Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» Popis aktivnosti
Today at 11:45 am by Oliver Gillespie

» Dvorec z okolico
Today at 12:32 am by Elizabeth Deravenel

» Dnevna soba, kuhinja, shramba
Yesterday at 10:29 pm by Gabriel Gibson

» Obvestila
Pet Dec 02, 2016 6:39 pm by Michelle

» Bivalni prostori
Tor Nov 29, 2016 10:55 pm by Elizabeth Deravenel

» NAJ Osebe
Pet Nov 25, 2016 9:53 pm by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet Nov 24, 2016 6:35 pm by NPC

» Čarovničin tednik
Ned Nov 20, 2016 3:09 pm by NPC

» Spalnica
Ned Nov 06, 2016 11:46 pm by Yū Tooru

» Chat
Sob Nov 05, 2016 9:41 am by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet Nov 04, 2016 8:35 pm by James Turner

» Lov na buče
Pon Okt 31, 2016 10:45 am by Michelle

» Bivalni prostori
Pon Okt 24, 2016 8:16 pm by Timothy Ackles

Share | 

Dvorec z okolico

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

Poklic : profesionalna quidditch igralka
Bivališče : Paris, France
Žival : sova Mythra, zlati prinašalec Castiel
Število prispevkov : 13295

ObjavljaNaslov sporočila: Dvorec z okolico   Pon Jul 04, 2016 10:19 pm

Hiša je nekdaj pripadala Elizabethini babici po očetovi strani, po njeni smrti pa jo je dobil njen sin Ian, ki jo je prepustil svoji hčerki Elizabeth.

Okolica
Okolica hiše je precej podobna tisti okoli Deravenelove graščine v Angliji. Za hišo se nahaja bazen, ki ima skoraj malce pravljični privdih. Babica Deravenel ga je namreč nekoč s čarovnijo naredila še bolj privlačnega in ravno to je bil razlog da je Elizabeth skupaj s svojim bratom tam preživljala veliko časa.

V bližini dvorca je gozd z nekaj lepimi jasami, kjer je Elizabeth kot majhna deklica naredila prve polete z metlo.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

Število prispevkov : 5359

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Ned Nov 06, 2016 11:02 pm

Točno kaj ga je do njene hiše privedlo, ni vedel niti sam. Mogoče kartica, ki ji je nikoli ni poslal, ker se je ustrašil, ali pa dejstvo, da je pred odhodom bila ena njegovih redkih prijateljic. Morda ga je do nje pripeljal občutek, kateremu temnolasec ne bi smel zaupati.

Kljub morebitnim dvomom se obrniti ni smel, ker je vedel, da se potem nikoli ne bi vrnil. Ni imel namena povedati, da je sedel na tribuni, ko je pred Švicarsko iskalko ujela zviz. Niti ji ni imel namena povedati, da je sovo že poslal, pa jo je potem lovil po dvorišču in ji s krempljev poskušal strgati napisano pismo.

Tako je po par trenutkih omahovanja in mencanja le pritisnil prst ob zvonec. Še preden bi ga do konca pritisnil, pa si je premislil in raje prijel za tolkalo. Po parih glasnih udarcih se je vprašal, če bo to sploh slišala, zato je raje še enkrat čisto zares pritisnil na zvonec.

Med čakanjem ga je prijelo, da bi se skril za grm. Ali pa raje za drevo, ker so bili grmi prenizki. Morda bi še najraje zbežal. Zdelo se mu je, da je zrak postal malo težji.
Ko so se vrata odprla, se je Sebiju skoraj ustavilo srce. Preden bi sploh kaj rekel, je segel v žep in ven potegnil zmečkan in že malo strgan kos papirja – kartico, ki ji je nikoli ni poslal.
»Na,« je rekel. Na kartici je bila kamela z velikim nasmehom. Sebija je spominjala na Liz.
»Aja, um, živjo.« Malo se je prestopil. »Presenečenje …«
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Ned Nov 06, 2016 11:27 pm

FOR SEBASTIEN, wearing

Bil je vikend, in Elizabeth je imela prost dan. Nobenega treninga, nobene tekme, samo poležavanje. Kaj je sploh še hotela boljšega. Po obilnem zajtrku, ki so ga ji pripravili vilinci, je ležala na kavču v dnevni sobi in brala knjigo. Tega ni počela že dolgo časa. Njen preljubi pes, Castiel, je spal zleknjen ob njenih nogah. In v nekem trenutku je zmanjkalo tudi nje. Prebudilo jo je šele oglašanje zvonca in tolkala na vhodnih vratih. Oglasil pa se je tudi njen pes, ki je z laježem protestiral ker so ga vrgli iz spanca. Kateri idiot pa mi sedaj ne da miru? Malo si je poravnala oblačila in lase, si obula čevlje in šla odpret vhodna vrata. Tam pa šok. Na njenem pragu je namreč stal Sebastien Guvelle. Ja, tisti Sebastien Guvelle, v katerega je bila nekaj časa tudi zacopana. Vanj je gledala kot da bi videla duha, potem pa ji je pomolil neko zmečkano kartico, katero je sprejela, a ni pogledala kaj piše na njej. Še vedno je zrla vanj, potem pa storila nekaj, kar je presenetilo še njo. Klofnila ga je. Ob udarcu jo je zapekla dlan. Ne, ni bil prikazen v obliki duha, bi je pravi Sebi, iz mesa in kože. »Sebi, o moj bog, oprosti« je dejala in ga objela. Presneti idiot, kako ga je pogrešala. Bila je jezna nanj ker se ji ni nič oglasil v preteklih letih. Enkrat je še nekaj zasledila o njem v nekem bunkeljskem časopisu, potem pa kot da bi izginil iz obličja Zemlje. A ko ga je sedaj imela pred seboj, bi ga najraje poljubila, tako ga je bila vesela.
This code is made by Killian. Thanks!

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Pon Nov 07, 2016 12:12 am

Sebi je vedel, da obisk ni bil dobra ideja. Prav slutil je, da se bo zgodilo kaj zlobnega. In res ga je svetlolaska prav hudobno in to še celo močno klofnila. Kot, da si je to zaslužil. Prijel se je za lice in jo užaljeno pogledal. V naslednjem trenutku pa jo je že objemal in se čez njen hrbet razgledal še do njene zadnjice, za katero je ugotovil, da mu je bila še vedno všeč.

»No, me veseli, da se me spomniš,« je rekel. Malo se je namrščil. »No, greva noter,« se je kar sam povabil in zgrabil njeno zapestje, da jo je lahko odvlekel v notranjost njenega bivališča. »Oho, ti se pa imaš lepo,« je rekel ob razgledu na notranjost njenega stanovanja. »Danes bom spal tukaj. Upam, da lahko spiš na kavču, ali pa na tleh, ker mene boli hrbet in bom spal na postelji.« Nasmehnil se ji je. Ni še bil prepričan če bo res prespal pri njej.

»Aja, mimogrede … O moj bog.« Do njiju je pritekel pes in Sebi se je prijel za obraz. »Aaaaahhh!« je vzkliknil in se usedel na tla poleg psa, ki ga je že veselo začel lizati in Sebi ga je z velikim nasmehom čohal za ušesi. »Ko me poliže Cory, imam moker cel obraz, tole je tako prijetno!« Pogledal je proti Liz, vendar se je še vedno ukvarjal s psom. »Koliko je star? A bo kmalu umrl?«

Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Pon Nov 07, 2016 12:41 am

FOR SEBASTIEN, wearing

Užaljeno jo je pogledal, in počutila se je slabo. »Oprosti, oprosti, oprosti! Mislila sem da si prikazen« se je opravičevala medtem ko ga je objemala. Hm, presneto dobro se je bilo objemati z njim. Ni bil več tista suha prekla iz Bradavičarke, bil je odrasel moški z dobro postavo. Seveda je bil še vedno precej višji od nje, a pustimo to.  Sebi se je kar sam povabil v njeno hišo, in v notranjost zvlekel še njo. Očitno je še vedno počel kar mu je padlo na pamet. »Ni mi težko« se je nasmehnila ob njegovih besedah da se ima lepo. Potem pa jo je presenetil z naslednjim kar je izustil. »Čakaj malo. Sebi, ne moreš se kar tako pojaviti pri meni, potem pa še reči da boš spal tukaj. Mojemu zaročencu to ne bo ravno všeč« je dejala resno. Zaročencu? Ha, ta pa je bila dobra. A morala se je malo pohecati, ko je pa kar tako iznenada oznanil da bo spal pri njej. Čisto podobno Sebiju. Želel ji je še nekaj povedati, potem pa se je poleg njiju pojavil njen pes, in Sebi je svojo pozornost za nekaj časa popolnoma preusmeril nanj. Saj ga je bilo lepo videti tako navdušenega nad njenim psom, toda ali ni bil bolj vesel nje? Počutila se je skoraj malo užaljeno. Castiel se je Sebija očitno spomnil še od takrat ko je bil pred leti zadnjič pri njej, saj ga je veselo lizal kjer je dosegel. »Cory? Še vedno imaš tistega tigra?« je dejala presenečeno. No, kaj je pa mislila? Da ga bo kar tako nekam dal? Hja, po pravici povedano jo tudi to ne bi ravno presenetilo. »Sedem let. In upam da ne še prav kmalu« je odgovorila na vprašanje o starosti svojega psa. Potem pa se je spomnila da v roki še vedno drži zmečkano kartico. Na prednji strani je bila slika smejoče kamele, zadaj pa načečkanih nekaj besed. Aha, torej ji je nekoč želel javiti da je še živ, potem pa tega ni poslal. Čudovito. Se je pa začela smejati ko je prebrala pripis. Oh kako Sebiju podobno, da je napisal nekaj takšnega.

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Nov 12, 2016 1:56 pm

Ko je Liz omenila njenega zaročenca, se je Sebijevo telo za trenutek zataknilo in zmrznilo. Zožal je pogled in jo premeril, nato pa tlesknil z jezikom. »No, saj mu lahko poveš, da sem gej in je on bolj ogrožen kot ti. Bi ga pa rad spoznal,« je rekel in ji pomežiknil. Če je Liz zares imela zaročenca, bi ga Sebi z največjim veseljem spoznal in se potem odločil, če je res pravi zanjo, ali pa bi morda kdo drug bil bolj primeren. Sicer bi to moral narediti zelo diskretno in počasi, ker je izginil za pet let, vendar je predvideval, da ga je Liz še vedno imela rada in bi upoštevala njegovo mnenje.
Prikimal je njenemu vprašanju. »Jap, še vedno. Saj ga greš lahko obiskat, jaz ga ravno ne vlačim več s seboj po obiskih. Se mi zdi, da je malo prevelik.« Vsak, ki je vedel kako veliki so odrasli tigri, bi se z njim strinjal.  Torej najbrž tudi Liz. Vstal je in se Liz vrgel okoli vratu. »Lačen seeeeeeem,« je potarnal. Saj ne, da je to zraven izrabil še kot izgovor, da jo je lahko še enkrat objel. Pogledal je še proti Castielu in ga še enkrat ljubeznivo počohal za uhlji, preden se je spet posvetil svoji prijateljici. »No, glede na to, da je minilo pet let, pričakujem, da mi imaš kaj za povedat.«
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Nov 12, 2016 10:15 pm

FOR SEBASTIEN, wearing

Opazila je da je Sebi ob omembi njenega neobstoječega zaročenca za trenutek otrpnil. Ni vedela kako naj si to razlaga. Je bil presenečen, ali pa mogoče celo ljubosumen? Ampak zakaj bi vendar bil ljubosumen, saj ga vendar ni videla pet let, in če je mislil da je še vedno zacopana vanj in da med časom ko se nista videla ni spoznala nobenega moškega, se je hudičevo motil. A ko je Sebija zagledala na pragu svoje hiše, jo je v prsnem košu izdajalsko zbodlo. Hm. »Ime mu je gospod Neobstoječi, lahko ga spoznaš takoj« je dejala in se nasmehnila. Prav zanimalo jo je če bo Sebi dojel kaj mu je hotela povedati s tem.
»Se ti zdi da je tiger prevelik? Hja, skoraj bi se tudi meni zdelo tako« je dejala v smehu. Bi se tudi nje tiger še spomnil, ali pa bi jo namesto tega raje kar požrl? Ni bila prepričana če to sploh hoče izvedeti. Sebi je vstal s tal in se ji obesil okoli vratu, da ga je morala sama objeti čez hrbet. Pustimo podrobnost da jo je skoraj prevrnil in da njeni čevlji z visoko peto tudi niso bili ravno v pomoč pri lovljenju ravnotežja s Sebijem za vratom. »Čakaj, najprej bi prespal pri meni, zdaj si še lačen? Sem po novem postala tvoja gospodinja?« ga je podražila z obrazom zakopanim v njegovo ramo. Kljub temu da je imela obute visoke pete, je bil Sebi še vedno višji od nje. Presneta prekla. »Kaj ko ti najprej poiščeva kaj za pod zob, potem pa lahko razpravljava o tem kaj se mi je zgodilo zanimivega v petih letih, ko te nisem videla?« je predlagala in dvignila pogled. Ampak Sebija pa še vedno ni spustila. Namesto tega se je zagledala v njegove še vedno čudovite oči, potem pa ji je pogled ušel k njegovim ustnicam in čisto podzavestno se je ugriznila v svoje. Ojej.

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Nov 26, 2016 11:16 pm

Sebi je potreboval trenutek, da je dojel Lizino sporočilo. Ob tem so se mu ustnice kar same privihale navzgor in se je zadovoljno zarežal.   »Dobro, sem pa že imel napol narejen načrt kako ga ustrahovati in ti povedati, če je res pravi zate.« Nasmehnil se je. Najbrž si je celo malo oddahnil. Čeprav verjetno res ne bi imel nič proti, da je Liz srečna, bi na njeno poroko najbrž pripeljal Corya in ga naščuval, da skoči pred njenega zaročenca in ga za vedno prežene.
No, mogoče. Mogoče tudi ne. Mogoče.

Zasmejal se je njenemu komentarju. Bil je navajen, da ga ljudje okoli njega razvajajo in je najbrž avtomatično to pričakoval od vseh. Ali pa, no … Okoli Liz je bil vedno tak. 'Liz, prinesi mi sendvič,' 'Liz, naredi mi nalogo,' 'Mmm, masažo bi … Liz!' … In podobno. Seveda je tudi on kdaj pa kdaj s čim razvajal njo, vendar je večinoma bil on tisti len del njunega odnosa.
Ni pa hotel, da bi se Liz zaradi tega počutila kot njegova gospodinja. To je nekaj časa imel, vendar se jo je naveličal. Najbrž večino časa sploh ni vedel kaj hoče.

Vračal ji je pogled in se ji rahlo nasmehnil. V takem položaju zagotovo nista bila prvič, vendar sta bila tokrat z drugačnimi občutki. Ali pač?
Počasi je prikimal. »No, prav. Ampak bom jaz kuhal, da se ne boš počutila kot gospodinja.« Pokazal ji je jezik. »Ne skrbi, v tem času sem postal že pravi kulinarični mojster. Prava ninja v kuhinji.« Še vedno jo je gledal navzdol in se ji navihano nasmihal.
[/b][/b]
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Nov 26, 2016 11:49 pm

FOR SEBASTIEN, wearing

Očitno je Sebi potreboval nekaj časa da je dojel kaj mu je želela sporočiti s tistim gospodom Neobstoječim. In njegove ustnice so se zavihale navzgor, kar jo je kar malo presenetilo. Ali je bil zadovoljen ker je bila samska? Joj, vragec, kaj je imel v planu? Potem pa je spregovoril in morala se je nasmejati. »Joj Sebi, pa ne da bi bil ljubosumen če bi bila res zaročena?« ga je podražila. Ljubosumen? Le zakaj pa bi bil? Saj med njima ni ničesar. Več. Včasih je bila prav lepo zacopana vanj. In nekje v nekem skritem predalčku njenega srca, jo je izdajalsko zbadalo, ko se je tako nasmihal. Ne, Elizabeth, ne razmišljaj o tem kako hudičevo privlačen je ta presneti Sebastien se je opomnila v glavi. Krasno, ravnokar je sama sebi priznala da je Sebi privlačen. Ampak če je bil pa res. Joj, najbolje da ima v glavi še prepir sama s seboj. Še tega se ji je manjkalo. Potem pa jo je še tako gledal in ji vračal take poglede. Joj. Če bo njeno mentalno zdravje po tem obisku normalno, potem bo tudi hudič začel jesti muhe. In zopet jo je spravil v smeh s svojo izjavo. »Veš kaj, bom raje tvoja gospodinja, kot pa da mi zakuriš kuhinjo, ali še slabše, celo hišo« je dejala in mu pokazala jezik. Hm, morda to ni bilo najbolj pametno, saj bi se z jezikom prav lahko dotaknila njegove brade, glede na to da sta se še vedno objemala. Ah, presneto. »Saj mi ni težko narediti kosila še zate, tako ali tako moram sebi najti nekaj za pod zob« je dejala in se mu prav prikupno nasmehnila. Ne, ne bo ga spustila v kuhinjo, saj sta bila potem v nevarnosti oba. In če je bil Sebi še vedno pol toliko neroden kot včasih, bi jima res grozila nevarnost v takšni ali drugačni obliki.

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Ned Nov 27, 2016 12:30 am

»Pft, ljubosumen, jaz? Itak. Ti se ne smeš poročiti pred mano.« Čeprav je Sebi dvomil, da se bo sploh kdaj poročil. Saj poroka ni bila obvezna. Konec koncev je to bil samo en nepotrebno drag papir, na katerem je pisalo, da si od tistega trenutka naprej tako rekoč last nekoga drugega in je potem še stalo, da si bil spet samosvoj, če si se osebe naveličal. Pa saj denar Sebiju ni bil problem, samo nesmiselno se mu je zdelo.
Vendar bi morda Sebi bil ljubosumen s kakšnih drugačnih razlogov.

»Ma ne, no, zaupaj mi malo. Saj sem včasih res bil neroden, ampak zdaj nisem več.« Ta zadnji del je sicer bil ena velika laž, vendar Liz tega ni bilo treba vedeti. Oziroma je najbrž to vedela brez da bi se posebno trudila. »Če hočeš, si lahko tudi z mano v kuhinji. Ampak res sem pravi chef, v Franciji me obožujejo.« Nekaj časa mu je neka televizijska hiša nudila, da bi gostoval v neki kuharski oddaji, vendar so si po testnem snemanju premislili. Sebi ni bil užaljen. Pravzaprav si je celo malo oddahnil.

Ker pa se ni nameraval zlomiti pod njenim prikupnim nasmeškom, je še sam malo podkuril situacijo, ko so njegove roke po nesreči zdrsnile malo nižje k njenim bokom. Če bi ju zdaj videl njen zaročenec ... »Prepričan sem, da si bojo tvoji vilinci radi odpočili in delo prepustili pravemu mojstru.« Sproščeno je skomignil z rameni. »Lahko jih res pustiš, da si odpočijejo ... Ti pa v teh čevljih itak ne moreš kuhat. Zagotovo, ker tudi v njih ne dosežeš stvari z zgornje police.« Še enkrat ji je nesramno pokazal jezik.

Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Ned Nov 27, 2016 12:45 am

FOR SEBASTIEN, wearing

»Kaj pa če se bom poročila pred tabo?« je dejala in ga izzivalno pogledala. Lahko pa se poroči istočasno z njim. Hm. Kaj je le mislila s tem? Nima veze. Čeprav ji sama poroka ni veliko pomenila, pa bi se vseeno z veseljem poročila z moškim, ki ga bo ljubila bolj kot vse na svetu. Želela je stati v beli obleki poleg svojega moškega. Ja, ja, znala je biti tudi hudičevo romantična. »Mhm, saj ti verjamem ja« je dejala ob njegovem komentarju o nerodnosti. Če je Sebi nehal biti neroden, potem se tudi ona ne piše več Deravenel. Trapasta primerjava, a po drugi strani niti ne. Sebi je bil še vedno neroden, ona pa je bila še vedno Deravenelova.  »Ljubček, ta moment si v Franciji in kolikor vem te tu obožujemo zaradi glasbe, ne zaradi tvojih vrhunskih kuharskih sposobnosti« se je zasmejala. Je pozabil da je prišel na obisk k njen v Francijo? Joj, tepček. Potem pa so se njegove roke znašle na njenih bokih in zdelo se ji je da ji je skozi telo stekla elektrika. Kako bi bilo šele, če bi se jo dotaknil kje drugje? Ne, sedaj ni bil čas da razmišlja o tem. O ja, pa je bil. Ne Elizabeth, ni pravi čas za to. Super spet se prepira sama s sabo. Krava. »Oh, nisem vedela da me imaš za takšno mojstrico v kuhinji« se je zarežala. Potem pa je rekel še nekaj o njeni velikosti. »Zato pa imam na zgornjih policah pospravljene le sestavine za jedi ki jih kuham ko so pri meni na obisku visoki in izjemno privlačni moški« je dejala pomenljivo. Ja, hotela ga je narediti ljubosumnega. A v mislih je stavku dodala še nekaj. Kot na primer ti. Ampak tega že ne bo povedala na glas. In najraje bi ga ugriznila za tisti njegov jezik. Spet se je ugriznila v ustnico. Tako ne bo šlo naprej.

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Dec 03, 2016 9:50 pm

Zavil je z očmi. »Ne boš se. Kdo bi te pa hotel?« Ugriznil se je v jezik. Res jo je hecal, vendar se mu je zazdelo, da je bil nekoliko nesramen. Zato jo je potrepljal po ramenu in jo pogledal. »Če te ne bo hotel nihče drug, se bom pa jaz poročil s tabo. Ne skrbi.« Pomežiknil ji je.
Konec koncev ta ideja ni bila tako zelo slaba. Če je Liz bila pripravljena imeti tigra v hiši, seveda.

Sebi se je zasmejal njeni izjavi. Res, v Franciji so ga (kljub par nezgodam) imeli radi predvsem zaradi glasbe in precej prepričan je bil, da tudi zaradi njegove bleščeče osebnosti. »Mislim, ok ... Ampak res, so me že vabili v kuharsko oddajo. Samo da so si potem po testnem snemanju premislili, ne vem zakaj.« Skomignil je z rameni. Res, ne bi vedel.

Sebi se je namuznil. »In glede na to, da je zdaj en tak moški pri tebi, je to super priložnost, da izkoristim vsebino na teh policah. Pridi, greva. Me sploh ne zanima kaj bi rada povedala.« Prijel jo je z eno roko pod zadnjico in z drugo pri lopaticah in jo odnesel. »Samo povej mi kje je kuhinja, razen če si želiš, da te nesem po celi hiši in te po nesreči kam vržem.«

Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Dec 03, 2016 10:18 pm

FOR SEBASTIEN, wearing

Kdo bi jo hotel? Ja, to se je zadnje čase spraševala tudi sama. Včasih je imela ogromno ženitnih ponudb, zadnje čase pa niti ene. Le kaj se je zgodilo, da naenkrat taka sprememba. Vseeno pa je z zaigrano užaljenostjo našobila ustnice. »Očitno se res ne bom« je dejala. Potem pa jo je šokiral z naslednjo izjavo, ob kateri ji je srce začelo pospešeno biti. »Ohhh Sebi, ali me slučajno snubiš?« ga je podražila in se zasmejala. Da bi se Sebi poročil z njo? Hm. Pa saj to ne bi bilo tako zelo narobe kajne? Seveda če bi bila zaljubljena vanj. Še bolj pa se je začela smejati, ko ji je začel razlagati o vabilu v kuharsko oddajo in kako so si premislili po testnem snemanju. Sama je najbrž še predobro vedela zakaj so si premislili. Ker je bil njen dragi Sebi največja neroda kar jih je kdaj spoznala. »Mhm, tudi meni se ne sanja zakaj bi si lahko premislili« je komaj izdavila iz sebe, ker se je tako smejala. »Ohoho, nekdo pa je samovšečen« se je zahihitala ko je Sebi dejal da ima sedaj super priložnost da porabi vsebino na zgornjih policah. Potem pa jo je kar dvignil v naročje in ni bila prepričana komu se naj zahvali, ker se pri tem nista zvrnila. Je pa svoje roke vseeno ovila okoli Sebija. Za dodatno varnost seveda. »Kam pa bi me ti ponesreči vrgel?« je dejala in ga izzivalno pogledala, medtem ko sta stopala po hodniku. Ja, le kam bi jo vrgel?

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Sob Dec 03, 2016 11:31 pm

Prikimal je. »Tako je. Bi se poročila z mano, Elizabeth?« Pričakoval je pozitiven odgovor. Kdo ga ne bi hotel? Prepričan je bil, da bi se Elizabeth z veseljem poročila z njim, če ne bi … izpuhtel iz njenega življenja, na nek način.

Res ni razumel zakaj se je Liz tako smejala. Saj ni bilo smešno, če nekoga povabiš v oddajo in si potem premisliš. Isto, kot da bi on povabil Liz k sebi domov, ko bi se prikazala, bi pa rekel 'sorry, pejt domov'. No, sicer se mu je pa zdelo zakaj se smeje. Zato ji je samo skuštral lase in jo stisnil k sebi, ko se je tako režala. Moral je.

»Pač, če padem, boš poletela iz mojih rok, na žalost pa ne vem kam.« Skomignil je z rameni. »No, kje maš to kuhinjo? Greva levo.« Zavil je po hodniku levo, še vedno z Liz v naročju. »Mater si težka.«

Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Yesterday at 10:50 pm

FOR SEBASTIEN, wearing

Ali jo je res ravnokar vprašal če bi se poročila z njim? Ni imela prisluhov? Če bi jo to vprašal po koncu šolanja na Bradavičarki, bi najbrž brez premisleka odgovorila pritrdilno. Sedaj pa.. »Sebi, pet let se nisva videla, in potem se prikažeš pri meni in me vprašaš če bi se poročila s tabo? Ni to malo hitro celo za naju?« je dejala. JA, saj je vedela da se le heca, no vsaj zdelo se ji je tako, ampak vseeno. Minil jo je pogovor o poroki, četudi samo hecanje o tej temi. V srcu jo je neprijetno zbadalo, ker je vedela da nima nikogar s katerim bi lahko resno govorila o tem, in dogodek celo načrtovala. Mogoče pa kdaj v prihodnosti. Ampak razmišljanje o poroki je bilo postavljeno na stran z njenim smehom zaradi Sebija in njegovega sodelovanja v kuharski oddaji. Skuštral jo je in stisnil k sebi, ona pa se je še kar smejala, tokrat v njegov vrat. Hm, sedaj bi ga z lahka poljubila tja. Čakaj kaj? Zakaj za vraga bi ga poljubila na vrat? Kaj ji pa je? »Aha, no, saj zato te pa objemam. Večja varnost pa to« je prikimala, ko je Sebi povedal kaj je mislil s tistim da jo bi nekam vrgel. Čeprav ni bila čisto prepričana če je res mislil to kar je rekel na glas. »Levo? Nee, kuhinja ni levo!« je protestirala ko je dejal in zavil levo po hodniku. Kuhinja je bila naravnost in desno. »Težka? Ti bom jaz že dala težka« je dejala in mu pokazala jezik. Kako si drzne!

Nazaj na vrh Go down
Sebastien A. Guvelle
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Today at 12:17 am

Skomignil je z rameni. Ni imel odgovora na to. Najbrž je res bilo prehitro, vendar je bilo izrečeno v hecu. Vendar je Liz naenkrat oddajala nek hladen vibe, zato se Sebi s to temo ni več ukvarjal. Pet let gor ali dol, vseeno jo je poznal dovolj dolgo in dovolj dobro, da je vedel kdaj se je kako počutila. Navsezadnje sta bila najboljša prijatelja, skupaj predstavnika in nekaj časa celo par.
Zelo dolgo nazaj.
Pet let.

Pa vseeno. Nasmehnil se je, ko je omenila večjo varnost. »Mislim, da v mojem naročju takole pač sploh ne moreš biti varna. A bi rada umrla? Hja, na pravem mestu si se znašla,« jo je še malo podražil, ker jo je pač lahko in je to delal z velikim veseljem. Skomignil je z rameni. »Bova šla pa naokoli. Veš kaj bi mi zdajle res pasalo, mmmmm … Pečena riba z rižem. Ali pa mogoče sendvič. Ali pa oboje. Ne vem, no. Kaj pa ti misliš?« Še vedno je ni spustil z rok. Čudilo ga je, da se še ni spotaknil.
»Kam pa greva? Liz, slab šofer si. Zakaj nama tvoj pes tako veselo sledi? Z njim že ne bom delil svoje ribe.«

Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Deravenel
Administrator
Administrator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Today at 12:32 am

FOR SEBASTIEN, wearing

Sebi ni nič komenitral tistega o poroki in kako se ji zdi vse skupaj prehitro. Saj je vedela da se šali, a ji trenutno o tej temi ni bilo do šal. Ha, le kdaj je postala tako občutljiva? Eh, saj ni važno. Dovolj dobro jo je poznal, četudi se nista videla pet let, da je vedel kdaj o določenih temah noče več govoriti, in to je lepo upošteval tudi tokrat. Kakorkoli že. »Ja, saj najbrž res nisem preveč varna. Ampak upam da se ne spotakneš in me ne vržeš na tla, potem pa še sam padeš name« se je zasmejala. Ja, v Sebijevih rokah najbrž ni bila najbolj varna, glede na to kako zelo neroden je znal biti. »Naokoli? Nazaj boš lahko prišel le po isti poti kot greva sedaj« se je zasmejala. »In veš kaj.. Najbolje da pogledaš kaj je na tistih policah kjer hranim sestavine za visoke in izjemno privlačne fante, pa se bova potem odločila kaj bi jedla« mu je pomežiknila. Ja, ravnokar mu je malo po ovinkih povedala da se ji še vedno zdi izjemno privlačen. Pa saj je bil res. In še vedno jo je nosil na okoli. »Jaz sem slab šofer? Saj si ti tisti ki me nosi naokrog. In sledi nama ker je navdušen nad obiskom. Za ribo pa se ti ni treba bati, saj jih ne mara, oziroma jih zaradi koščic niti ne sme jesti« je dejala. Glavo je naslonila nazaj ob njegovo telo, da je lahko slišala utrip njegovega srca.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorec z okolico   Today at 6:54 pm

Nazaj na vrh Go down

Dvorec z okolico
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dvorec pokojne babice Deravenel