Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» NAJ Osebe
Yesterday at 6:09 pm by Michelle

» Dnevna soba, kuhinja, shramba
Yesterday at 5:51 pm by Delaire Angevine

» Popis aktivnosti
Tor Dec 06, 2016 9:38 pm by Timothy Ackles

» Dvorec z okolico
Tor Dec 06, 2016 12:32 am by Elizabeth Deravenel

» Obvestila
Pet Dec 02, 2016 6:39 pm by Michelle

» Bivalni prostori
Tor Nov 29, 2016 10:55 pm by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet Nov 24, 2016 6:35 pm by NPC

» Čarovničin tednik
Ned Nov 20, 2016 3:09 pm by NPC

» Spalnica
Ned Nov 06, 2016 11:46 pm by Yū Tooru

» Chat
Sob Nov 05, 2016 9:41 am by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet Nov 04, 2016 8:35 pm by James Turner

» Lov na buče
Pon Okt 31, 2016 10:45 am by Michelle

» Bivalni prostori
Pon Okt 24, 2016 8:16 pm by Timothy Ackles

Share | 

Hiša z okolico

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

Poklic : prevajalec
Bivališče : London
Žival : doberman Alec
Število prispevkov : 352

ObjavljaNaslov sporočila: Hiša z okolico   Čet Apr 28, 2016 7:24 pm

First topic message reminder :

Gabriel ima v lasti dvonadstropno hišo, locirano nekje v Londonu, z ograjo (in nekaj uroki) zavarovano pred nezaželenimi obiskovalci. Ker v lastni nima bunkeljskega prevoznega sredstva, garažo ki se drži hiše uporablja za odlaganje in skladiščenje raznoraznih stvari. Tam pa ima urejeno tudi ogrado za svojega dobermana Aleca, čeprav je ta ponavadi vse drugje po hiši kot v svojem kotičku v garaži. Okoli hiše je dovolj zelenih površin na katerih se lahko Gabrielov pes prosto giblje, za hišo pa je tudi gozd.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

Poklic : tajnica vodje oddelka sekretariata za skrivnosti
Bivališče : london
Število prispevkov : 3791

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Tor Sep 27, 2016 8:28 pm

Gabriel love

ja, pojma ni imel kakšne družabne igre bi se šla in v tem je našla izredno priložnost, da ga še malo podraži: "mhm... ker namreč zato se te igre imenujejo 'družabne'." ampak ni se ustavila samo pri tem. "verjetno si imel preveč v mislih tisto, kar bova delala po družabnih igrah." pa je šla misel na to, da bosta šla počasi. bravo, delaire, super. ampak kot začarana je še dodala: "lahko jih imenujeva družabne igre za odrasle." ob omembi izleta je navdušeno razprla oči. "o ja, izlet, lahko bi šla kam na obalo!" čeprav je srčno upala, da se ta njun izlet ne konča v kakšni nesreči. ampak po drugi strani pa je gabrielu dovolj zaupala, da bo vsaj malce bolj povadil vožnjo, preden jo bo vzel v avto in se bosta odpravila na malo daljšo pot. "oh, tako grozna sem?" mu je smeje odvrnila. "potem pa mislim, da bi se mogla po hitrem postopku odstraniti iz tvoje hiše, še preden dobiš srčni infarkt." v tej hiši je danes nameravala ostati še kar nekaj časa, zato se seveda v resnici ne bi kar tako pobrala. "ljubček ne skrbi. v mungu se bom preoblekla v medicinsko sestro in  te skušala na vsak način pozdraviti." se je še pošalila, ter mu za dodatno mero še pomežiknila. na koncu pa se je počutila prav trapasto. "če si res najboljši, pa boš še moral dokazati." čeprav je imela v mislih dokaze, ki niso imeli nikakršne zveze s prevajalstvom. ampak seveda mu tega ni imela namena povedati. lahko pa je predvidel, glede na to, kako navihano se je nasmehnila. "če ne boš priden, te bom mogla nekako kaznovati." pa saj ga ne bi za nalašč porezala. v mislih je imela druge oblike kazni. od nekje je privlekla podlago za rezanje ter se z navdušenjem lotila tiste zelenjave. pred sabo je postavila bučko in ob tem imela res nespodobne misli. lepo jo je razrezala na majhne koščke, dokler se ni lotila naslednje zelenjave, ampak pri tem je bil problem, da je čisto preveč opazovala gabriela. tako da je napačno zarezala v zelenjavo, da je en košček te zletel gabrielu naravnost v obraz. "oh, oprosti." zadrževala je smeh in čisto pridno nadaljevala z rezanjem, dokler ni razrezala čisto vse kar ji je prej podal, se z zadnjico naslonila na pult, ter si ga začela ogledovati. oh ja, imel je spretne roke.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Tor Sep 27, 2016 8:48 pm

For Delaire
:3

Moral se je zasmejati. Sedaj ga je pa dobila. Ah, kot da ne bi bilo očitno da je razmišljal o vsem drugem kar bi počel z Delaire, ne o nekih družabnih igrah. "Ja, pa sem očitno res preveč razmišljal o tem, kako bi te razvajal po tistih družabnih igrah" je pripomnil, potem pa se zarežal ko je pristavila da jih lahko imenujeta družabne igre za odrasle. "No sedaj pa že bolj govoriš moj jezik" ji je pomežiknil. Kaj vse bi s svojim jezikom naredil Delaire. Huh. Ne, bolje da neha razmišljati o tem, preden se na njegovih hlačah pojavi izdajalska izboklina. "Kamor boš rekla ljubica, tja te bom peljal" je dejal veselo, ko je videl kako navdušena je bila Delaire nad njegovo idejo z izletom. Sedaj bo pa res moral narediti kakšno testno vožnjo, ni se hotel osramotiti pred svojo drago Delaire. "Ne, ne, kar ostani pri meni. Kdo pa me bo oživljal če doživim infarkt?" se je zarežal. Če bi res doživel infarkt v njeni družbi bi vsaj vedel da je v dobrih rokah in da bo posrbela zanj. Saj bi poskrbela zanj, kajne? "Ti sploh ne veš kakšne podobe so se sedaj pojavile v moji glavi" se je zasmejal. O bog. Delaire oblečena v medicinsko sestro. To bi izgledalo hudičevo seksi. Pa je že sedaj bila tako noro privlačna. "Prav, ti me kar preizkusi, ves sem ti na voljo" ji je pomežiknil nazaj. Dobro je vedel da nista več govorila o prevajalstvu. "Potem pa bolje da sem priden, bog ve kakšno kazen bi mi naložila" se je zasmejal. Zagotovo ga ne bi ranila, povzročila bi mu le bolečino v hlačah, če bi ga preveč dražila. Njegova draga je začela rezati zelenjavo in prav dobro jo je bilo opazovati. A tega ni mogel početi v nedogled, saj se piščanec vendar ne bo pripravil sam od sebe. Potem pa je v glavo dobil košček zelenjave in dvignil je pogled, ter se soočil s smejočo Delaire. "Ti hudobica mala" je dejal in ji požugal s prstom. Do konca je narezal piščanca, potem pa na hitro na drobno narezal še čebulo, da bosta lahko popražila meso in zelenjavo. Tako je bil zatopljen s smukanjem po kuhinji, da nekaj časa sploh ni opazil da je Delaire že končala s svojim delom. Potem pa se mu je v kuhinji vendarle zdelo nekam tiho in obrnil se je k njej. "Si že končala?" je vprašal, ter stopil bližje. Delaire je odlično opravila svoje delo, saj je bila zelenjava lično narezana. Zaslužila si je pohvalo, zato jo je na hitro poljubil. "Vidiš, nobene napote mi ne delaš" ji je pomežiknil.
This is made by Killian. Thanks!
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Tor Sep 27, 2016 11:07 pm

Gabriel love

pa ga je le ujela! ha! bila je nadvse zadovoljna sama s seboj. "no, lepo da končno priznaš." potem pa se je odločila, da ga še malce podraži, ter še pristavila: "nisem vedela, da imaš tako zelo pokvarjene misli. sedaj pa res ne vem, kaj naj si mislim o tebi." ta prava se je oglašala. sama je imela ravno takšne misli o njem, če ne še verjetno bolj umazane. ampak, dokler ne ve, je to čisto vredu. nadvse je bila navdušena nad idejo o njunem skupnem izletu. a časa za planiranje je bilo še ogromno, zato mu je v odgovor samo podarila bleščeč nasmešek. "verjetno bi te oživljal kakšen seksi medicinski tehnik. mislim, da bi pri tem še bolj užival, kot da bi te oživljala jaz." se je pošalila, saj je vedela, da je gabriel daleč od geja in ga tako ne privlači moški spol. "hm... torej te fascinira ideja igranja vlog?" ga je še podražila. sicer se med seksom nikoli ni preoblačila v kakšne kostume ali se pretvarjala, da je nekdo drug, ampak... vse je bilo enkrat prvič. čeprav res ni vedela, kako bi se počutila oblečena, kot medicinska sestra. "vabljivo..." mu je rekla z nasmeškom na obrazu, ko ji je dejal, da ji je na voljo za preizkušnjo. stopila je korak proti njemu in mu z dlanmi spolzela preko prsi, ter našla pot okoli vratu. nagnila se je proti njegovim ustnicam, da bi ga poljubila, vendar je tik pred njegovimi ustnicami raje dejala: "ampak morava na žalost skuhati večerjo."  tako se je odmaknila stran od njega, ter se posvetila rezanju zelenjave. "mhm." prikimala mu je, da je zares končala s svojim rezanjem, dobila poljub in postala žalostna, ko se je tako hitro odmaknil. "grem pripravit mizo, da boš ti tačas spekel piščanca in dal kuhat testenine?" se je ponudila in še vedno zrla v tiste njegove modre oči.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Tor Sep 27, 2016 11:27 pm

For Delaire

"Prav no, ujela si me" se je zasmejal. Pa kaj če je vedela da ma umazane misli. To bi lahko sklepala že iz samih pogledov ki ji jih je namenjal. "Kaj naj si misliš o meni? Samo najboljše" ji je pomežiknil. Sicer pa tudi njemu niso ušli njeni pogledi, pa tisto grizenje v ustnico ko ji je pokazal svojo spalnico. Toliko je pa še opazoval kaj se dogaja okoli njega, da je to videl. Sicer pa bi to seksualno napetost med njima lahko videl še slep človek. Čudno da se nista še vžgala, tako se je na časa iskrilo v njunih očeh. "Zdaj sem pa užaljen! Jaz pa sem mislil da bi ti poskrbela zame" je dejal in užaljeno prekrižal roke na prsih. Da bi ga prepustila nekemu medicinskemu tehniku? Ja hvala lepa no. Pa tako se je veselil da bi mu umetno dihanje dala ona. Zahahljal se je, ko ga je vprašala če ga fascinira igranje vlog. "Niti ne, a vseeno bi te z veseljem videl v seksi kostumu medicinske sestre" je dejal odkrito. O kristus, da bi se oblekla v tako medicinsko sestro, kot je enkrat videl oblečeno eno bunkeljsko dekle tam okrog pusta.. Uf! Prav predstavljal si je kako bi tisti kostum izgledal na Delaire. Krilo dolgo ravno toliko da bi ji pokrilo zadnjico in odkrilo njene čudovite dolge noge, sprednji del pa s takim izrezom da bi se mu kar pocedile sline ko bi jo videl. A kostum potem ne bi dolgo ostal na njej. "Mmm" je dejal ko je podrsala čez njegov prsni koš in ga objela okoli vratu, potem pa se nagnila k njemu kot da ga bo poljubila. Potem pa se presneta lisička ni dotaknila njegovih ustnic, temveč je raje dejala da morata skuhati večerjo. Vzel je krpo in jo tlesknil po zadnjici, vendar samo toliko da jo je malo oplazil. Ni želel da bi jo bolelo. "Prav, ti pripravi mizo, jaz pa bom dokončal pripravo hrane" se je strinjal. A preden se bo lotil tega opravila, jo bo še enkrat poljubil. Privil jo je k sebi in ji namenil strasten poljub. Potem pa se je odmaknil od nje in na ponev z že popraženo čebulo in napol popraženim mesom stresel še zelenjavo ter vse skupaj dobro premešal. V večji lonec je natočil vodo, dodal malo soli, potem pa jo postavil na štedilnik. Voda bo zavrela ravno tako hitro, kot se bo popekel piščanec in zelenjava, poleg tega pa se morajo skuhati še testenine, tako da je imel vmes malo časa da Delaire opazuje pri pripravi mize.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 12:03 am

Gabriel love

"mislim, da nisem vedela v kaj se spuščam." je začela in pomahala z roko med njima. "mislila sem, da si spodoben fant, ki bo počakal na to, da me razdeviči šele po poroki." čeprav ni bila prepričana, ali je pametno omenjati, da je med njenimi nogami bil že nekdo drug, glede na to, da so ji samo ob misli gabriela z drugimi dekleti iz rok pognali kremplji. "ti ubogi revež." mu je rekla na tisto, kako zelo užaljen je. nato pa mu je namesto dodatnih besed raje na usta pritisnila poljub. "morda pa se ti uresniči želja za noč čarovnic." se je nasmehnila, potem pa so ji iz glave pognali rogi hudička. "mislim, da bi bil primeren kostum za kakšno zabavo. tisto kratko krilce in globok izrez, lahko bi vžgalo. misliš, da bi mi uspelo koga uloviti?" nedolžno ga je pogledala z velikim vprašajem na obrazu. če bi se že oblekla tako, bi se to za gabriela in ne za druge. ampak mogla ga je malce podražiti. ja, čutila je tisto krpo, s katero jo je po zadnji plati. čez ramo se mu je zvito nasmehnila, ter spregovorila: "rada imam grobo." čeprav bi z njim najverjetneje oboževala vse. ko bosta seveda le prišla do te točke, da skočita med rjuhe. kar malce se ji je zvrtelo v glavi, ko jo je takole poljubil in malce je bila zmedena, kam naj postavi katero vilico in prt! kaj naj s prtom? začutila je oči na svojem hrbtu in tako vedela, da jo opazuje. zato se je še malce pomudila, nagnjena čez mizo, da je imel dober razgled na njeno zadnjico. seveda ni mogel videt njenega prebrisanega nasmeška na obrazu, ko pa se je obrnila nazaj k njemu in se zopet srečala z njegovimi očmi, pa je imela na obrazu že nedolžen izraz. "bo kmalu?" miza je bila pripravljena in priznati je morala, da je že sestradana.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 12:21 am

For Delaire

Zasmejal se je njenemu odgovoru. O ja, hudičevo dobro je vedela v kaj se spušča. "Potem pa najbolje da zabavo prirediva kar za najino poroko, ampak sva na njo povabljena samo midva, da bo še vedno tako kot sva prvotno načrtovala z vsemi družabnimi igrami in tem" jo je podražil. Sicer pa ta ideja sploh ni bila slaba. Dobro, zelo zelo je prehiteval stvari, ampak če je lahko ona zafrkavala njega, potem je lahko tudi on njo. Prikimal je njenim besedam da je ubogi, pri tem pa še malo našobil ustnice, da bi videla kako zelo ubogi je. Ga je pa potem poljubila, tako da je bil takoj spet boljše volje in se ni več smilil samemu sebi. No, kot da prej pa je to res počel. "Uff, potem pa komaj čakam letošnjo noč čarovnic" je dejal navdušeno. Je bil pa veliko manj navdušen nad njenim predlogom da bi takšna šla na zabavo, kjer bi si jo lahko ogledovali drugi moški. "O ne, to pa ne. Takšna pa že ne boš šla iz moje hiše" je zmajal z glavo. "In seveda bi vžgalo. Jaz te niti še videl nisem v tem kostumu, pa sem že čisto zmešan" je priznal. Da naredi kaj takega jo zakleni v svojo spalnico in ji pošteno izpraši rit. O groza kako ljubosumen je bil ob misli da bi kdo njegovo Delaire videl tako oblečeno. "Si mi povedala že prej ja, ko si omenjala lisice in vrvi" se je zarežal, ko je dejala da ima rada grobo. Gabriel ni bil grob človek, tako da bi težko počel kaj takega. Ženskam se je raje posvetil z nežnostjo in še vsaka je uživala v njegovi pozornosti. A ko se je takole nagnila čez mizo, ga je prijelo da bi jo tlesknil po tisti ritki, jo grobo potegnil k sebi in si jo vzel kar tam. Presneta sirena, kako ga je ovijala okoli prsta. Potem pa si ga je še drznila pogledati s tistim nedolžnim pogledom. Prav res je bila sirena. "Še kakšnih deset minut, da bo meso res pečeno in da bodo testenine ravno prav kuhane" je dejal, potem pa v vrelo vodo stresel izbrane testenine, ki jih je prej prinesel iz shrambe. Stopil je k njej. "Medtem pa si lahko privoščim predjed" je dejal z zapeljivim glasom. Potem pa jo objel okoli pasu in jo potegnil k sebi. Poljubil jo je na vrat, na ušesno mečico, potem pa je poiskal njena usta in ji nanja prilepil grob poljub.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 12:51 am

Gabriel love

"hmm... ali pa si na hitro natakniva prstana in se potem posvetiva slajšim zadevam." če je prav pomislila, si je od nekdaj želela celotne ceremonije in ne samo hitrega poročanja, ter potem takoj skok v posteljo. kar je bilo čudno, glede na to, kakšno energijo je na splošno oddajala. "oh, daj no ne pretiravaj, saj veš kaj pravijo - gledaš lahko, le dotikati se ne smeš. in če me bodo samo opazovali, no ja..." še sama ne bi šla tako zelo pomanjkljivo oblečena iz hiše. "potem pa verjetno takšna oprava tudi za tvoje oči odpade. ne bi rada, da kje pristaneš v mungu na oddelku za psihiatrijo." ga je narejeno zaskrbljeno pogledala. čeprav se je resnično spraševala, koliko časa bi tista oblačila sploh bila na njej, preden jo popolnoma sleče. "no, zdaj ti lahko povem tudi to, da imam tako vrvi, kot lisice v torbici. saj veš... da sem v pripravljenosti." kot da bi res v svoji torbici nosila takšne pripomočke. pa saj ni bila niti tako nora na kaj takega, tudi navaden seks je bil čisto v redu in srčno je upala, da to gabriel ve. ampak če tega ne ve, bo pa čas za takšen pogovor prišel seveda kasneje in ne tu, ko pripravljata večerjo. prikimala je, deset minut pa bo lahko še počakala, ne glede na to, kako lačna je bila. ampak potem jo je pošteno presenetilo, ko je začel hoditi proti njej in jo je nenadoma potegnil k sebi. zadrgetala je, ko jo je poljubil na vrat in kolena so se ji zašibila, ko je našel pot do njenih ust, ter jo grobo poljubil. takšnega gabriela ni bila vajena. seveda ga nisi vajena, če ga prej nisi nikoli tako poljubljala, trapa! z dlanmi je našla rob njegove majice, ter šla pod njo, dokler ni občutila njegovih trdih trebušnih mišic, nato pa z rokami potovala še do njegovega hrbta. šele enkrat takrat se je spomnila, da se meso še vedno peče, testenine pa so še vedno v vodi, zato mu je na ustnicah zamrmrala: "to ne bova dokončala v desetih minutah. pojdi pogledat, kaj se dogaja s hrano." njun prvi seks si res ni predstavljala kot nekaj hitrega, kar opraviš v parih minutah. pogledala ga je s pričakovanjem v očeh, saj je vedela, da ko se bo obrnil in odšel nazaj proti kuhinji, bo imela odličen razgled na njegovo zadnjo plat.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 1:19 am

For Delaire

Zasmejal se je. "Kdo je sedaj neučakan" je dejal. "Razen če si s slajšimi zadevami mislila na poročno torto? Ja, gotovo si mislila poročno torto, ti že nisi tako pokvarjena kot praviš da sem jaz" jo je zbodel. Če je bil čisto iskren, si ni želel poroke na hitro. Rad bi videl kako se mu nevesta počasi približuje po hodniku med klopmi za goste. Rad bi doživel vse kar je pasalo k običajni poroki pred množico svatov. Saj bosta ob koncu noči ostala sama in se prepustila strastem katere sta počasi stopnjevala cel dan. Ja, definitivno si je želel tega. "O ne, tudi gledati te ne bi smeli" je zmajal z glavo. Če bi jo sam le ob sliki ki se mu je zarisala v glavi najraje slekel in si jo vzel tam, potem bi tako razmišljal še kakšen moški. Saj vendar ni bil edini tak? "Saj ne bom pristal v mungu. Od sreče bom kar umrl in šel naravnost v nebesa" se je zarežal. Da bi jo res videl v taki opravi, pa saj bi najbrž res kar umrl od navdušenja. Le da bi namesto v nebesa najbrž šel v pekel. Ah, podrobnosti. "Uf, ti pa nisi kar tako" se je zarežal. "Jaz pa imam pod hišo skrivno sobo v kateri hranim svoje biče" je dejal. Ja pa kaj še. Ženske nikoli ne bi udaril, pa četudi bi ga sama prosila za to, četudi bi tako poživil dogajanje v postelji. Ne. Tega ne bi naredil za nič na svetu. Ni vedel kako lahko nekateri uživajo v tem. Ob njegovem grobem poljubu so njene roke našle pot pod njegovo majico. Dodobra ga je pretipala in lagal bi če bi dejal da mu to ni všeč. Sploh potem ko ga je objela. Nasmehnil se je ob njenih besedah in jo na hitro še enkrat poljubil. Všeč mu je bila ko je bila tako gospodovalna. "Prav, pa naj bo hrana bolj pomembna" se je pohecal, potem pa jo izpustil iz objema in se vrnil nazaj k štedilniku. Še malo je pomešal meso in zelenjavo, potem pa poskusil če so testenine kuhane.  Bile so ravno pravšnje. Sklonil se je in iz spodnje omarice vzel cedilo, ter ga postavil v korito, potem pa odcedil testenine, vse skupaj postavil nazaj v lonec in ga postavil na pult. Iz omare je vzel dva krožnika in na vsakega nadeval približno enako testenin. S štedilnika je vzel še ponev z zelenjavo in mesom, ter jima na krožnik nadeval še to. Da pa bi vse skupaj izgledalo še lepše, je odtrgal malo peteršilja, ki ga je gojil v lončku na okenski polici, ter ga položil na vrh hrane. Prijel je oba krožnika in ju odnesel na mizo. "Si morda še za kozarček vina?" je vprašal in se ji nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 1:49 am

Gabriel love

"seveda sem neučakana, kdo bi pa se lahko uprl temu obrazu in teleščku?" mu je kar povedala brez olepševanja. "ah, brez poročne torte. ti bi bil moja sladica." se je zasmejala. saj mogoče bo tudi danes po večerji zares postal njena sladica. ups. ne. še film morata pogledati. pa saj ni vedela, kako naj se ob tem počuti. "potem je še najbolje, da me kar takoj zapreš v hišo." se je še pošalila. čeprav ji je bila njegova hiša nadvse všeč in bi rada tu ostala dlje časa. potem pa je ponovno spregovorila: "ti in jaz dobro veva, da bi oba pristala v peklu." že glede na to, kakšne poredne misli sta imela o drug drugemu, katere zares niso bile primerne za mlajše otroke in nikakor ne svetniške. "pa si rekel, da mi boš razkazal vse prostore!" zares ga ni imela za takega, ki bi si zgradil posebno sobo za tovrstne spolne dejavnosti. in še bolj je dvomila, da ima na zalogi vrsto bičev, zato je dodala: "imaš poleg psa še konja? ker drugače pojma nimam zakaj bi biče sploh lahko uporabljal." zopet ga je nedolžno pogledala. vso to govorjenje ji je mešalo glavo in prekleto malo je manjkalo, da ga ne bi zgrabila in povlekla v njegovo sobo. "hrana je vedno najbolj pomembna!" mu je zaklicala, ko se je ta že vračal v kuhinjo. čeprav se je njeno mnenje o lakoti popolnoma spremenilo. sedaj si je želela bolj gabriela, kot tiste hrane in kar malo žal ji je bilo, da ga je spodila nazaj v kuhinjo. prikimala mu je, ko se je vrnil in vprašal če bo kozarec vina. en kozarec pa res ne bo škodil njeni morebitni nosečnosti. usedla se je na stol in iz krožnika je omamno dišalo. dala je prvi košček hrane v usta in nato, ko je pogoltnila pogledala gabriela ter dejala: "pa res znaš kuhati." zasmejala se je in nadaljevala sta s svojim obrokom. ampak med tem je delaire pod mizo oplazila s svojo nogo gabrielovo, potem pa nadaljevala z grizljanjem hrane, kot da se ni nič zgodilo. srečala se je z očmi in mu podarila svoj najboljši nedolžni nasmešek.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 12:33 pm

For Delaire

Moral se je zasmejati njenemu iskrenemu odgovoru. Če bi bil tip ki zardi ob vsaki pohvali, bi njegov obraz sedaj žarel rdeče, tako kot žari nos jelenčku Rudolfu. "Dolgo si se mu upirala" jo je podražil in se nasmejal. Z Delaire sta bila prijatelja že vrsto let in ga je očitno šele zdaj dobro pogledala, da je videla kako privlačen je. Okej, dovolj samovšečnosti. "Uf, sladkorček, če to pomeni da boš ti moja sladica, se z veseljem odrečem poročni torti" se je zasmejal. Takšne sladice kot je bila Delaire se pa res ne bi branil. In če bi jo še malo pokapljal s čokolado po telesu in to potem obrisal z jezikom. O ja. Lahko to sladico dobi takoj? "Ne reči dvakrat, saj bom to še res storil" ji je pomežiknil, ko je dejala da je najbolje da jo kar takoj zapre v hišo, če noče da jo gledajo drugi moški. Ha, nikoli se ni imel za ljubosumnega tipa, a sedaj mu je kri kar začela vreti, ko je pomislil da bi Delaire tako poželjivo gledal še kdo drug. Presneto. "No, vsaj zeblo naju ne bi" se je pohecal. Kot da sicer pa bi ju. Ja, definitivno bosta pristala v peklu. Oziroma vsaj zase je lahko to potrdil, čeprav bi lahko tudi iz Delairinih besed o njuni skupni poti v pekel sklepal, da niso njene misli prav nič manj poredne kot njegove. "Saj ti jih bom, a najprej sem te želel vsaj peljati na večerjo, preden te odpeljem v tisto sobo" se je pošalil. V sobo ki ni obstajala. Jo bo raje odpeljal v svojo spalnico in se ji posvetil z vso nežnostjo ki jo premore. "Saj je že moj pes dovolj velik da bi mu lahko rekel konj" je dejal smeje. To sploh ni bilo res. Poleg tega pa svojega psa nikoli ne bi udaril. Pa ne samo svojega psa, nobene živali ne bi udaril. Ni bil tak. "Skoraj vedno" se je zahahljal. Ko ga je takole dražila sploh ni bil več lačen. No, je bil, ampak nje, ne hrane. Presneta deklina, kako mu je zmešala glavo. Preden se je vsedel za mizo, je stopil še po steklenico vina in dva kozarca. Odprl je vino in ga najprej natočil Delaire, potem pa še sebi. Da bi večerja tudi izgledala tako dobro kot je bila tudi okusna, se že dolgo ni potrudil. Tudi sam je v usta ponesel nekaj hrane, potem pa se nasmehnil njenemu komentarju da zna kuhati. "Imel sem dobro pomočnico" ji je pomežiknil, ter nadaljeval z jedjo. Njena noga je oplazila njegovo in ko sta se njuna pogleda srečala, se je tako nedolžno nasmehnila, da se je moral zasmejati. "Počakaj da vsaj pojeva v miru. Saj veš, hrana je najbolj pomembna" jo je podražil in ji še sam podaril čisto nedolžen nasmešek.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 1:38 pm

Gabriel love

"enako bi lahko rekla zate." se je zasmejala. noben od njiju ni naredil prvega koraka in začela se je spraševati čemu je bilo tako. ali je bila tako zelo slepa, da ni že prej ugotovila, da jo ima rad bolj kot samo prijateljico? "mislim, da gosti ne bi bili kaj preveč zadovoljni, če jim slučajno odrečeš torto." se je pošalila in hkrati začela razmišljati, ali ima mogoče gabriel v hladilniku smetano ali čokolado? takšne misli so bile nevarne za njeno telo, katero si je vedno bolj želelo njegovega dotika. "ali pa je to samo taktika, kako bi me skril pred drugimi dekleti, medtem ko bi ti šel na lov za njimi." odrezala bi vse okončine tistega dekleta, ki bi se ga upala dotakniti. o ja, počutila se je naravnost morilsko in to je bil občutek, na katerega se bo očitno mogla navaditi. nikoli prej se namreč ni počutila tako posesivno do določenega fanta. kar malce jo je šokiralo. "oh kako prijazno od tebe. najprej me hočeš samo malce ogreti, preden prideš nadme s polno silo." saj ta soba ni obstajala, kajne? saj se je samo šalil? "ubogi alec, ni čudno, da me ima v tem trenutku raje kot tebe." se je pošalila, ko je svojega psa oklical za konja. ta je kot da bi ju lahko razumel o kom sta govorila z vrta glasno zalajal, nato pa se zopet posvetil svoji igrački, katero je še vedno vztrajno grizel. "pomočnico, ki je samo razrezala zelenjavo in te s tem skoraj ubila?" se je pošalila, ko je na vilico zapičila naslednji košček piščanca. ne bo pozabila, kako je zaradi tega, ker je preveč opazovala gabriela pri delu, odletel košček zelenjave direktno v njegov obraz. ta dogodek jo je še zdaj zabaval. "pojma nimam o čem govoriš." mu je odgovorila, ter se delala, kot da je bil tisti dotik z nogo samo slučajen. krožnik poln hrane se je vztrajno manjšal in sama je bila vedno bolj vznemirjena od pričakovanja. potem pa se je spomnila na film in se zopet čisto nedolžno srečala z njegovimi očmi: "si že izbral film, katerega bova potem gledala?"
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 8:44 pm

For Delaire

"Res bi lahko" se je zahahljal. Kar je dejala, je bilo pravzaprav res. Čeprav se je sam že dolgo zavedal kako privlačna je njegova najboljša prijateljica. A ker se mu je zdelo da pri njej nima nobenih možnosti, je vse skupaj zadržal zase. Potem pa je bilo očitno potrebno le malo alkohola, pa ji je povedal kaj si misli. In sedaj ko je bil trezen ji bo to povedal še večkrat. "Potem pa najbolje da naročiva ogromno torto, da bodo vsi zadovoljni" je dejal. Potem pa se je spomnil nore ideje. "Lahko pa midva skočiva iz torte, pa jim podariva še takšno presenečenje" se je zakrohotal. Prav predstavljal si je kako bi ju gosti butasto pogledali, ko bi skočila iz torte. Samo potem bi se morala gostov na hitro znebiti, saj bi Gabriel želel kremo in smetano polizati z Delaire, tega pa res ne bi rad počel pred očmi obiskovalcev. "Zakaj bi šel na lov za drugimi dekleti, ko pa imam doma že tak zaklad?" se je nasmehnil. Pf, zaradi njega lahko druge ženske nage hodijo mimo njega, pa jih tudi pogledal ne bo. Oči je imel samo za eno, in tista je bila tisti trenutek pred njim. Zarežal se je njenim besedam. "Najprej te bom ogrel tako, potem pa te bom ogrel še drugače" ji je pomežiknil. Najbrž je sploh ne bi rabil dosti ogrevati, saj se mu je zdelo da je že tisti trenutek tako vroča, da bi se spekel če bi se je dotaknil. Potem pa je pripomnila tisto o njegovemu psu in kako ni čudno da ima rajši njo. Hja, njegov pes se je res obnašal malo čudno in Gabriel je bil prepričan da mu želi na ta način sporočiti da jo je že posvojil kot svojo mamo. "Meni se pa zdi da mi hoče samo povedati da te moram obdržati" jo je podražil. In takrat je njegov pes zalajal še drugič. "Vidiš, strinja se z mano" se je zasmejal Gabriel. "Hej, tisti košček paprike pa me res ne bi ubil. Bolj so bili v nevarnosti tvoji prsti, saj si raje opazovala mene, kot da bi gledala kaj delaš" jo je podražil. Če je mislil da ni opazil kako ga opazuje, se je motila. Saj mu je bilo čisto všeč da mu je posvečala toliko pozornosti, a raje bi videl da bi takrat nož počival na pultu, ne v njeni roki. "Kar sprenevedaj se, lisička" se je zasmejal, potem pa nadaljeval z jedjo. V usta je ponesel še zadnjo vilico hrane, vse skupaj pa poplaknil z vinom. "Mogoče" ji je pomežiknil, ko ga je vprašala če je že izbral film. Med pripravo hrane je res malce razmišljal o tem, a ni se še čisto odločil. Bo končno izbiro prepustil njej. "Na mizici pred sedežno so trije filmi, izberi tistega ki ti deluje najbolj zanimiv, jaz pa bom medtem pospravil po kuhinji" je predlagal.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 9:29 pm

Gabriel love

"mhm... si se tako bal, da te bom pojedla?" ga je še podražila, čeprav bi bilo res bolj priročno, če bi se že prej spravila skup. zagotovo se ne bi med poletjem zapletala s tolikšnimi fanti in najverjetneje ne bi prišlo do nezaželene nosečnosti. no, bilo je, kar je pač bilo. "mislim, da bi naju gostje oklicali za zmešana. lahko mi pa za rojstni dan naročiš torto iz katere boš ti skočil ven. to bi bilo zares imenitno darilo." oh ja, zares imenitno, če bi potem lahko z njega polizala vso tisto sladkobo. "awww, glej kdo je postal romantičen!" namesto, da bi izgubljala še več besed, ga je raje poljubila, a v tem poljubu tokrat ni bila samo goreča strast. bilo je nekaj več, saj so jo njegove besede toplo ogrele pri srcu. potem pa je rekel, da jo bo ogrel še drugače. v resnici delaire zares ni potrebovala še dodatnega ogrevanja, saj če bi se jo samo malce drugače dotaknil, bi verjetno že od užitka sopihala. in tudi prepričana je bila, da skorajda ne rabita nobene predigre, preden se podata do glavne dejavnosti, tako zelo je bila že pripravljena. ampak seveda mu tega ni povedala. "bolje zate, da me želiš obdržati, saj nameravam tu ostati še kar nekaj časa." nasmehnila se je in na obrazu se ji je razlegel še večji nasmešek, ko je pes z laježem to glasno pritrdil. "nisem opazovala tebe, to si le domišljaš. ampak zelenjava je skočila kar sama od sebe in hotela raniti tale lep obrazek. nesramna zelenjava." o pa še kako podrobno ga je opazovala in to sta vedela oba. "zdaj sem pa že lisička? nov vzdevek?" v smehu je zmajala z glavo. pojedla je še zadnji košček hrane na krožniku, nato pa prijela oba krožnika in ju odnesla v pomivalno korito, medtem ko je gabrielu pustila, da z mize odnese kozarca. nato pa je veselo stopila proti dnevni sobi, ter si začela ogledovati naslove filmov. ena komedija, ena akcija in ena grozljivka. hmm.... skomignila je z rameni ter se na koncu odločila za grozljivko. pa da vidimo kako zelo prestrašen je lahko gabriel. zvito se je nasmehnila sama pri sebi, ter se zleknila na kavč, ter nedolžno opazovala gabriela, ko si je ogledoval, kateri film je izbrala.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 10:02 pm

For Delaire

"Tega se bojim še zdaj, ampak sem se vseeno odločil tvegati" se je zasmejal. Ja, res se je bal da ga bo pojedla. Pravzaprav res ni vedel zakaj ji ni že prej povedal da jo ima raje kot samo prijateljico. Mogoče ker se je bal da sama ne čuti enako, saj mu nikdar ni pokazala nasprotnega. "Samo povej mi kdaj že imaš rojstni dan, da bom vedel koliko časa prej bom moral začeti peči torto" se je zasmejal. Ampak tisti trenutek se res ni spomnil kdaj ima rojstni dan. Ojoj, prijatelj pa tak. Če je pa lahko mislil na vse drugo, samo na tole ne. "Jaz sem vedno romantičen" ji je pomežiknil, potem pa ji vrnil poljub ki mu ga je podarila. Očitno bo moral večkrat pripomniti kaj takega, da bo za nagrado večkrat dobil tak sladek poljubček od nje. Oh Delaire, kaj mu počneš? Ali pa si je vse počel sam, ko je imel tako nečedne misli, Eh. "O ja, z največjim veseljem te obdržim tukaj. Kot si videla imam dve prosti sobi za goste, tako da boš lahko še izbirala kje bi spala" jo je podražil, čeprav je resno mislil tisto da jo z veseljem obdrži pri sebi. A moral je videti kakšna bo njena reakcija, ker ni rekel da si bo posteljo delila z njim. Kot da bi jo namestil kam drugam kot poleg sebe. Ja pa kaj še. "Kar nič se ne izgovarjaj, moje oči so že prav videle. In tisto zelenjavo si zagotovo zanalašč vrgla v moj obraz, samo da te ne bi več opazoval" se je zarežal. Ta taktika je bila malo zgrešena, saj bi jo potem opazoval še več, da se deklina ja ne bi porezala. "Ne, še vedno si sladkorček. Moj sladkorček" ji je pomežiknil in se nedolžno nasmehnil. Tudi sam je znal igrati to igro. Z mize sta s skupnimi močmi pospravila posodo, potem pa jo je Gabriel na hitro pomil, medtem ko je Delaire izbirala med pripravljenimi filmi. Posoda je bila hitro pomita in lahko se je vrnil k Delaire. Ta je izbrala grozljivko, in moral se je nasmehniti. Očitno bi se rada stiskala k njemu. Ali pa je mislila da bo strah njega in bo sam iskal kritje v njenem naročju. "Dobra izbira" je komentiral, potem pa plošček ustavil v za to namenjeno napravo. Hja, kdo bi si mislil da bi bunkeljni lahko izumili tudi kaj tako zabavnega. Prižgal je televizijo in se zleknil na kavč poleg svoje drage. Udobno se je namestil, potem pa jo objel okoli ramen. Uvodna špica filma je že začela igrati, ko jo je poljubil na vrh glave.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 11:10 pm

Gabriel love

"potem pa je najbolje, da tole končava. res ne bi rada, da živiš v strahu."
se je pošalila. čeprav v tem trenutku bi potrebovali celo množico, da bi jo lahko odstranili od gabriela, pa še to je bilo vprašanje, če bi jim uspelo. pomenil ji je več, kot si je upala priznati. "včeraj sem ga imela, zamudil si." užaljeno se je našobila. po pravici povedano je res bila malce užaljena, ker se gabriel ni spomnil datuma njenega rojstnega dneva. "prvega decembra, drugače." je nadaljevala, potem ga pa pogledala s priprtimi očmi. "ti dragi gabriel, pa imaš rojstni dan šestnajstega julija." pa naj se malo slabo počuti, ker se je ona spomnila, kdaj ima rojstni dan, on pa njenega ne. njun poljub se je prehitro končal in imelo jo je, da bi ga poljubila še enkrat. ampak ni hotela izpasti kot nekakšna odvisnica, zato je raje spregovorila: "mhm, točno... saj si mi povedal, da si romantičen z dekleti, ampak da mi nisi imel možnost pokazati te strani." se je spomnila iz festivala in bila kar malce ljubosumna na tista dekleta, katerim je izkazoval to svojo stran pred njo. "mislim, da mi je tista modra soba kar všeč. lahko bi me imel za sostanovalko." je ustrelila nazaj, čeprav sta oba dobro vedela, da če bo že spala v njegovi hiši, bo to v njegovi postelji. in ob tem jo je zopet preplavilo poželenje, tako da se je res morala pošteno zadržati, da se ni nagnila proti njemu. "opazoval si me? ojoj, ti porednež..." je raje zagrabila ta del njegovega govora, kot tistega o zelenjavi. "naj ti bo, medvedek." je dodala in roke dvignila visoko v zrak v znak predaje, ko jo je poklical po tako imenovanem njenemu novemu vzdevku. stisnila se je k njegovemu telesu in glavo položila nekje med njegovim vratom in ramo. začetek filma sploh ni spremljala, ker je bila preveč osredotočena na njegovo telo tako blizu njenega. na koncu pa se je le posvetila filmu in v trenutku je skoraj skočila pokonci, ko se je glava demona pojavila na ekranu čisto od blizu. temu ni pomagal niti glasen zvočni efekt in ob njenem poskoku se je morala zasmejati.  
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Sre Sep 28, 2016 11:31 pm

For Delaire

"Ah ne, to pa ne. Raje živim v strahu, kot pa da tebe ni poleg mene" je dejal. Ni se hecal. Sicer pa kot da je bil v njeni družbi res v taki nevarnosti. Edina nevarnost ki mu je pretila, je bilo to da se mu bo zmešalo od poželenja po njej. "Ne pa ga nisi imela včeraj" je protestiral. Vedel je da je njen rojstni dan v začetku decembra, ni pa se mogel spomniti točnega dneva. Potem pa mu je tako ali tako povedala kar sama. Ah, točno, prvi december, kako si ni mogel zapomniti tega. Potem pa mu je še povedala kdaj je njegov rojstni dan in po pravici povedano se je počutil grozno ker si ni zapomnil kdaj točno ga ima ona. "Oprosti ljubica, nisem bil prepričan kdaj decembra ga imaš" je dejal opravičujoče. Joj kako grozen prijatelj je bil. Tudi tega kdaj ima rojstni dan njegova najboljša prijateljica si ni zapomnil. Jo lahko poljubi v opravičilo? Lahko poizkusi. Pritisnil ji je poljub na usta. "Oprosti, obljubim da si bom sedaj zapomnil kdaj ima rojstni dan moj sladkorček." Ni mogel da se ne bi spotoma še malo pošalil. "Vidiš, saj nekaj si si pa zapomnila iz najinega pogovora na festivalu" jo je podražil. Bil ji je več kot pripravljen pokazati svojo romantično stran. Če jo bo sploh hotela videti. Ah, seveda da jo bo. Katero dekle pa ni rado videlo da ji je fant izkazal malo romantike. "Seveda ti je všeč ravno modra soba. In tvoja je, vseliš se lahko že jutri" se je zasmejal. Ja, lahko se vseli k njemu. V njegovo spalnico. Razen če bi res rada spala v drugi sobi kot on. A hudičevo je dvomil o tem. Vsaj po tistem kar je lahko razbral iz njenih čudovitih oči. "Seveda sem te opazoval" je dejal veselo. Kdo pa ne bi opazoval tako lepe dekline pri delu? In spet ga je poklicala medvedek. Ha, kako zelo primeren vzdevek, saj se je že trenutek kasneje privila k njemu, kot da bi bil res medo. Med gledanjem filma je vsake toliko časa pogledal navzdol k Delaire, da bi videl če še vedno gleda, ali pa je že zaspala v njegovem naročju. Nič ne bi imel proti temu, če je bil čisto iskren. Potem pa je naenkrat poskočila in moral se je zasmejati. "Pa ne da je mojo lepotičko strah?" jo je podražil.
Nazaj na vrh Go down
Delaire Angevine
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Čet Sep 29, 2016 12:11 am

Gabriel love

"kaj pa če je mene strah tebe?" se je pošalila, ter ga navihano pogledala. če je dobro premislila, jo je res nekoliko bilo strah njunega odnosa. kaj pa če se vse skupaj slabo konča? potem bo izgubila svojega najboljšega prijatelja. se je mogoče prenaglila?  "mhm, sami izgovori. zdaj se boš moral pošteno odkupiti."  v mislih je imela vrsto načinov, kako bi se ji lahko odkupil in noben od teh načinov ni bil primeren za otroške oči. ampak saj mu ni mogla za dolgo zameriti, da se ni spomnil točnega datuma njenega rojstnega dneva, ne ko je videla kako resnično žal mu je in sploh ne po tistem poljubu, ki je sledil. "res sem se ga močno nalila, kajne? o bog..." sploh se ni zavedala, kdaj ji je alkohol tako močno butnil v glavo. drugič bo mogla bolj paziti koliko bo spila. potem pa se je spomnila še nekaj iz festivala in oblila jo je groza, zato si je od sramote z dlanjo pokrila oči. "reci mi, da se nisem na sredi festivala slekla in sem na tvojih ramah zgoraj brez prodajala lubenice." ni bila neka nuna, ampak v javnosti tudi ni imela namena razkazovati svojih prsi. čakaj malo. gabriel jo je takrat videl in celo dotikal se je njenih prsi, ko jih je pomagal barvati. to je postajalo vedno hujše. "prav, ampak zmeniti se morava, katero kopalnico bo kdo uporabljal. veliko prelena sem, da bi hodila v spodnje nadstropje." se je pošalila. veliko raje bi videla, da bi kopalnico uporabljala skupaj, po možnosti popolnoma gola. "ni šans. ni me strah." se je zasmejala in se še udobneje namestila ob njegovo telo. pa saj je le napol gledala film, več je imela opravka s tem, ko je razmišljala, kako zelo toplo je bilo gabrielovo telo. ja, očitno bo morala kmalu na pregled v munga. pritisnila mu je poljub na vrat, ko se je ponovno posvetila filmu, vendar so njene veke postajale vedno bolj težke. in še preden se je zavedla, je že zaspala.
Nazaj na vrh Go down
Gabriel Gibson
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Čet Sep 29, 2016 12:48 am

For Delaire
Konec;

"To ti pa ne verjamem" se je zasmejal njenim besedam. Da bi bilo nje strah njega? Je bil tak bav bav, da bi se ga morala bati? Sicer pa je vedel da se samo heca. No, vsaj upal je da se heca. Ni želel da bi se ga bala. "Saj se ti bom, obljubim" je dejal resno. Res se ji bo odkupil ker si ni zapomnil dneva ko ima rojstni dan.  Samo spomniti se bo moral nečesa res dobrega. Dobro bo moral razmisliti o tem. A očitno je bil za začetek dovolj že poljub, kar mu je na obraz narisalo nasmeh. Delaire so očitno razveselile tudi tako majhne stvari kot je stikanje njunih ustnic. Oh, saj so njega tudi. Pa še kako. "Ja ljubica, res si se ga. Bila si pijana kot mina" se je zasmejal, čeprav spomin na pijano Delaire ni bil tako zelo zabaven. Sploh tisti del ko ji je bilo slabo in je bruhala. Uboga reva. Potem pa si je pokrila oči in samo čakal je česa se je sedaj spomnila. Ha ha, očitno se je spomnila na lubenice. O ja, to pa je bilo zabavno. Čeprav bi jo sedaj najbrž takoj zavil v svojo majico, če bi še dobila tako idejo da na ogled postavi svoje oprsje. "Pravzaprav si jih res. Prsi pa si imela pobarvane tako dobro, da so izgledale kot prave lubenice" se je zarežal. Še sam ji je pomagal z barvanjem, in kar toplo mu je postalo ob tem spominu. V rokah ga je kar zaščemelo, ko se je spomnil kakšna je bila na otip Delairina gola koža. "Še vselila se nisi, pa mi že postavljaš pogoje? Oh ti, ti.. Saj sploh ne vem kaj naj rečem" se je zasmejal. Kar naj uporablja zgornjo kopalnico. Po možnosti hkrati z njim. Lahko pa se eden namaka v kadi, drugi pa se tušira v tuš kabini. Obstajala je tudi ta možnost. A raje bi videl če bi oba hkrati uporabljala isto stvar. Seveda je ugovarjala da je ni strah. "Kaj pa potem tako poskakuješ" jo je podražil in jo požgečkal po vratu. Potem pa mu je pritisnila poljub na vrat in zahihital se je. Joj kako ga je požgečkala s tistimi svojimi mehkimi ustnicami. Film je bil vedno bolj napet, Gabrielu pa se je zdelo da ga Delaire ne spremlja več. In ko se je nagnil da bi videl če se mu zdi prav, je videl da res spi. Ah, kako ljubka je bila.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiša z okolico   Today at 10:50 am

Nazaj na vrh Go down

Hiša z okolico
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2