Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» Popis aktivnosti
Today at 7:41 pm by Jeannie Becotte

» Obvestila
Today at 6:39 pm by Michelle

» Bivalni prostori
Tor Nov 29, 2016 10:55 pm by Elizabeth Deravenel

» Dvorec z okolico
Ned Nov 27, 2016 12:45 am by Elizabeth Deravenel

» NAJ Osebe
Pet Nov 25, 2016 9:53 pm by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet Nov 24, 2016 6:35 pm by NPC

» Čarovničin tednik
Ned Nov 20, 2016 3:09 pm by NPC

» Spalnica
Ned Nov 06, 2016 11:46 pm by Yū Tooru

» Chat
Sob Nov 05, 2016 9:41 am by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet Nov 04, 2016 8:35 pm by James Turner

» Lov na buče
Pon Okt 31, 2016 10:45 am by Michelle

» Bivalni prostori
Pon Okt 24, 2016 8:16 pm by Timothy Ackles

» Vrt in zunanjost
Tor Okt 18, 2016 11:37 pm by Ludvig Eriksson

Share | 

Gabrielova spalnica, kabinet

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

Poklic : prevajalec
Bivališče : London
Žival : doberman Alec
Število prispevkov : 350

ObjavljaNaslov sporočila: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Apr 28, 2016 7:28 pm

Gabrielova spalnica je opremljena precej minimalistično in moško, a vseeno deluje udobno. Iz njegove sobe se pride tudi na manjši balkon, ki gleda proti gozdu.

Zelo svetel prostor z nekaj udobnimi naslonjači, pisalno mizo, nekaj omarami in ogromno knjigami v različnih jezikih. Tako bi najhitreje opisali Gabrielov kabinet, ki se nahaja poleg njegove spalnice.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

Poklic : tajnica vodje oddelka sekretariata za skrivnosti
Bivališče : london
Število prispevkov : 3690

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 1:32 am

Gabriel love

"bolje da ne, ker ni res." seveda se ga ni bala, zaupala bi mu s svojim življenjem. strah jo je bilo samo tega, kam pelje njun odnos. "no super. ne spomnim pa se, da bi bil ti tako močno opit. očitno preneseš precej več alkohola od mene. v bodoče me spomni, da se s tabo ne grem pivskih iger." lahko pa bi se šla strip poker. o ja, to bi ji bilo neskončno všeč, čeprav pokra še nikoli ni igrala. pa saj bi se naučila. ali pa prej ostala brez vseh oblek. o ja, tudi on se je spomnil teh lubenic. "in če me spomin ne mara, si jih tudi ti zelo dobro pretipal." ga je podražila. po pravici povedano ne bi imela nič proti, če bi si jih želel pretipati še bolje. pravzaprav si je močno želela, da bi se je tam dotikal prav v tem trenutku. "ni ti treba nič več reči. dejstvo je, da sem dobra pogajalka." se je nato vendarle zasmejala. njegovo telo je bilo tako toplo in tako lepo je dišal, da jo je vse skupaj zazibalo v spanec. zbudila se je šele naslednjo jutro. sprva se sploh ni zavedala kje je, nekaj trenutkov je samo buljila v omaro in se čudila kako mehka je bila postelja. in da ima moško roko ovito okoli sebe. takrat se je spomnila, da je prejšnjo noč zaspala kar na kavču, tesno objeta z gabrielom. zato se je preobrnila in se srečala z njegovim spečim obrazom, ter ga nekaj trenutkov samo opazovala. potem pa se je vendarle dvignila, ga poljubila na vrat ter z ustnicami spolzela preko njegove čeljusti do ušesa, kjer mu je zašepetala: "dobro jutro."
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil Online
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 1:37 pm

For Delaire
:3

Nasmehnil se je njenim besedam. Lepo je bilo vedeti da se ga ni bala. Sicer pa tudi ni imela razloga da bi se ga. Gabriel je bil prijazen fant in do žensk se je vedno obnašal lepo. Rad jih je razvajal. "Hja, tisto steklenico si zelo nerada delila z menoj" se je pohecal. "Ampak ja, prenesem več alkohola od tebe, drobnega sladkorčka" ji je pomežiknil. In zakaj se z njim ne bi šla več pivskih iger? Ker bo izgubila? Nah. Sicer pa se jima od sedaj naprej ne bo potrebno več napiti, da bi si končno upala priznati kaj čutita drug do drugega. "O ja, dodobra sem občutil tvoje lubenice, zato pa vem da so izgledale čisto kot prave" jo je podražil. Hja, imela je čvrste prsi, tega ni mogel zanikati. Dovolj razmišljanja o njenih prsih, sicer se ne bo mogel zadržati in jih bo spet hotel malo pretipati. "Najboljša pogajalka" se je zasmejal. Joj kako ga bo še vrtela okoli prsta. Ali pa tudi ne. Ni se mu zdelo da bi bila Delaire takšno dekle. Čeprav po pravici povedano ne bi imel nič proti da bi ustregel njenim željam. Film se je iztekel in Gabriel je razmišljal da bi prespala kar na kavču, saj je bila Delaire tako udobno nameščena v njegovem naročju. A veliko bolj udobno bi jima bilo v njegovi postelji. Predvidno se je izvil izpod Delaire, potem pa jo dvignil v naročje in jo odnesel v svojo spalnico. Tokrat je ni slekel, temveč je pustil kar oblečeno. Odšel je nazaj v spodnje nadstropje, psa spustil nazaj v hišo, ter zaklenil vrata. Ni se bal da bi ga kdo okradel, saj je imel posest večkrat zaščiteno, a to je naredil iz čiste navade. Vrnil se je v spalnico in se nasmehnil ob pogledu na spečo Delaire. Še pet minut ni bila v njegovi postelji, pa se je že razkomotila čez njo, kot da je samo njena. Hitro se je slekel iz hlač, potem pa še sam smuknil pod odejo. Dekle se je takoj privilo obenj, in bog, kako se mu je zasmejalo ob tem. Objel jo je, in ni minilo pet minut, ko je že spal. Prebudil pa se je na najlepši možni način. Po vratu so ga požgečkale njene ustnice, in ko mu je v uho zašepetala dobro jutro, se je najprej nasmehnil, šele nato odprl oči. "Dobro jutro lepotička" je dejal in jo cmoknil na ustnice.
This is made by Killian. Thanks!
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 2:09 pm

Gabriel love

"tista steklenica in jaz sva imele pač močno povezavo." se je zasmejala. verjetno se je res držala tiste steklenice, kot da bi ji šlo za življenje. "pravzaprav bi mogla enkrat preizkusiti to teorijo. mislim, da sem pila na prazen želodec in si bil ti tako v prednosti." res se ni spomnila, da bi kaj prej pojedla, dokler ni v sebe že nalivala alkohola. skrajno neodgovorno, ampak kar je bilo, je pač bilo. "če boš priden, ti bom pustila, da jih občutiš še enkrat." lahko takoj zdaj. ampak očitno je bila bolj utrujena, kot je sprva mislila in tako je že utonila v spanec. ja, očitno bosta morala to pretipanje pustiti za kdaj drugič.

šele zjutraj je opazila, da je v postelji še vedno oblečena v sinočnja oblačila. je tokrat ni slekel? hm... zanimivo. ampak postalo ji je toplo pri srcu, ker situacije ni izkoristil, čeprav bi jo najverjetneje lahko. spala je kot top. "si dobro spal?" ga je vprašala, ko je končno odprl njegove modre oči. "imaš mogoče danes službo?" se je pozanimala, nato pa še hitro nekaj dodala. "popoldne moram nujno skočiti na ministrstvo." bila je nenormalno zgovorna za jutro, ampak po drugi strani je vedno veliko govorila. "mislim, da se ti zvečer nisem utegnila primerno zahvaliti za večerjo, ker sem prej pri filmu zaspala." in ob tem je zlezla v njegovo naročje, tako da ga je sedaj gledala zvrha. sklonila se je k njegovim ustnicam, ter ga silovito poljubila. ko ga je končala poljubljati, mu je rahlo ugriznila ter povlekla spodnjo ustnico. "greš ti prvi pod tuš, ali naj grem jaz?" ali pa greva oba hkrati. mogoče bi morala celo jutro ostati v postelji? ali pa bi si morala pripraviti zajtrk? tudi lačna je bila, čeprav ni bila čisto prepričana ali je bila lačna hrane.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 3:31 pm

For Delaire

"Tako dobro kot že dolgo ne" je dejal z nasmeškom na obrazu. Ja, tudi takrat ko sta prvič spala skupaj je dobro spal, a čisto nekaj drugega je bilo spati v njegovi noro udobni postelji. In spet ga je objemala kot medvedka, s čimer jo bo še podražil. "Ti pa tudi predvidevam da si dobro spala, saj si spet imela svojega medvedka za stiskanje" ji je pomežiknil. Nič ni imel proti temu da ga je med spanjem objemala. Nasprotno, zelo mu je bilo všeč. "Ne, danes sem še prost, čeprav bi moral na ministrstvo po neke dokumente ki jih je baje treba nujno prevesiti do jutri" je dejal. Prav nič mu ni dišalo da mora še na prost dan na ministrstvo. A če bo tja šla Delaire, bi lahko šla skupaj. "Ja? Res?" je dejal z navdušenjem v glasu, ko je dejala da se mu mora zahvaliti za sinočnjo večerjo. Zlezla je nanj. Všeč mu je bil tak pogled. Zelo, zelo všeč. Vrnil ji je vse poljube, pa še objel jo je okoli pasu. O ja, tega bi se res lahko navadil. Pa še v ustnico ga je ugriznila, porednica! Obliznil si je ustnice. "Lahko greva pa oba hkrati, če se boš lahko zadržala in me ne naskočila" je predlagal smeje. Potem pa se je sunkovito dvignil in Delaire prevalil pod sebe. Požgečkal jo je po vratu in se ji nasmehnil. Je bila res Delaire tista ki se bo morala brzdati da ga ne bo naskočila, ali pa bo obratno. Še enkrat jo je leno poljubil, potem pa se prevalil na svojo stran, da je lahko vstal iz postelje. "Lahko pa greš ti pod tuš, jaz pa nama bom pripravil zajtrk" je ponudil. Stušira se lahko tudi po zajtrku. Ali pa na hitro pripravi hrano in se ji potem pridruži pri tuširanju. Tudi ta zamisel mu je bila všeč.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 4:13 pm

Gabriel love

"o ja, odlično." spala je kot top in se je zopet bolj malo spominjala, da ga je sploh stiskala. eh. pa drugič. "tako dobro si spal samo zaradi tega, ker si imel svojega sladkorčka zraven sebe. čudno da me nisi že polizal." se je pošalila. ta dva vzdevka - sladkorček in medvedek - sta bila res pocukrana, ampak dokler sta jih uporabljala v zasebnosti, je ni prav nič motilo. v javnosti pa gabriela zares ne bi oklicala za medvedka. "očitno je najinih počitnic zares konec." spet bosta morala v službo, spet se bosta malo videla in to ji sploh ni bilo všeč. a kaj je hotela? gnala se je za tistim napredovanjem, tajnica zares ni hotela biti celo življenje, čeprav je že sedaj delala marsikaj drugega, kar ni bilo v opisu službe za tajnico. "je to izziv? ker če je, je definitivno sprejet." ne, če bi videla golega gabriela se zares ne bi mogla zadržati. tale ideja o izzivu pa jo je vznemirjala, se bo lahko celotno dopoldne zadržala, da se ga ne bo preveč intimno dotikala? kdo bo tisti, ki bo prvi podlegel? še preden bi lahko nadaljevala svoje razmišljanje, se je že znašla pod njegovim telesom in kriknila je, ko jo je požgečkal. o ja, na določenih mestih je bila prav žgečkljiva. "prav, grem pod tuš. upam, da boš spodaj v kuhinji razmišljal, kako sem v tvoji kopalnici popolnoma gola in kako se voda dotika mojega telesa, medtem ko bi se namesto vode mojega telesa lahko dotikal ti." skomignila je z rameni, ter se delala totalno brezbrižno, čeprav so ji v resnici pognali nevidni hudičevi rogi. za tisto namigovanje, da se ne bo mogla zadržati, da ga ne naskoči, mu bo pač vrnila milo za drago. "spet sem ostala brez oblačil. popoldan bom mogla skočiti do svojega stanovanja in se preobleči za službo. saj si do takrat lahko sposodim tvojo majico, kajne? samo predstavljaj si, kako se bo lepo dotikala mojega telesa, morda bom celo brez spodnjega perila, ti pa boš moral držati roke stran." je še dejala, pred tem, ko se je odpravila v kopalnico. ta igra ji je bila vedno bolj všeč.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 6:36 pm

For Delaire

Vesel je bil, da je dobro spala. Se je pa moral zasmejati ko je dejala da je sam spal dobro samo zato ker je bil ob njem njegov sladkorček. Pa saj to je bilo po eni strani čisto res. "Nisem te hotel zbuditi, ko si me pa tako lepo stiskala k sebi" se je zasmejal. Res je bilo super ko ga je tako objemala. Kot že rečeno, tega bi se lahko navadil. "Očitno res" je zavzdihnil ob njeni omembi, da je njunih počitnic očitno konec. Najraje bi si vzel še malo dopusta, ki bi ga preživel skupaj z Delaire, a kaj ko je tudi ona imela delo, najbrž še veliko bolj pomembno kot ga je imel sam. "Seveda je, saj veš da jih imam rad" ji je pomežiknil. Potem pa mu je začela opisovati različne scenarije. O presneta deklina, kako ga je dražila. K vragu zajtrk, tistega bo že pripravil kasneje. A vseeno se bo delal da bo šel v kuhinjo in jima pripravil hrano. Počakal bo ravno dve minuti, oziroma toliko da bo zaslišal da teče voda, potem pa se ji bo pridružil pod prho. Brigalo ga je če bo rekla da je pohoten, ker se ni mogel zadržati da je ne bi videl gole pod prho. Enostavno moral jo je videti, ko bo po njej tekla voda.  In moral se je dotakniti njenega golega telesa. "Ne, razmišljal bom o tem kako ti bom spekel palačinke v obliki medvedka. Ali pa srčka. Ja, spekel ti jih bom v obliki srčka" je začel govoriti svoje in se ji nedolžno nasmehnil. Bo že videla, lisička. "In seveda, kar sposodi si jo. Lahko ti jo tudi podarim, da boš imela nekaj mojega, ko me ne bo ob tebi" se je zasmejal. Bog, da bi se res takšna pojavila v kuhinji, jo takoj posadi na kuhinjski pult in si namesto s hrano za zajtrk postreže z njo. Kar vroče mu je postalo ob tej misli. "Brisače boš našla v omarici pod lijakoma, če ne pa sama malo pobrskaj kje je kaj" je še dejal, potem pa se je odpravil v spodnje nadstropje. Sedaj pa čakajmo. Kmalu je zaslišal da teče voda in potihoma se je odpravil nadstropje višje. Že pred kopalnico si je slekel majico, tako da je ostal samo še v boksaricah. Tiste bo že slekel notri. Potihoma je odprl vrata in jo zagledal kako stoji s hrbtom obrnjena proti njemu, voda pa teče po njenem golem telesu. Zahahljal se je sam pri sebi, potem pa se znebil še spodnjic in stopil k njej pod prho. Objel jo je okoli pasu in se z brado podrgnil ob njen vrat.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 7:53 pm

Gabriel love

"ali je bilo ravno obratno in si ti stiskal mene?" ga je podražila, čeprav se res ni spomnila, kdo je koga objemal. pa saj ni bilo pomembno. če ji je bilo všeč ali ne, ga bo sedaj videla bistveno manj, kot ga je zadnje dni na festivalu. s tem se je morala sprijazniti. "me boš kaj pogrešal?" ga je čisto nedolžno vprašala, ter pri tem našobila ustnice, kot kakšen mali otrok. ampak seveda ni mogla dolgo ostati resna, zato je ustnice razpotegnila v širok nasmeh. to očitno je bil izziv, kar jo je strašansko veselilo. palačinke bodo za zajtrk? ob tem se je nasmehnila še bolj na široko. nič ni boljšega, kot da na vse zgodaj zjutraj dobiš palačinke servirane na krožniku. "mhm..." definitivno bo razmišljal tudi o njej in ne samo o presnetih palačinkah, v to je bila prepričana. "ni pomembno, kakšne oblike so palačinke, samo da so, no, palačinke." po možnosti s čokolado. ta njegov nedolžni nasmešek ni vžgal. le kaj ima za bregom? "pazi, kaj ponujaš. mogoče ti oropam celotno garderobo." čeprav res ne bi bilo slabo imeti kakšno njegovo majico, da bi jo vsake toliko časa poduhala in se spomnila kakšen je njegov vonj... pa saj je bila smešna! nato pa je vendarle zapustila sobo, ter se premaknila v kopalnico. oblačila je odvrgla na kupček na tleh, ter na hitro po omarici pobrskala za brisačo, ter jo obesila na kljuko pri tuš kabini. stopila je pod toplo vodo in če bi bila sedaj mačka, bi zapredla. poiskala je milo in se pri tem zasmejala. definitivno je dišalo po gabrielu. takrat pa je okoli sebe začutila roke in mogla se je nasmehniti. milo je bilo že zdavnaj pozabljeno, zato mu je zamrmrala: "očitno si izgubil." toliko o tem, koliko je potreboval, da pade na izzivu. zadovoljno se je obrnila proti njemu, da je sedaj zrla v njegove oči, ter nato s pogledom oplazila celotno telo. bila je v velikih težavah. gromozanskih. z rokami ga je objela okoli vratu ter ga povlekla k svojim ustnicam.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 9:25 pm

For Delaire

"Mogoče sem te pa res. Boš morala enkrat zaspati za mano, da boš vedela kdo objema koga" jo je podražil nazaj. Vedno je bila ona tista, ki je prva zaspala. In najbrž bo vedno tako, saj je Gabriel vedno hotel poskrbeti da bo najprej udobno njej. "Če te bom pogrešal? Seveda te bom" je dejal. O ja, pogrešal bo njune skupne trenutke, čeprav se je odločil da bo tudi v službi ukradel kak trenutek z njo. Pa če jo samo pozdravi, poljubi in gre nazaj na svoje delovno mesto. Glavno da jo vidi in z njo preživi nekaj sladkih trenutkov. "Pa boš ti kaj pogrešala mene?" ji je vrnil vprašanje. Hja no, upal je da ga bo pogrešala in da bo tudi ona skušala urediti kakšen skupen trenutek v službi. Močno je upal da ji bo uspelo tisto da potrebuje prevajalca, in to prav njega. "Prav, potem pa bodo navadne okrogle, razen če mi uspe narediti lepo srčkasto palačinko" se je zasmejal. Mhm, te palačinke bodo še malo počakale, saj je imel prej v načrtu druge stvari. "No, no, omar mi ni treba čisto izprazniti, razen če to pomeni da bova šla nato še skupaj v šoping" ji je pomežiknil. Takoj bi bil za, sploh če bi ona pomerila kakšno obleko. Ah ja. V kopalnici je bilo lepo toplo in iz prhe se je širil vonj po njegovem milu. Všeč mu je bilo da bo Delaire dišala tako kot on.  Zasmejal se je, ko je rekla da je izgubil izziv. "Seveda sem ga izgubil. Samo norec bi se lahko uprl pogledu na golo dekle pod prho v njegovi hiši. In ob takšnih besedah ki si mi jih namenila prej" je dejal. No, lahko bi se uprl če pod prho ne bi bila ona. Njegova Afrodita, njegov sladkorček, njegova lisička. Sicer pa ji je bilo očitno čisto všeč da se ji je pridružil, saj se mu je zdela precej zadovoljna. Potem pa ga je še tako premerila s pogledom, da mu je postalo vroče kot da bi bil v peklu. Še vedno jo je objemal okoli pasu, njegove ustnice pa so bile spojene z njenimi. Potisnil jo je ob steno prhe, tako da se je voda sedaj razlivala tudi po njem.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 10:09 pm

Gabriel love

"verjetno. sedaj zagotovo misliš, da sem medved, ker toliko spim." sicer ji pa ni bilo jasno, kako se je zgodilo, da je vedno ona prva zaspala, ampak verjetno je bila to posledica utrujenosti. "na-a, niti malo." se je pošalila, čeprav ga bo zares pogrešala. "aleca, mogoče." je še omenila njegovega psa, ter se pri tem zasmejala. na ustnice mu je raje pritisnila poljub. seveda ga bo zelo močno pogrešala. "spet bi šel v šoping? se mogoče spreminjaš v dekle? ne vem kako naj se ob tem počutim..." pravzaprav se je njuno nakupovanje prejšnji dan precej hitro zaključilo. škoda. zares bi rada gabriela videla v različnih oblekah. mogoče tudi v tistih bolj elegantnih, s srajco in kravato. verjetno bi se ji ob tem pocedile sline. "ampak zares si nisem mislila, da se boš tako hitro uklonil." čeprav je bila neznansko vesela, da se je to zgodilo tako kmalu. verjetno bi tudi sama precej trpela brez njegovih dotikov. njun poljub je postajal vedno bolj zavzet in en jezik se je prepletal z drugim. kmalu je pristala ob steni in glasno vzdihnila, saj je bila ta še vedno malce mrzla, vendar je na to kmalu pozabila, ko se je za trenutek odlepila stran od njega in ga pogledala v celoti, popolnoma mokrega. to jo je še dodatno podžgalo, zato je ponovno poiskala njegove ustnice in se s prsti zapletla v njegove lase, katere je tako zelo oboževala, ter ga malce pocukala. za to kar se je dogajalo med njima bo zagotovo šla v pekel.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 10:28 pm

For Delaire

"Hm, na to pa nisem pomislil" se je zasmejal. Ne, Delaire definitivno ni bila medved. Ona je bila lisička, taka prav srčkana lisička. "Oh, potem pa nič" je dejal z narejeno užaljenostjo. Saj ni mislila resno, kajne? Pa ja ne bo samo on tisti ki bo pogrešal njune skupne trenutke. Potem pa je omenila še njegovega psa. Ha, presneti pes je dobil več pozornosti od nje kot pa on sam. Okej, to ni bilo res, saj ga je naslednji trenutek že poljubila. Dokler ga je poljubljala, je bil še varen. Ko pa bo nehala s tem, pa se bo res zbal da ji je njegov pes všeč bolj kot on. "Če pa bi se prisvojila vseh mojih oblek. Kaj naj se naokrog sprehajam nag?" se je zasmejal. Sicer pa bi v šoping šel le, če bi tudi ona pomerila kakšno stvar, sam pa bi jo pri tem lahko opazoval.  O ja, v takšen šoping pa bi šel kadarkoli. "Čisto si me začarala, pa se  ti očitno ne znam več upreti" se je pohecal. Čeprav pa je bilo v tem dosti resnice. Njun poljub je bil vse bolj strasten, in Gabriel je začutil ščemenje v mednožju. Še tega se mu je bilo treba ja. Potem pa ga je spet celega premerila z očmi. Presneto. Če ga ne bo nehala takole gledati, ni bil prepričan koliko časa se bo še lahko zadrževal, da je ne bo zapolnil z nečim svojim. Ni hotel hiteti in takoj seksati z njo, a bila je tako hudičevo privlačna, potem pa je še zapletla svoje prste v njegove lase in ga vsake toliko časa malce pocukala. Saj se mu bo še zmešalo! Z eno roko je potipal po steni, da bi našel pipo, ter vodo nastavil na malo hladnejšo. Že tako mu je bilo vroče, ni treba da po njem teče še vroča voda. A kljub temu da je vedel da bo nanj vsak čas pritekla hladna voda, se je vseeno zdrznil ko se je to zgodilo.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 10:59 pm

Gabriel love

"mogoče pa tako lepo spim, ker si ti zraven mene." zaprhutala je z trepalnicami in se v naslednjem trenutku že smejala. dobro je vedela, kako pocukrano je to zvenelo, ampak je to rekla za nalašč. malce je pomislila, nato pa mu je namenila vražji nasmešek: "to bi mi bilo zelo všeč, ja." zares bi ji bilo všeč, če bi se gabriel po hiši sprehajal popolnoma brez oblačil. verjetno drugega ne bi mogla postoriti, kot lačno buljiti v njega, ter se ga dotikati. morda pa to ni bila najboljša ideja? seveda pa bi imela veliko za reči proti temu, če bi se nag sprehajal zunaj. še posebej v bližini deklet. to je bilo preveč nevarno. "oh? no, saj sem čarovnica, ki dejansko zna čarati." se je zasmejala, a ji vse skupaj ni bilo več smešno, ko so jo oplazile njegove ustnice. bilo ji je vedno bolj vroče in prekleto, če spodaj ni bila že precej mokra in to ni bila posledica vode, ki je tekla iz tuša. med samo vročico je nenadoma začela teči mrzla voda in od šoka je zaklela. "fak." skočila je stran od mrzle vode in posledično stran od gabriela. to ji je malce zbistrilo misli, da se je srečala z njegovimi očmi. je res želela z njim iti do konca? tako kmalu? z njim zares ni želela hiteti, ampak v tem trenutku bi verjetno kar na licu mesta umrla, če ne bi nadaljevala. zaprla je tisto pipo, da ju voda ni več ovirala, ter se vrgla nazaj v njegov objem. zopet ga je poljubila na ustnice, z roko pa je polzela čez njegove prsi, ter do trebušnih mišic, vendar se ni ustavila samo tam. medtem ko ga je ugriznila v ustnico, ga je še prijela za njegovo dolžino.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 11:27 pm

For Delaire

"Ja, najbrž bo kar to" je dejal. "Ali pa sem očitno tako dolgočasen, da te tako hitro uspavam" se je zasmejal. Potem pa je rekla da bi ji bilo všeč če bi se naokrog sprehajal gol. "Tudi v javnosti? Kaj pa ko bi me opazovala druga dekleta" jo je podražil. Drugim ženskam se ne bi razkazoval niti pod razno. Sedaj je bil samo njen, in samo ona bo imela ta privilegij da ga bo videla nagega. Se je pa moral spet zasmejati njenim besedam. "Vem. Nimam pa pojma kakšen urok si izvedla nad mano, da sem čisto zmešan" ji je pomežiknil. Ja, zagotovo ga je uročila. Saj ga je res. S svojo lepoto, svojim čarmom in svojo čudovito osebnostjo. Hladna voda je bila očitno šok tudi za Delaire, saj je ta kar skočila od njega. A se je hitro spet vrnila v njegov objem. Z roko si je šel čez lase, da mu niso ovirali pogleda na golo in mokro Delaire. Oh, kakšen čudovit pogled. Potem pa je tako ali tako spet zaprl oči, ko ga je poljubila. Potem pa je sledilo presenečenje. Prijela ga je za ud, ki je ob njenem dotiku v trenutku otrdel. O hudiča. Kako zelo mu je bil všeč ta dotik. Ampak, ali je res želel da njun odnos tako hitro pripeljeta do tega? Po eni strani ja, po drugi strani pa je želel iti počasi. Potem pa je bila tu še njena morebitna nosečnost.. Da ne omenjamo da tudi on ni imel pri roki nobene zaščite. Ne, ni bil pripravljen na to, da se z njo spusti tako daleč. Sedaj se še lahko umakne. Če bo izpadel strahopetec, bo pač izpadel strahopetec. Raje to, kot pa da pohitita in tako hitro skočita v intimnost. Vrnil ji je poljub, pa tudi ugriznil jo je. Tudi po zadnjici jo je plosknil. A potem se je umaknil iz poljuba. "Palačinke se mi bodo zažgale" je izrekel najbolj butasto stvar, potem pa se izvil iz njenega objema, skoraj skočil izpod prhe, si prisvojil brisačo ki je visela na ročaju ob kabini in si jo zavil okoli pasu. Stekel je iz kopalnice, naravnost v kuhinjo. Oh kakšen idiot je bil. Tisti trenutek bi se lahko intimno spajal z Delaire, on pa je raje pobegnil od nje. Bukselj.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Sep 29, 2016 11:49 pm

Gabriel love

"ja, res si najdolgočasnejši čarovnik, kar jih poznam." se je zasmejala. glede na to, koliko se je pogovarjala z njim, ga res ni mogla imeti za dolgočasnega. "ta dekleta pa bi kmalu ostala brez oči. ali pa kar brez cele glave. moram še premisliti." se je pošalila, čeprav je malce mislila resno. preklela bi vsa tista dekleta, ki bi ga nespodobno pogledala, ali bog ne daj, se ga dotaknila. slednja bi verjetno preklela s kletvijo križanih. "confundo? urok namenjen ravno temu? zmešanosti in zmedenosti?" je ponudila, ter se pri tem zasmejala. stvari pa so postale kmalu očitno bolj resne. lahko je čutila, kako je njegov ud v njeni roki otrdel in zastokala je, ko jo je poljubil. vse je kazalo proti temu, da se bosta končno združila, ko se je ta nenadoma umaknil stran od nje. "kaj za..." zmedeno je buljila vanj, ko je ta omenjal palačinke. pa koga zdaj brigajo presnete palačinke? potem pa je še vedno zmedeno zrla vanj, ko je ta že pobegnil iz kopalnice in je tam ostala popolnoma sama. počutila se je prav slabo. zavrženo. kdo za vraga odide v takšnem trenutku? žalost se je pomešala z besom, ko je izpod lijaka vzela brisačo, se na hitro obrisala, ter si čez glavo oblekla njegovo majico, spodaj pa ostala popolnoma brez spodnjega perila. to mu bo še žal. to mu bo prekleto žal. odkorakala je v kuhinjo in kot je lahko predvidevala - palačinke še niso bile končane. namesto, da bi poizvedla kaj se je prej zgodilo, se je raje trmasto naslonila na kuhinjski pult in nekaj časa molčeče zrla vanj. na koncu pa se je odločila, da le gre k omarici, ven vzela kozarec, ter si nalila vodo iz pipe.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Pet Sep 30, 2016 12:24 am

For Delaire

"Hvala, to bom vzel kot komplimet" se je zasmejal. Če je bil on dolgočasen. No, potem pa tudi ni vedel kaj naj še počne s svojim življenjem. Hm, mogoče pa je bil res dolgočasen. Kaj pa ve kako so ga videli drugi. "Ja? Bi jih ti obglavila oziroma jim iztaknila oči?" jo je podražil. Prav fino se mu je zdelo da je bila tudi Delaire ljubosumna ob misli da bi ga golega videla še katera druga ženska. Njemu je kar zavrela kri, ko je pomislil da bi Delaire golo videl kdo drug. "Saj se mi je zdelo ja." Res se je počutil kot da bi na njem uporabila tak urok. Sploh po tistem ko je tako zbežal stran od nje.  Joj, joj, joj, kakšen idiot je bil. Vsak normalen moški bi z obema rokama pograbil priložnost da spi z dekletom ki je bilo več kot pripravljeno na to, ampak očitno on ni bil normalen. Oh prekleti idiot. In sedaj ga bo Delaire grdo gledala ker je tako pobegnil od nje. Kot da bi bil preklet devičnik, ki ne bi vedel kaj početi z žensko. Hudiča, še devičnik bi zagrabil to priložnost. Butelj, butelj, butelj! Ni trajalo dolgo da je prišla za njim v kuhinjo. In oblečena je bila samo v njegovo majico, spodaj pa ni nosila prav ničesar. Ravno prej je govorila o tem in skoraj se mu je zmešalo od poželenja, ko ga je tako dražila. Sedaj pa bo to očtino njegova kazen, da bo videl kakšen preklemani idiot je. Bila je tiho, samo natočila si je kozarec vode. Kaj naj ji sploh reče? Idiot! Idiot si Gabriel, da veš. Odkašljal se je. "Delaire.. Lahko pojasnim" je dejal skesano. In kaj ji boš rekel? Da se ti bodo zažgale palačinke, ki jih še niti nisi začel pripravljati? Butelj! "Tole.." pokazal je na njiju. "Zdelo se mi je da tole gre prehitro. Nočem da si o meni misliš da sem le še en pohoten moški, ki te hoče samo spraviti v posteljo." Mu bo verjela? Resno je mislil. "Verjemi da mi je bilo težko oditi od tebe. A raje to, kot pa da bi potem obžalovala ker sva v to skočila tako hitro."
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Pet Sep 30, 2016 12:53 am

Gabriel love

"seveda. v bistvu bi jim najverjetneje iztaknila oči in jih potem še obglavila. mislim, da bi bila to najprimernejša kazen." v primeru gabriela je bila prekleto ljubosumna in ni vedela točno, kaj naj si misli o tem. najraje bi ga zaprla v sobo in ga ne izpustila nikdar več, samo da ga ne bi kakšno drugo dekle slučajno pogledalo. a potem je ta gorečnost v njej ugasnila, ko jo je takole samo in golo pustil pod tušem z res bednim razlogom. je bilo to zato, ker je morda noseča? ali pa zato, ker je v času šolanja na skrivaj hodila z njegovim najboljšim prijateljem in je za to izvedel šele pred kratkim? spila je požirek vode iz kozarca, ko se je gabriel le oglasil. dvignila je obrvi visoko v zrak in čakala na njegovo pojasnilo. to naj bo prekleto dobro! "oh? si ugotovil, da gre tole prehitro preden ali potem, ko si stopil gol pod tuš?" bila je popolnoma besna na ta njegov izgovor. "ali pa si ugotovil, da tole ne bo šlo, takrat ko si me popolnoma golo objel, hm?" težko mu je bilo oditi od mene? raje to, kot da bi potem obžalovala?"seveda... lažje me je pustiti popolnoma samo pod tušem z res bednim izgovorom. ali pa so morda palačinke preprosto izpuhtele v zrak?" malo je postala, nato pa nadaljevala: "ne, naj uganem, palačink nisi spekel do konca ker si se bal, da bi šle predaleč." zares ni mislila prositi za seks, nikdar ni in nikdar ne bo, ker ni bila takšne vrste dekleta. nikoli se ne bi spustila tako nizko. ampak to še ne pomeni, da ni bila prekleto besna nanj. "po pravici mi povej... je to zato, ker sem mogoče noseča z drugim? ali zato, ker veš da sem nekdaj fukala s tvojim bivšim najboljšim prijateljem?" mogoče je z zadnjim stavkom šla malce predaleč, ampak v tem trenutku je hotela, da se gabriel počuti enako slabo, kot se je ona.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Pet Sep 30, 2016 1:13 am

For Delaire

Uf, to pa je bilo nekaj. Sicer pa bi podobno najbrž storil tudi on. Ne, sploh ne bo razmišljal o tem, saj mu bo že dovolj hudo ko bosta morala nazaj v službo, tam pa so Delaire več ali manj obkrožali sami moški. In kar nekaj je bilo postavnih. Kaj če bo videla koga ki ji bo bolj všeč kot on. Ne, o tem sedaj res ni želel razmišljati. Poslušal jo je kako se je jezila nanj. To si je popolnoma zaslužil. Prekleti idiot. Sploh ni vedel kaj naj reče, zato je v obrambo le dvignil roke. Oh drek. Zdaj pa je zabredel res globoko. Očitno njegovo pojasnilo, če bi temu po besedah ki jih je izrekla po tem, sploh lahko rekli pojasnilo, ni bilo dobro. Potem pa je omenila morebitno nosečnost ter Tima, in postal je slabe volje. "Tudi pomislil nisem na Tima" je dejal in res je bilo tako. "Vseeno mi je kaj si počela z njim ko smo bili na Bradavičarki, to je v preteklosti." Ja, mogoče je bil ljubosumen ker jo je njegovemu nekdanjemu najboljšemu prijatelju uspelo osvojiti prej kot njemu, a nikdar ne bi niti pomislil na to, da ne bi spal z njo samo zato ker je v času šolanja na Bradavičarki spala z njegovim prijateljem. "In ne, tudi to da si mogoče noseča z drugim ni krivo da sem pobegnil" je dejal in prekrižal roke na prsih. Saj ni mogel verjeti. Še enega dneva nista bila skupaj, pa sta se že tako prepirala. "Očitno sem prevelika reva da bi spal s tabo. Mogoče me je strah da ne bom dovolj dober. Mogoče pa sem le idiot in bi se najraje zadavil ker sem tako zbežal od tebe." To zadnje. Definitivno to zadnje. Res ni vedel kaj naj reče. Naj odide nazaj pod prho, da bo spral ta idiotizem dol s sebe? Dvomil je da bi to pomagalo. "Oprosti Delaire, ampak res ne vem kaj naj rečem, razen tega da sem totalen idiot in da ti ne bom zameril če boš odšla in nikoli več hotela imeti nobenega opravka z menoj." Ob misli da bi odšla se mu je lomilo srce, a ponudil ji je to možnost, saj ni hotel biti sebičen. Prosim ne odidi. Prosim odpusti mi da sem tak bedak. Mogoče bi pa to moral povedati na glas.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Pet Sep 30, 2016 1:47 am

Gabriel love

zares lep začetek razmerja, naravnost fantastičen. koliko časa sta zdržala? en dan? to je bilo zagotovo najkrajše razmerje v zgodovini. dejansko se ji je potrdilo dejstvo, kako zelo slaba je v le-teh. ravno teh prepirov se je tako strašansko bala in dejansko je vedela, da v tem trenutku lahko izgubi svojega najboljšega prijatelja. "vseeno ti je, kaj sem z njim počela v preteklosti? ti bo tudi tako zelo vseeno če se v tem trenutku izdejanim v njegovo hišo in se še enkrat dam dol z njim?" pa ne da bi dejansko to storila. ampak počutila se je tako slabo, zavrženo, da je z besedami hotela gabriela še bolj prizadeti. v resnici ji je veliko pomenilo, da ne gleda na njeno preteklost. to, da je bila noseča z drugim, tudi ni bil razlog, da je tako odskočil stran od nje? kaj pa je bil ta prekleti razlog? "ne vem kaj je tvoja definicija razmerja, ampak jaz pod to ne jemljem, da se bova neprestano samo gledala. če se bojiš kontakta z mano, bi na to mogel misliti veliko prej. verjetno že takrat, ko sva se prvič poljubila." kar ni mogla verjeti svojim ušesom. da ga je bilo strah spati z njo? da ne bo dovolj dober? pa saj niso vanjo vstopili na milijone moških, da bi se sprenevedala, če je kdo dovolj dober ali ne. ampak vedela je, da je bil pravi razlog tretji. res je bil idiot. res bi v tem trenutku najraje šla. ampak nekaj jo je popolnoma prikovalo na mestu in ni znala točno umestiti kaj. "no, lepo... ko se boš odločil ali si prevelika reva, ali da te je strah ker ne boš dovolj dober ali pa morda, da si idiot, veš kje me najdeš. drugače pa navijam za slednje." odložila je kozarec v korito, ter se skoraj pobrala iz kuhinje. "in mimogrede, če si hotel, da gredo stvari počasi, me ne bi smel gledati tako, kot da bi me najraje požrl. bodi pa prepričan, da te ne bom nikdar prosila za seks. pravzaprav zdaj nisem niti prepričana, ali se me boš lahko še kdaj sploh dotaknil."  mu je navrgla, preden se je odpravila v spalnico in se začela preoblačiti v svoja stara oblačila. sploh ni vedela, kje je imela glavo, da se je napravila tako kot se je - brez spodnjega perila v njegovi majici. zares se ne bo spustila tako nizko in ga skušala zapeljati. s solznimi očmi je začela zlagati stvari v svojo torbico in roko na srce, imelo jo je da bi glasno zajokala. po drugi strani pa se je začela spraševati, ali ni stvari jemala bolj resno kot dejansko so? se je morda prenaglila?
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Tor Okt 04, 2016 10:40 pm

For Delaire

Joj kakšen butelj je bil, saj ni mogel verjeti samemu sebi. In zdelo se mu je da karkoli reče, izpade še desetkrat slabše. Bi bilo najbolje biti tiho? Ne, potem bo pa še rekla da je prekleta reva ker ne spregovori. Oh Gabriel, zakaj za vraga si zbežal od nje, ko je naga in voljna stala pod prho skupaj s tabo? Bedak! Potem ne bi bilo tega, potem se ti ne bi bilo treba vleči iz dreka. »Seveda mi ne bi bilo vseeno če bi se sedaj izdejanila k njemu. Hudiča, še sam bi se izdejanil tja in ga mahnil na nos, če bi se te samo dotaknil, če bi te samo pogledal malo drugače. Prosim ne obračaj mojih besed. A tako kot ne morem spremeniti tega da sem bil idiot in te pustil pod prho, tako tudi ne morem spremeniti dejstva da sta bila s Timom nekoč skupaj« je dejal. Bog ne daj da bi se Delaire res izdejanila k tistemu idiotu. Storil bi točno tisto kar je rekel da bi. Le da najbrž ne bi ostal le pri enem udarcu, najbrž bi mu zadal še kakšnega, tako za povrhu, še za vse tisto sranje ki mu ga je zakuhal v preteklosti. In mogoče še za to ker je bil ljubosumen da se je on Delaire dotikal bolj intimno kot se jo je sam. Ha, za to si si pa kriv čisto sam, kreten zagamani. In vse kar je povedala potem je bilo res. Jo je mislil ves čas samo gledati? Prekleto da ne! Že tako se je komaj zadrževal da je ni potegnil k sebi. »Ne bojim se kontakta s tabo« je dejal in iskrice v njegovih očeh so ji lahko povedale da misli resno. Čeprav mogoče se ga je pa res bal. Bal se je tega da se je ne bo mogel nehati dotikati, ko bo enkrat začel zares. Pa je res vedel kje jo bo našel? Kaj pa če se ga bo izogibala in ga ne bo hotela več videti. Presneto da jo bo našel, pa če ravno najame nekoga da pride do nje. Potem pa je rekla da je ne bi smel gledati kot da bi jo najraje požrl. Se je deklina sploh kdaj pogledala v ogledalo? Se je sploh zavedala kako hudičevo privlačna je bila? Potem pa še vse tiste njene besede s katerimi ga je dražila. Pa saj bi moral biti klinčevi skopljenec ali pa gej, da je ne bi tako gledal. »Oprosti mi, res sem idiot. A to ne spremeni dejstva da te imam neizmerno rad« je dejal. Če se bo kdaj rešil iz tega dreka bo pa tudi super. Hja, vse si je nakopal sam. In hudičevo težko mu jo je bilo gledati ko je odšla iz kuhinje. Bo odšla? Jo lahko kako pripravi do tega da mu oprosti in ostane pri njem? Pojdi za njo, bukselj! Počakal je minuto, potem pa odšel za njo. Našel jo je v svoji spalnici, z vidno solznimi očmi. Bravo Gabriel, še v jok si jo spravil. »Delaire, ljubica, prosim ne jokaj, prosim. Samo prosim odpusti mi« je dejal, in preden bi lahko pomislil na besede ki jih je izrekla prej, da ne ve če mu bo še kdaj dovolila da se je dotakne, jo je objel in stisnil k sebi v objem. Naj ga tepe, naj bo jezna nanj, samo naj ne joka zaradi njega.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Okt 06, 2016 4:06 pm

Gabriel love

ni vedela, zakaj je sploh omenila tima. verjetno jo je pekla vest, ker mu prejšnjega razmerja tako dolgo ni omenila. tudi počutila se je rahlo neprijetno, ker sedaj skaklja za timovim bivšim najboljšim prijateljem. a ni si mogla pomagati, zato je te misli hitro odrinila na stran. vsekakor ni želela biti dodaten razlog za njun spor in kar malce presenečeno je pobuljila, ko je gabriel dejal, da bi svojega bivšega najboljšega prijatelja mahnil na nos. ampak sedaj tu ni bila, da bi razreševala njegov odnos s timom, najprej je morala rešiti njunega. če je sploh med njima obstajala še kakršnakoli oblika odnosa. "enostavno ne razumem, zakaj si skočil stran od mene. oziroma bolje rečeno, me je to zelo prizadelo in počutila sem se osramočeno, kot da sem jaz tista zlobnica, ki te je zapeljala." in sedaj se je počutila tudi slabo zaradi tega, ker je tako burno odreagirala na to, da je gabriel želel njuno razmerje jemati bolj počasi. tega mu zares ni mogla zameriti. še vedno je brskala po svoji torbici, ko jo je objel in tudi sama se je stisnilo tesno ob njegovo telo. vse bi lahko pokvarila z njeno burno reakcijo samo zato ker je bila užaljena. zares je bila grozna oseba. "prav imaš, mogoče se je vse skupaj med nama odvijalo nekoliko prehitro." mu je zamrmrala v vrat. zares ni bilo potrebe po seksu, ko sta bila skupaj, koliko? en dan? "obljubim, da te ne bom več toliko dražila. in tudi kujala se ne bom, zato ker si me pustil samo pod tušem." je še dodala, ter se še bolj privila k njemu. pritisnila mu je poljub na lice in stopila nekoliko stran od njegovega telesa. "mislim, da je zares že čas, da se spravim v službo. ta jutranja drama nama je pobrala kar nekaj časa."
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Čet Okt 06, 2016 10:33 pm

For Delaire
KONEC

Stisnila se je k njemu. Zmaga! Oh kako je bil vesel tega preprostega dejanja. Sploh ni vedela kako mu je polepšala dan. Še bolj jo je objel. Oh, njegova draga Delaire. »Ko bo čas bova nadoknadila vse za nazaj« je dejal in jo pobožal po hrbtu. O ja, ko bo prišel pravi čas, je definitivno nameraval nadoknaditi vse zamujeno. »No jaz pa ti obljubim da te nikoli več ne bom pustil same pod tušem« je dejal z nasmeškom na obrazu. O ne, tega vsekakor ni več nameraval ponoviti. Pa če jo bo le poljubil, potem pa jo umil. Ni važno, pod prho ne bo nikoli več ostala sama. To je obljubil sebi in njej in tega se je nameraval držati. Potem pa je prejel poljub na lice. Oh Delaire. Nasmehnil se ji je, iz objema pa je tisti trenutek še vedno ni spustil kljub njenim besedam da se bo morala počasi odpraviti v službo. »Najprej ti bom pripravil tisti zajtrk. Potem pa lahko greva skupaj, saj moram tudi jaz po dokumente ki so potrebni prevajanja« je dejal.  Pa tudi obleči se bo moral, saj je bil še vedno zavit le v brisačo. Ampak najprej zajtrk! Odšla sta v kuhinjo, kjer je Gabriel tokrat zares pripravil palačinke. Na hitro sta jih pojedla in pospravila za seboj. Gabriel je še nahranil psa, potem pa šel v spalnico kjer se je oblekel v kavbojke in srajco, čez pa je oblekel še suknjič. Ker je nameraval iti samo po dokumente in potem nazaj domov, se mu ni ljubilo oblačiti v obleko, kaj šele da bi si zavezal kravato. Iz spodnjega kabineta je vzel še svoj kovček, potem pa prijel Delaire za roko in skupaj sta odšla iz njegove hiše. Odpravila sta se okoli njegove hiše proti gozdu, od koder sta se izdejanila v bližino ministrstva. Na hitro jo je še poljubil, potem pa sta se njuni poti ločili.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gabrielova spalnica, kabinet   Today at 9:09 pm

Nazaj na vrh Go down

Gabrielova spalnica, kabinet
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Elizabethina spalnica