot, da bi otroku odvzel svojo najljubšo igračo, da točno tako je bilo. "Razumem. Nič, šla bom po tvojo ščetko in ostalo. Prosim te, pojdi pod tuš, potem pa miruj. Nobeden od naju noče težav, kajne?" Je dejala in si čez uniformo oblekla jopico. Kmalu bo nazaj. Morala bo pohiteti.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 22:46

"Prav. Oprosti potem. OK, oprosti ker se kar naprej opravičujem. Čakaj, to potem ne šteje? Ohh, saj ni važno, ne bom več tega delal." Zasmejala se je. Od kdaj je postal tako sramežljiva rit? Od ječ dalje. prekleto, res se je spremenil. Ampak sprememba mu je bila všeč. Prikimal ji je, ko mu je omenila, kako se more tuširati. "In... Povoji. So čarobni? Lahko grem z njimi pod vodo ali ne smem?" Nekoč je imel bunkeljske preveze in strogo so mu prepovedali, da gre pod vodo, ampak Alex kot Alex je vseeno šel in šivi so počili, sam pa je dobil nove šive in poslušal lepo pridigo od mame in zdravnika. Prikimal ji je. "Se vidiva." Stopil je proti tušu kljub temu da ni imel svojega šampona. "Hej, vzemi mojo denarnico!" ji je rekel potem pa podal denarnico. Upal je, da ne bo videla sliko Micah. Prosil je stojalo, naj ga odklopi, vendar je glasno protestiralo. Šele po tem, ko je rekel, da bo uporabil urok in ga raztreščil je mukoma pristalo in povedalo, da bo o tem poročalo zdravilnki. Ni mu bilo mar. Pustil je, da mu na rame pada vroča voda in počutil se je bolj svobodnega. Iz banje je vzel malo rumenega mila, ki je močno dišal po limoni in se namilil. Spral si je celotno telo, potem pa si oblekel samo spodnjice in stopil je nazaj proti postelji, stojalo pa ga je opominjalo na to, da ga je pozabil. "Oh, utihni, debil!" Dvomil je, da bo Ruby to opazila. Splezal je v posteljo in se lepo udobno namestil ter se pokril do ključnice. Roke je potisnil ven iz odeje in počakal na Ruby. Ko je vstopila, se ji je prešerno smejal. Lase se mu preprosto ni dalo posušiti, bil je prelen. "Zdravilka..." Ozrl se je k priponki. "Whittemore, bi lahko prosim dobil še kakšen kozarec vode?"

Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Pet 2 Avg 2013 - 23:20

Vkorakala je skozi vrata bolnišnične sobe "Hej. Vidim, da si se očedil." Nasmehnila se je. Videti je bil že mnogo bolje. Njegovo denarnico je položila nazaj na omarico ob postelji. "Ruby, kliči me Ruby. Ob vsem drugem se počutim tako... staro."Ob zadnji besedi se je kar stresla. Imela jih je petindvajset, saj ni bilo tako hudo. Ali pač? V svojih vrtoglavo visokih petah se je sprehodila na drugo stran postelje in odložila vrečko iz trgovine. "Mislim, da sem ti prinesla vse. Če pa sem kaj pozabila. Potem boš nažalost moral počakati do jutri srček." Nad nebo se je spustil mrak. Ozrla se je proti svoji zapestni uri. Ob tem času bi se lahko že odpravila domov. Nič je ni več zadrževalo, pa se je vseeno odločila, da še malo ostane. Alexander se ji je zdel prijeten. Prinesla mu je kozarec vode in mu ga izročila v roke. "Ko te bom motila mi povej naj oddidem. Do takrat pa ti rade volje delam družbo - kaj - " Ozrla se je nazaj proti svetlolasem mladeniču. "Kaj pa stojalo na katerega sem te tako opozarjala?" Navihano je privzdignila obrvi in se zasmejala. Ah, še noben bolnik ni bil ravno navdušen nad tem stojalom za infuzijo. Tudi Alexander ni bil nobena svetla izjema.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Sob 3 Avg 2013 - 0:10

"Seveda sem se, ne morem si privoščiti, da smrdim. Konec koncev sem še vedno civiliziran prebivalec in ne vem, kaj je lahko boljšega v bolnišnicah to, kot neomejena topla voda." Položila je denarnico nazaj, sam pa se je stegnil na njo, potem pa jo odprl. Micah je bil še vedno na varnem v njej. Kakor hitro ga je videl, se mu je široko nasmejal in mu začel mahati. Zato je tako oboževal čarovniške slike. Nasmehnil se mu je ter mu nazaj pomahal, zaprl denarnico in jo odložil na nočno omarico, potem pa prijel stvari. Prinesla mu je vse. "Hvala, cenim, da se ti je dalo po stopnicah iskati nekaj stvari, ki jih dejansko ne bi rabila iskati. Res cenim to." Prijel je vodo in naredil velik požirek. "Imam občutek, da sem kot goba, vse kar pijem, gre v mene, ne glede na to, ali sem žejen ali ne." Naredil je še nekaj požirkov. Divje je odkimal z glavo. "Ne, nikakor me ne motiš, Ruby, vsaj družbo mi delaš!" Seveda je opazila, kako ne bi? Namrdnil se je, potem pa je vstal in napol stekel do kopalnice, potem pa privlekel ven stojalo, ki se je že veselo priklapljalo nazaj na Alexa in glasno, s kovinskim glasom govorilo: "Ta gospodič mi je grozil, potem pa me pustil v kopalnici z ugasnjeno lučjo!" Obrnil se je stran od stojala in zavil z očmi. "Mehkužec."

Nazaj na vrh Go down
Ruby Whittemore
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Sob 3 Avg 2013 - 17:05

Zopet se je udobno namestila na svoj leseni stol poleg njegove bolnišnične postelje. Od vsega tekanja v petkah so jo že do dobra bolele noge. "Če te bo kaj bolelo ali pa če boš kaj potreboval me rukni in mi povej." Mu je naročila, ko se je vrnil nazaj v sobo. Zavzdihnila je in prekrižala roke. "Oprosti, ampak moram te vprašati. Francoz si kajne? Kako je tam? V Franciji. Tudi sama bi rada odpotovala nekega dne, ko bom imela zadosti časa." Nasmehnila se je in bila pripravljena prisluhniti njegovim besedam. Francozi naj bi veljali za zelo prefinjene ljudi, to ji je bilo všeč. Po njegovem malem monologu se je nekoliko nelagodno presedla in zopet je dobil vso njeno pozornost "Kdo je fant na sliki? V tvoji denarnici. Mislim... videla sem, ko sem odprla. Sta sorodnika? Vem, da se me sploh ne tiče in cenim tvojo zasebnost in oh, ne bi o tem, da se kot medicinska sestra sploh ne bi smela vtikati vanjo. Pa predvidevam, da si že opazil kako dolg jezik imam." Ah, ja prav ta jezik jo je velikokrat spravil v težave. Prevečkrat. Znana je bila tudi po tem, da zelo hitro vskipi ampak se je nekako naučila kontrolirati svojo jezo, tako je sedaj lahko vredna vseh tistih prekletih nobelovih nagrad za mir. Na žalost pa še vedno ni imela popolne kontrole nad svojo jezikavostjo. Kot že omenjeno, jo je ta v preteklosti velikokrat popeljala v težave. Včasih si je preprosto preveč dovolila. Tudi takrat, ko je šele začela delati na Bradavičarki in ko si je privoščila afero z nekim mulcem iz Spolzgada. Alexander mu je bil na videz celo malce podoben. Ruby nehaj! Si je pri vseh teh mislih strogo zabičala v glavi. Morda bi bilo pa res bolje, da se pobere takoj, ko se lahko. Ne pa, da nespodobno sedi, kot kupček nesreče, povprašuje vse kar ji pade na pamet in svojega pacienta primerja s svojim bivšim ljubimcem.
Nazaj na vrh Go down
Alexander Olsson
Pripravnik
Pripravnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Sob 3 Avg 2013 - 18:29

"Nah, ne skrbi zame, sam bom rešil vse težave... Vsaj upam." Samostojnost je navadno lepa vrlina, vendar ni bil prepričan če je tudi v bolnišnici tako. Koliko je bil vajen tudi zdravilke na Bradavičarki, je vedno hotela narediti vse za bolnika. Nekajkrat je bil tam in vedno ga je nadirala, ker je ni upošteval. "Si, je suis français," ji je odgovoril in se ji nasmehnil. "Kako je tam? No, meni je Francija precej bolj všeč kot pa Anglija. In življenje tam? Meni ne gre slabo. Res pa je, da neradi govorimo angleško - zgodovinski razlogi, tako da je pametno, da znaš vsaj en peu de français." Vprašanje. Prekleto, Micah. "Em, misliš blondinca? No, to je Micah, em, moj najboljši prijatelj. Dolgo se že nisva videla. Saj imam od drugih tudi sliko v denarnici, ampak Micah je res nekaj posebnega," ji je pojasnil. Raje je hitro naredil požirek vode in se odločil, da bi bilo sila pametno če pogovor preusmeri na drugačno temo. "Um, kdaj pa je tukaj kaj večerja in podobni obroki? Občutek imam, da sem neverjetno lačen. Kot da sem sestradan," ji je pojasnil, potem pa mu je glasno zakrulilo v želodcu. Upal je, da teme ne misli preusmeriti nazaj, po tem, ko mu bo odgovorila. Nekoliko se je presedel, spet naredil požirek, pri tem pa se skoraj začel smejati, zato je glasno zakašljal in se začel dušiti na vodi. Kozarček mu je padel iz rok, na tla, Alex pa je kašljal kot da je strasten kadilec že vsaj 45 let.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kvarne posledice urokov   Today at 21:06

Nazaj na vrh Go down

Kvarne posledice urokov
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-