Hogwarts Today & Tomorrow

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Dobrodošli
Prišel je čas, da se okličete za odrasle čarovnike, v kolikor ste ali niste opravili vseh šolskih izpitov. Pridružite se nam v čarovniškem svetu polnem dogodivščin, kjer vsak posameznik tvori del zgodbe foruma Hogwarts Today & Tomorrow. Poiščite nas tudi na: Facebooku in Tumblrju.
Zadnji prispevki
» Popis aktivnosti
Today at 7:41 pm by Jeannie Becotte

» Obvestila
Today at 6:39 pm by Michelle

» Bivalni prostori
Tor Nov 29, 2016 10:55 pm by Elizabeth Deravenel

» Dvorec z okolico
Ned Nov 27, 2016 12:45 am by Elizabeth Deravenel

» NAJ Osebe
Pet Nov 25, 2016 9:53 pm by Elizabeth Deravenel

» Preroške novice
Čet Nov 24, 2016 6:35 pm by NPC

» Čarovničin tednik
Ned Nov 20, 2016 3:09 pm by NPC

» Spalnica
Ned Nov 06, 2016 11:46 pm by Yū Tooru

» Chat
Sob Nov 05, 2016 9:41 am by Timothy Ackles

» Odsotnosti
Pet Nov 04, 2016 8:35 pm by James Turner

» Lov na buče
Pon Okt 31, 2016 10:45 am by Michelle

» Bivalni prostori
Pon Okt 24, 2016 8:16 pm by Timothy Ackles

» Vrt in zunanjost
Tor Okt 18, 2016 11:37 pm by Ludvig Eriksson

Share | 

Tatianin kotiček

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

Poklic : profesionalna igralka quidditcha
Bivališče : Barcelona, Španija & London, UK
Žival : sova Sky in pes Butterfly
Število prispevkov : 1462

ObjavljaNaslov sporočila: Tatianin kotiček   Ned Jul 05, 2015 11:39 pm

Tatiana je v njihovi veliki hiši v Londonu dobila svoj poseben kotiček, kjer se nahajata njena spalnica in kopalnica. Ko še je tukaj živel njen brat, je bilo to lahko njeno pribežališče in vedno je bila vesela, da si kopalnice ne rabi deliti skupaj z njim.

Njena spalnica je zelo prostorna, točno nasproti vrat pa se nahaja velika postelja, ki jo ima Tatiana vedno prekrito s svileno posteljnino. Stene so modre barve, na eni iz med sten pa ima tudi veliko sliko Marie Antoniette, ki ji je iz neznanega razloga res všeč. Sobo krasijo rože in sveče in s tem dajejo občutek domačnosti.

Spalnica:

Ena iz med vrat v njeni sobi vodijo tudi v kopalnico, ki je za razliko od nekoliko starinskega sloga njene spalnice, opremljena zelo moderno in daje vtis razkošja. Vendar pa Tatiani ni preveč všeč, saj je videti (kot se sama rada izrazi), kot da je v njej eksplodiral snežak. Za njen okus preveč beline.

Kopalnica:

Dvojna steklena vrata v spalnici pa vodijo na majhen balkon, ki ga Tatiana uporablja za občasna sončenja in pavzo za cigaret.

Balkon:

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

Poklic : Farmacevt
Bivališče : London
Število prispevkov : 1334

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Pon Jul 06, 2015 10:43 pm

Tatianaaaa:))

Ni bil najlepši dan, bilo je soparno in  vse je kazalo na burno nevihto. Vse od plesa je bil Oliver precej potrt, na določene dneve pa celo depresiven. Kar naprej je mislil na Tatiano namesto, da bi se ubadal z Nene in njeno nosečnostjo.  Po cele dneve je preležal na postelji, stegnjen kot kakšno črevo in se pritoževal nad vsako malenkostjo, ki je ovirala njegov ''počitek.'' Minil je že cel teden od kar so se začele počitnice in tistega napoja, ki ga je toliko časa načrtoval, še zdaj ni začel variti. Vsakič, ko je prebral eno vrstico iz knjige o napojih, se mu je v glavi prikazal Tatianin obraz in vsakič znova je knjigo ves obupan zaprl. Vseeno pa je proti koncu tedna odšel k Jeannie. Spakiral je nekaj stvari (bolj za cel mesec stvari) in sledil navodilom, ki mu jih je zapisala na list papirja. Trkal in zvonil je kot zmešan. Prekleta Jeannie, pa je rekla, da bo doma. Usedel se je pred vrata in se odločil, da bo tudi prespal tu, če bo treba, samo da jo dočaka. Sedel je in sedel ter spremljal nebo, ki se je vedno bolj oblačilo. Minili sta dve uri, ko je opazil postavo, ki se približuje vhodu. Tatiana? Vstal je, da bi se prepričal, če se mu blede ali  je to res ona. In res je bila ona. Kaj takega? Od kdaj sta pa Jeannie in Tatiana najboljši prijateljici, da jo ta kar obiskuje? Bil je zmeden, a še vedno prepričan da se nahaja pred Jeannieno hišo. Nahrbtnik s prtljago je nervozno stiskal v svojem naročju ter se ji rahlo nasmehnil, ko je prišla bližje. Zdaj ga je gotovo prepoznala tudi ona in ni se mogel več skriti. »Ni je doma,« je začel in se prestopil iz ene noge na drugo. »Kaj delaš tu?« je dodal in pogledal v tla.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Tor Jul 07, 2015 12:09 am

wearing^^

Kot vedno kadar je bila potrta se je odpravila na potep po Londonu in ob tem zapravila kar nekaj denarja, saj ji je bilo nakupovanje v nekakšno uteho. Opremljena s kar nekaj vrečkami, se je končno spet znašla pred svojo hišo, ko jo je nenadoma sunkovito ustavilo, saj je na stopnicah pred njeno hišo sedel Oliver. Vsa presenečena je hitro pogledovala naokoli, kam vendar lahko pobegne, ampak ni imelo smisla. Jo je že opazil. Odpravila se je naravnost proti njemu in snela sončna očala, ki jih je imela na nosu. Lase je imela na srečo spete nekam nazaj in si je s tem prihranila vsaj nekaj vročinskih valov, ki so ji že zaradi vročega poletja švigali skozi telo. »Hej,« ga je presenečeno pozdravila in se ustavila pred njim. »Koga ni doma?« je še presenečeno vprašala in se že spraševala ali naj nemudoma obvesti Svetega Munga, da jim je ušel eden iz med pacientov, sumljivo podoben njenemu 'dragemu'. »Amm, tukaj sem doma?« je presenečeno vprašala oziroma rekla in mu nato pomagala, da vstane. »Pridi noter, ker imam občutek, da ti je vročina že pošteno načela živce.« Odprla je vhodna vrata. »Moji so sicer še doma, šele zvečer odpotujejo, ampak ne bo jih motilo,« mu je še pojasnila in nato na hodniku zaklicala nekaj ruskih besed, da naznani, da je doma. Odgovoril ji je le oče, ki ga je zaslišala nekje v zadnjem delu hiše. »Moja soba je v zgornjem nadstropju,« je še pojasnila. Odpeljala ga je naravnost v njeno sobo, saj nikjer drugje tako ali tako ne bi imela miru pred nadležnimi sostanovalci, kot jih je rada poimenovala. »Kar razkomoti se,« mu je še svetovala in v kopalnico odnesla nekaj vrečk s kozmetiko. Prinesla mu je tudi kozarec vode in ga nato prvič tistega dne šele dobro pogledala. »Ali je vse okej s teboj? Mislim, kaj počneš tukaj?« je prijazno vprašala, čeprav bi ga najraje nadrla, kaj pri pizdi počne tukaj, glede na to kako je na plesu kar odkorakal stran. Sedla je na rob postelje in si živčno pokala prste.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Tor Jul 07, 2015 6:07 pm

Najprej je buljil vanjo kot, da je ravnokar padla z lune, potem pa se mu je vendarle posvetilo , da ga je Jeannie očitno zafrknila, in mu dala v resnici Tatianin, in ne svoj, naslov. Ali pa so imele pri tem opravek kakšne temnejše sile? Vse skupaj je bilo sumljivo, zato se ne bi niti čudil, če bi mu Tatiana kar sama podtaknila svoj naslov. A to je bilo zelo malo verjetno, saj je bila nad tem obiskom še bolj presenečena kot on. »Tebe ni doma,« je odgovoril in se široko nasmehnil, »...samo hecam se,« je neprepričljivo dodal ter se vprašal, ali naj vstopi, ali ne. Vseeno ji je sledil v hišo, še bolj zmeden kot prej, saj so bili očitno doma njeni starši. »A imajo 'tvoji' težave s sluhom?« Nenavadno je bilo, da mu nihče ni odprl kljub temu, da je tolikokrat pozvonil. Šel je za njo v sobo in se malce prestrašeno oziral naokoli. Njena soba je bila velika in precej dekliška, najbolj pa ga je zmedla slika Marie  Antoinette. Ko se je usedla na posteljo je končno dočakal ključno vprašanje današnjega dne. Ni vedel ali naj ji pove po resnici, kar mu tako ali tako ne bo verjela, ali naj si nekaj izmisli. Vsekakor je bila druga opcija najbolj zanesljiva, vendar ni vedel kaj naj sploh reče. Pogrešal sem te in zdaj sem tu... ne to bi bil najbolj debilen odgovor od vseh. Slučajno sem bil v soseski pa sem te prišel malo pogledat... še huje. Nepremično jo je gledal in stal sredi sobe kot kakšen kip. »Ammm...na obisk sem prišel,« je počasi spregovoril ter naredili premor, na koncu pa dodal: »...da te vprašam, če bi me naučila par ruskih besed.« Njegovo telo je postajalo vedno bolj potno. Zunaj je bilo resda vroče, a ta situacija je bila še dvakrat hujša.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Sre Jul 08, 2015 9:20 pm

»Težave s sluhom?« je presenečeno vprašala, nato pa se ji je posvetilo, da je Oliver verjetno kar nekaj časa zvonil in mu nihče ni prišel odpreti. Zasmejala se je in mu odgovorila: »Ne, nimajo jih, ampak če so slučajno zunaj pri bazenu, tja se res ne sliši zvonca. Sicer pa mislim, da je doma tako ali tako samo oče, mama vedno pred odhodom najde še cel kup opravkov, ki jih mora opraviti res zadnji dan in nič prej. No, obiski so pri nas vedno dobrodošli, tako da te opozarjam, da si verjetno že sedaj povabljen na večerjo.« V njeni sobi je stal nato kot lipov bog, ki ne ve kaj bi sam s seboj. »Sedi že vendar,« ga je spodbudila in nato namerno sedla na stol ob toaletni mizici, da si ne bi slučajno še česa domišljal. »Na obisk si torej prišel zaradi učenja ruščine?« Njene oči so bile od presenečenja široko odprte in jasno je bilo, da mu ne vrjame niti besedice. »Sam dobro veš, da je moj materinski jezik v zadnjih letih postal moj drugi jezik in tudi še predobro veš, da sem jaz zadnja, ki bi te lahko česarkoli naučila v ruščini. Torej,…« Pomenljivo je dvignila obrv in mu s tem nakazala, naj že vendar pove čemu je zares tukaj in kakšno igro se vendarle gre. »No, če pa je to vseeno nuja, pa se lahko potrudim, da te naučim vsaj osnov. Če nameravaš v Rusijo, da te ne bodo ravno ugrabili tam.« Joj, sedaj pa že govoriš bedarije. Spet se ji je oglasil tisti nadležen glasek v glavi, ki se ga je tako trudila utišati, pa je vseeno vedno prevladal. »No, kakorkoli,« je nadaljevala, ko se je končno zbrala, »vsekakor te je lepo videti.« Zardela je in se hitro obrnila stran. Zanimalo jo je, kaj je uredil z Nene, vendar ga ni želela tega spraševati. Morda ji bo pa sam povedal, ko bo čas.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Sre Jul 08, 2015 10:57 pm

Prisluhnil je njeni pripovedi o tem, zakaj nihče ne sliši zvonca, ta pa je kmalu prešla v to, da ima njena mama še kup opravkov. Izvedel je celo, da nekam gre, na koncu pa je bil povabljen še na večerjo. No VERJETNO povabljen. Groza. Ni bil prepričan, ali je govorila zato, ker je bil on tako tiho, ali mu je res želela posredovati toliko informacij hkrati. Kdo bi vedel, Tatiana je pač Tatiana, in če ne bi toliko govorila, bi bila prav čudna. »Saj nisem nameraval priti samo na večerjo,« se je pošalil in pokazal na nahrbtnik poln potrebščin za cel mesec. »Ampak ne bom ostal, hvala,« se je na koncu zahvalil za t.i. povabilo. Ko ga je pozvala naj se usede, si je še enkrat ogledal prostor nato pa sedel po turško in to kar na tla. Če bi se usedel na posteljo bi, se verjetno hotel potem še uležat, tako da bi bil na koncu prepojen z vonjem po Tatiani. Tega pa ni hotel. Nekako se je mogel izolirati, zato so bila tla še najbolj primerna izbira za sedenje. »Tako, je« je začel kimati, ko je na nek način ponovila njegove besede, da je tu zaradi ruščine. Še vedno je sarkastično razglabljala samo s sabo, da ga bodo v Rusiji ugrabili ali nekaj takega. Zasmejal se je temu komentarju, vendar še vedno ni povedal, zakaj je v resnici tukaj. »Tudi tebe je lepo videti,« je pripomnil nazaj, potem pa mu je njen sarkazem začel že presedati. »Okej, ne ni te lepo videti, ker nočem biti tukaj in ne vem zakaj sem tukaj sploh! Ne vem, ker si mi očitno podtaknila zemljevid do svoje hiše pod pretvezo, da je od Jeannie, ali pa je vsega kriva Jeannie,« jo je krepko nadrl ter poiskal list papirja na katerem naj bi bila ta navodila. S tem je nekaj narobe. Gledal je v list papirja, ki je sedaj kazal povsem drug načrt kot prej. »Pa joooj, kako naj zdaj kadarkoli pridem do Jeannie,« je še kar govoril in zmečkal list, saj se je zbal, da bi ga ta lahko privedel tudi do Delaire. »Oprosti, ampak res nisem namenoma tukaj,« je še dejal ter vstal in se odpravil do vrat njene sobe, da bi odšel.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Pet Jul 10, 2015 4:50 pm

Nasmejala se je ob njegovi šali, nato pa je vendarle rekla: "Lahko tudi ostaneš, nimam ničesar proti. In tudi soba za goste je prosta." Skoraj je dodala, da bo naslednje tri tedne prazna v bistvu cela hiša, ampak se je še pravnočasno zadržala. Končno sta se lotila vprašanj, ki so jo res zanimale, ampak še preden je uspela reči karkoli, je Oliver že rohnel, da sploh ni vesel, da jo vidi in, da ne želi biti tukaj. Ogorčeno je odprla usta, vendar še kar ni nehal in izraz na njenem obrazu je postajal vedno bolj obupan in, ko je končno nehal, je tudi sama bila tiho. Ko je minilo že kar nekaj trenutkov mučne tišine med njima, pa je vendarle rekla: "Nihče te ne sili, da si tukaj. Ker si pač sedel pred mojo hišo, sem te vljudno povabila naprej. Če pa misliš, da imam karkoli s tem, da si imel ti napačen naslov, pa ti lahko zagotovim, da to ni moje maslo in prav tako sem bila presenečena, da te vidim, kot si bil ti." Žalostno je zmajala z glavo. "Lahko odideš kadarkoli in si ne boš nikoli očital, da si bil tukaj. Ali česarkoli podobno neumnega." Opazovala ga je, kako se je odpravil proti vratom in ni ga imela namena zadržati. Pa ne zato, ker si ne bi želela, ampak ker si verjetno on ni želel tega. "Vem, kje je doma Jeannie in lahko ti povem naslov," je samo preprosto rekla in spet je v očeh začutila tisti izdajalski pekoč občutek. Joj, cmera, samo zdaj ne. Da ne bi slučajno, se je ponovno prepirala kar sama s seboj in, da bi to uspešno prikrila, se je hitro odpravila proti pisalni mizi, kjer je po predalih iskala pergament in pero. Čeprav je bila bunkeljske krvi, pa se je navadila pisanja s peresom. "Počakaj vsaj toliko, da ti dam naslov," je zamomljala in končno našla pergament. Nanj je napisala naslov in mu ga nato pomolila pod nos. "Pozdravi Jeannie v mojem imenu. In, če je to ona zakuhala, se probaj ne razjeziti še nanjo. In zagotavljam ti, ta naslov je pravilen. Po mojem bi bilo najbolje, če bi uporabil kar taksi,..." Momljala je tja v en dan in nato v zadregi utihnila. Saj se bo verjetno sam znašel, si je rekla. "Vseeno te je bilo lepo videti."
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Sob Jul 11, 2015 4:33 pm

Zamahnil je z roko, ko je nekaj govoričila in med tem gledal v tla. Prav nič mu ni bilo všeč kadar se je tako prijazno odzvala na njegovo burno reakcijo. Bolj bi bil vesel, če bi ga nadrla in tako pokazala, da ji je vsaj še malo mar zanj - tudi po tem, ko je izvedela za Nene. »Ampak tako nesmiselno je, če me iz vljudnosti povabiš v hišo. Že samo iz tega je razvidno, da me nočeš tukaj,« ji je ugovarjal. In vedel je, da ima prav – on namreč. Ko je rekla, da ve kje je doma Jeannie, je vse skupaj postalo samo še bolj sumljivo. Od kod sploh pozna Jeannie, in zakaj ona ve kje živi, on, ki naj bi bil njen najboljši prijatelj, pa ne. Morda pa je Jeannie to naredila nalašč, dala Tatiani svoj naslov njemu pa Tatianinega, zato da bi kdove kaj dosegla. Vzel je pergament, ki mu ga je podala in na hitro prebral naslov. V zahvalo je pokimal in se namrščil, ko je še enkrat omenila Jeannie. Taksi, kaj je to? Zmedeno jo je pogledal, saj ni vedel o čem govori. Ko mu je še enkrat oznanila, da ga je bilo lepo videti se je arognatno nasmehnil. »Saj bi ostal, ampak nimam časa zate, ker moram napolniti kad in skuhati metin čaj za Nene,« je sarkastično zaključil. Bil je ves iz sebe. Še vedno je bil jezen na tisto kar je rekla na plesu preden je odšel in vse je kazalo, da tega ne bo nikoli pozabil. Že je hotel oditi brez slovesa, pa so se vrata sunkovito odprla in ga zadela naravnost v glavo. Od bolečine se je zvrnil po tleh in se prijel za desno oko, kamor so ga vrata zadela. Zastokal je, se prekotalil na hrbet ter z drugim, še delujočim očesom pogledal moža, ki je stal tik nad njim.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Pon Jul 13, 2015 9:14 pm

Ko ga je tako še nekaj sekund poslušala pa je končno vzrojila: "Pa kdo je rekel, da te ne želim tukaj? Če te ne bi želela, bi  te kar lepo pustila sedeti pred vrati ali pa bi si na hitro našla kakšen hudo pomemben opravek, ki v resnici ne obstaja, samo zato, da bi se te lahko po hitrem postopku znebila." Sedaj je že tulila na njega, kot ni že dolgo na nikogar in za trenutek se je kar sramovala te njene jeze. Ampak res ji je stopil na žulj in najraje bi ga kar preklela in zakopala pod njihov bazen na vrtu. Nekajkrat je zadihala in, ko je opazila njegov začuden izraz na obrazu, mu je vsaj poskušala pojasniti, kaj je taksi. "To je bunkeljsko prevozno sredstvo, ki te zapelje iz ene na drugo točko, pač kamorkoli želiš,..." Hitro je obupala, saj je videla, da je brezupno sicer pa je bil že tako ali tako na odhodu. Ko je kar tako mimogrede omenil Nene, se je ponovno pripravila na silovit napad in celo izvlekla je palico, pa čeprav je bilo čaranje med bunkeljni prepovedano. Najraje bi ga nadrla in spremenila v pepel kar naenkrat, vendar pa so se v tistem trenutku vrata sunkovito odprla in Oliverja je kar odneslo po tleh. "Papa!" je zavpila po rusko in se zgrožena sklonila k Oliverju, ki pa je na srečo bil priseben. Njen oče ni bil videti kaj preveč srečen in Tatiani je bilo jasno, da je slišal kar nekaj njunega prepira, vseeno pa mu ni želela razlagati vsega in upala je, da se bo kar hitro pobral iz sobe. "Vse je v redu," je hitro rekla, pa jo je njen oče prekinil: "Ne vem, kaj imata vidva, ampak tako lep dan je in danes res ni čas za prepire. Jaz sem Tatianin oče," se je še predstavil in Oliverju ponudil roko in mu hkrati pomagal vstati. "Tatiana mi ni nikoli povedala, da bo domov pripeljala fanta, ampak vseeno dobrodošel. Seveda boš spal v sobi za goste, to je verjetno jasno." S temi besedami je odkorakal iz sobe in Tatiana bi se od sramu najraje kar udrla v zemljo. Sploh ni uspela ugovarjati, sicer pa je vedela, da je njen oče to rekel bolj v smislu 'strog oče', ker tako ali tako zvečer odpotujejo in ne bi vedel, kaj se doma dogaja. "Res mi je žal za tole," je rekla in si previdno ogledala njegovo modrico na čelu. "Sedi, ti prinesem sicer bunkeljsko kremo, ki pa se v takšnih primerih izvrstno obnese," je sicer še vedno hladno rekla in se odpravila proti kopalnici. Prišla je nazaj in previdno iztisnila nekaj kreme iz tube. "Mrzlo bo," je opozorila in mu nato namazala modrico. "Si v redu?" je še zaskrbljeno vprašala in sedla zraven.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Tor Jul 14, 2015 7:03 pm

Dvignil je palec v znak; imaš prav. Končno se je pristno razburila in končno je bil vesel. Redko jo je takole razjezil, ker je bila vedno trmasta, da ni kaj. A ona je vsaj govorila resnico in se ni bala pokazati čustev med tem, ko je bil on navaden strahopetec. Ko je sedel na tleh in si z roko zatiskal eno oko mu je njen oče ponudil roko, da je Oliver lahko vstal ter se mu hkrati tudi predstavil. Oliver mu je samo pokimal v pozdrav, svojega imena pa raje ni izdal. Tako kot Tatiana je bil tudi njen oče zelo direkten. Namesto, da bi se mu opravičil, je raje govoril nekaj tja v tri krasne. Če ga od udarca ne bi tako bolelo bi se verjetno temu, kako zelo sta si podobna, še smejal. »Hvala, upam da nisem preveč poškodoval vaših vrat,« je dejal, ko mu je izrekel dobrodošlico. Pretvarjal se je, da zaskrbljeno opazuje vrata, če bi mu slučajno kaj očital, pa je na srečo takoj za tem zapustil prostor. »Mislim, da me tvoj oče ne mara,« je komentiral. Na obrazu se mu je pojavil rahel nasmešek, ki je kmalu zbledel, saj ga je od udarca še kar bolelo. Usedel se je na rob postelje tako kot mu je ''ukazala''  Tatiana in jo s pogledom spremljal, ko je odšla do kopalnice in nazaj. Z očmi, no pravzaprav se enim očesom jo je gledal naravnost v obraz ko mu je mazala modrico in se ob njenem vprašanju spet malce nasmehnil. »Ja v redu sem, hvala.« Kremo si je še sam malce razmazal tam, kjer ga je najbolj bolelo in se nato z rokami naslonil na noge v pozo podobno mislecu. »Kot kaže sem si res zaslužil tole,« je dejal in naredil nekaj prostora, da ne bi s Tatiano sedela preblizu. »V vsakem primeru bi jo, slej ali prej, enkrat fasal od tebe,« je dokončal in se zasmejal. »Pa oprosti za tisto prej. Nisem hotel reči, da te ni lepo videti, ampak...« Težko je bilo najti kakršnokoli opravičilo za tiste nesramne besede, zato se je postopoma kar ustavil. »Misliš, da se bova lahko kdaj normalno pogovarjala... kot prijatelja?« je dodal ter jo pogledal naravnost v oči.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Pet Jul 17, 2015 5:21 pm

Ni si mogla pomagati in zasmejala se je. "Moj oče je, kaj si pa pričakoval. On ne mara nikogar, še posebej pa ne moškega spola." Upala je, da ga bo to vsaj malo potolažilo. Še vedno je zaskrbljeno opazovala njegovo modrico in razmišljala, da bi šla še po nekaj ledu v zamrzovalnik. Ampak to lahko počaka, saj je bila krema, ki jo je uporabila, namenjena za hlajenje in je učinek tako ali tako isti. "In nisi si zaslužil tega. Moj oče je pač,... impulziven. Kakor hitro sliši prepiranje, že se čuti poslanega, da poseže vmes in reši vse probleme. Lastnost, ki ni ravno dobrodošla, če sem odkrita." Zmajala je z glavo in upala, da si Oliver še za njo sedaj ne misli, da je popolnoma zmešana. "Res mi je žal za tole," se je še enkrat za vsak slučaj opravičila, nato pa je nanju ponovno legla tišina. Nato pa se je obrnila k njemu in ga nekoliko sumničavo vprašala: "Zakaj pa misliš, da bi slej kot prej fasal kaj od mene? Ne zagovarjam nasilja, pa čeprav bi te prej res najraje zmlela v prah." Ja, priznala je, jasno in glasno, sicer pa je bilo očitno, da mu je to kristalno jasno. "Ampak kaj,...? Res si želim, da bi že enkrat nehal govoriti v nekih šifrah, Oliver. Zakaj enostavno ne poveš direktno kaj imaš v mislih?"  Izzvala ga je in, če je bil kdaj pravi čas za vse odgovore, je bil definitivno zdaj. Želela je vedeti vse. Nagnila je glavo na stran in ga nekoliko otožno pogledala. "Ali sva sploh prijatelja?" Tudi ona ga je pogledala v oči. Nista bila prijatelja. Med njima je bilo nekaj več in samo onadva še tega nista priznala, med tem, ko so to opazili že vsi ostali. Ni umaknila pogleda, saj se je v njegovih očeh enostavno izgubila in svojo dlan je položila na njegovo. "Nisi slučajno tukaj, ne?" Tudi odgovor na to je že poznala in bila sta tako tiho, da je lahko razločno slišala očeta, kako nadira psa na vrtu.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Pet Jul 17, 2015 10:52 pm

boogi pes:'D

Najraje bi ji odgovoril; zakaj si potem ne zamenja spola, če ne mara moškega. A ker ni bil pri volji, da jo izziva ali se heca, se je samo nasmehnil. Vedel je kaj je mislila in bolje jo je bilo pustiti na miru. Ah seveda sem si zaslužil... morda pa bi bilo bolje, da bi mi preklal glavo, da bi vse pozabil ali izkrvavel in umrl. »Verjetno tvoj oče hoče vsem samo dobro... tako kot ti,« se je prijazno nasmehnil. Škoda, ker ne reši najinega problema, si je mislil in se gladil po čelu, kjer je krema že lepo hladila modrico. Odkimal je z glavo v smislu; ne opravičuj sej, ko mu je še enkrat povedala, da ji je žal. Bolj se je opravičevala, bolj se je počutil grozno, saj ni bila prav nič kriva za ta karambol.  Naslednje vprašanje ga je zmedlo, skomignil je z rameni. »Ker sem tečen? In, ker je to edini način, da me nekdo umiri,« je rekel. Morda pa bi res zaleglo, če bi mu Tatiana premazala eno klofuto, morda bi se malo zamislil. Začela ga je provocirati. Pa saj ne govorim v šifrah? ga je zaskrbelo.  »Ne veeeem,« je brezupno raztegnil besedo in se z rokami oprl njene postelje. »Hotel sem reči, da te je lepo videti... ampak, če te vidim potem je še večja možnost, da ne bom nehal misliti nate. Če ti iskreno povem, ne počnem nič drugega kot, da mislim nate cele dni in ne vem kaj naj sam s sabo... še enkrat bi šel čez vse izpite samo, da bi mislil še na kaj drugega.« Pa še takrat ni bilo nič bolje, je dokončal sam pri sebi. Od živčnosti se je z rokami z vedno večjo silo naslanjal na posteljo, zaradi vsega pa ga je začela boleti še glava. Naslednje vprašanje ali sploh sta prijatelja ga je samo razžalostilo. »Ne... bi bil pa vesel, če bi nekoč lahko bila,« Ja Oliver takrat, ko boš pozabil nanjo... torej samo v sanjah. Njena roka se je pomaknila na njegovo, a je živčno trznil in jo odmaknil. Ob njenem zadnjem vprašanju je bil dolgo časa tiho. Slišal je njenega očeta, kako se nekaj dere, malo za tem pa je začelo še grmeti. Verjetno pa bi videl tudi kakšno strelo, če bi se ozrl skozi okno. »Poglej, ne vem zakaj sem tu. Jeannie mi je dala ta papir, ki kaj pa jaz vem... mogoče se tisto kar je gor spremeni v tisto o čemer največ razmišljaš. Res nisem namerno tu. Čeprav bi si v drugačnih okoliščinah želel biti.«
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Tor Jul 21, 2015 8:55 pm

Ob vsem tem njegovem govorjenju je zardevala, vendar mu ni mogla priznati, da tudi ona cel čas misli samo nanj in da je njegov obisk sedaj kot predčasno božično darilo zanjo. Modro je molčala in se s pogledom izogibala njegovim očem. Edino, kar je uspela spraviti iz sebe, je bilo: "Tebe ne bi mogla udariti." Kako mučno in preneumno. Vse med njima je zadnje čase v njeni glavi postajalo preneumno in nevredno truda. "Jaz tudi upam, da bova nekoč lahko prijatelja," je previdno rekla, nato pa kot strela iz jasnega udarila: "Čeprav, Oliver, če se sprijazniva s tem ali ne, midva ne bova nikoli prijatelja. Ne na tak način. Ti misliš name, jaz mislim nate in kakorkoli obrneš, je med nama nekaj več. Pa me lahko zabiješ nazaj kolikokrat želiš in se do mene obnašaš kot do nekega nadležnega madeža, ki se ga nikakor ne moreš znebiti, ampak to so dejstva." Vstala je, mu obrnila hrbet in bila jezna sama na sebe, ker je ponovno dovolila čustvom, da jo vodijo predaleč. Spet je izrekla besede, ki si jih ni želela. "In veš kaj? Mogoče tudi Jeannie ve kaj se dogaja in je samo še ena iz med mnogih, ki se nama v obraz nasmihajo in ne rečejo niti besedice, za najinim hrbtom pa si po tihem mislijo zakaj ta dva že enkrat ne dorečeta stvari in prideta skupaj, ko pa vsi že dejansko vidimo resnico." Ljudje so dejansko govorili in Tatiana je to vedela. Vprašanje pa je bilo, če ve tudi Oliver. Ponovno se je obrnila proti njemu. "Dejstvo je, da bi si ti morda v drugačnih okoliščinah želel biti tkaj, ampak veš kaj? Tukaj si zdaj. V tem trenutku. In samo od tebe je odvisno kako boš izkoristil dano situacijo. Če jo sploh boš. Ali pa ne boš. Za mene ti nisi moteč element in nimam niti malo proti, da si sedaj tukaj." Vdihnila je. "Pa saj nima smisla," je nato zmajoč se z glavo rekla in spet je nad njiju legla moreča tišina.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Čet Jul 23, 2015 10:43 pm

Z njenim pojasnilom o tem, kako ne bosta nikoli prijatelja, se je strinjal. Več kot strinjal. Govorila je resnico in on ji je verjel. »Prav imaš,« ji je na kratko odvrnil. A kaj pa bi sploh lahko še dodal? Preveč je bila pametna in izjemno realistična med tem, ko je bil sam ali pretiran pesimist, ali pa grozen optimist. Dvignil je pogled, ko je vstala iz postelje in jo potrpežljivo poslušal. »Ampak Tatiana. Imava samo tri možnosti. No vsaj jaz ne vidim četrte ali pete...« Gledal je njeno postavo in zbiral prave besede. »Lahko sva skupaj, če želiš. Ampak osebno sem dobil občutek, da tega nočeš, ker se ti menda ne zdi spoštljivo do Delaire in Nene. Potem je druga možnost, da postaneva prijatelja. O tem si jasno spregovorila malo prej. Nikoli ne bova prijatelja, in strinjam se s tabo. Zadnja, tretja možnost je, da se odtujiva in čez čas pozabiva drug na drugega,« je naštel. Ni vedel na kaj točno Tatiana namiguje s tem, ko je rekla naj izkoristi dano situacijo ali ne, zato je zavil z očmi in se s hrbtom vrgel na njeno posteljo. Prijel se je za glavo in se začel čisto potihnem smejati. Zakaj mora biti tako zakomplicirana?  Takrat pa se mu je utrnila briljantna ideja.  Dobro, ne že spet tako briljantna. Z zgornjim delom telesa se je znova dvignil v prvotni položaj. Začelo je deževati. Z nasmeškom na obrazu je rekel: »Veš kaj! Samo v eno smer lahko greva.« Ni bil čisto prepričan, če bo Tatianai njegov predlog všeč, a vseeno je pogumno nadaljeval. »Kako se ti zdi, če bi se videvala in hkrati videvala druge ljudi?« Po njenem izrazu je sklepal, da nad idejo ni pretirano navdušena, zato je hitro dodal: »Razen, če mi odpustiš za Delaire in Nene...« Kar bi mi bilo precej bolj všeč. Njegov obraz je postajal vse bolj rdeč.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Sob Avg 01, 2015 9:59 am

Spet je nakladal o nekakšnim možnostih, čeprav je odkrito rečeno ona videla samo eno. Ampak vseeno mu je z zanimanjem prisluhnila, čeprav se je komaj zadrževala, da ni začela zavijati z očmi. Njegov predlog, da bi bila skupaj, ji je bil všeč. Jasno. Ostala dva predloga pa ji nista bila niti malo všeč. Biti z njim prijateljica in se pretvarjati, da do njega ne čuti nič razen prijateljstvo, bi bilo absurdno. Po možnosti gledati ga s katero drugo in se pretvarjati, da je to ne moti… Ne, tega ni bila zmožna narediti. In odtujiti se od njega, ji tudi ni bilo preveč blizu. Že je odprla usta, da bi povedla svoje stališče, ko je Oliver predlagal očitno še četrto opcijo, ki je obstajala. »Hmm,…« je samo rekla na glas in se zamislila. Videvati se z njim in videvati tudi druge ljudi. Če bi bil to kdorkoli drug, se ji predlog niti ne bi zdel tako slab, ampak ne tokrat. »Oliver, jaz sem ti že oprostila to z Nene in Delaire. Nebom rekla, da ni bilo ubijalsko, ker je bilo, ampak splet okoliščin je bil pač takšen, da sva oba naredila neke stvari, na katere nisva ponosna. In, če sem čisto odkrita, za mene druga možnost kot prva, res ne pride v poštev. Mislim, da sem se v tebe res zaljubila in to veliko bolj, kot sem se v kogarkoli drugega…« Ni več mogla nadaljevati in enostavno je legla na posteljo in obraz zakopala v vzglavnik. Čakala je, da bo rekel karkoli, ob tem pa je razmišljala samo o tem, kako bi bilo, če bi bila skupaj.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Sob Avg 01, 2015 11:12 pm

Žal mu je bilo, da je sploh predlagal četrto opcijo. Sedaj si mora res misliti da sem za na odpad. Prekleto. Na srečo pa ob tem predlogu ni našla kakšnih skritih konotacij. Na primer, da v resnici ne želi biti z njo na kar bi verjetno pomislilo vsako dekle. Še dobro. Sicer pa sploh ni pomembno o čem je razmišljala glavno, da mu je dala vedeti kaj točno si želi. Postajal je vedno boljše volje. Ustnice so se mu začele vihati a je skušal ohraniti resen izraz. Med tem ko je govorila je ostal tiho in čakal, da dobi priložnost za odgovor. Ko pa ga je, so mu glasilke čisto zaštekale. »Dobra izbira,« mu je uspelo reči. Ker pač ni bil najbolj zgovoren ji je svoje veselje zato raje pokazal z dejanji. Izpod obraza je povlekel blazino v kateri se je skrivala in jo z njo udaril po zadnjici. Nato se je še sam skotalil na posteljo. »Potem nima smisla, da se že zdaj napotim k Jeannie?« Čakal je na dovoljenje, da lahko ostane še malo dlje. Vzglavnik je vrgel na drugo stran postelje in se nasmehnil. Čeprav jo je poznal že sto let pa je v ležečem položaju ni videl še nikoli. Razigrano se je nasmehnil in se nato nerodno in precej grobo skobacal nanjo. »Aja še to... malo ti bom spet zagrenil,« ji je zašepetal na uho. »Na katere stvari pa ti nisi ponosna?« je vprašal in upal, da ne bo izvedel kaj kar bi bilo hujše od zaroke ali nosečnosti.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Pon Avg 17, 2015 9:32 pm

Ko je že bilo videti, da se bo njuna vročekrvna debata nadaljevala še vse do naslednjega dne, pa se je končala tako hitro kot se je tudi začela in v enem trenutku je bil Oliver že ob njej na postelji. Nasmejala se je ob njegovem komentiranju njene izbire in njeno razpoloženje se je izboljšalo v trenutku, ko je Oliver pametno ugotovil, da se mu sedaj še ni potrebno odpraviti k Jeannie. Začutila je kar rahel zbodljaj ljubosumja, vendar sedaj ni bil primeren trenutek za odpiranje te teme. »Jeannie bo razumela,« je samo preprosto odvrnila in ga z blazino udarila nazaj. Milo za drago. Postala je popolnoma razigrana in že ga je želela izzvati na nudistično kopanje v njihovem bazenu (seveda, ko bi njena družina končno blagovolila zapustiti hišo), ko se je že znašel na njej in presenečeno ga je pogledala. Že je želela nekaj reči, pa jo je ustavilo njegovo dokaj neprijetno vprašnje. Tipično, je pomislila. Res znaš pokvariti vzdušje. Na glas ni rekla ničesar in nemirno se je skobacala iz pod njega. Pustila ga je ležati na postelji in misli so ji kar švigale. Zakaj jo je moral to vprašati ravno sedaj? Vseeno se je obrnila nazaj proti njemu, si nadela kar se da najlepši izraz na izrazu in začela: »Samo zato, ker ne želim imeti nobenih skrivnosti pred teboj. Če samo v grobem povzamem, nedolžnost sem izgubila sredi Prepovedanega gozda s fantom, ki ga kasneje nisem več nikoli videla, dobesedno, učenko iz Spolzgada sem pripravila tako daleč, da je skoraj doživela živčni zlom, Nene sem na plesu pred vsemi izdala njeno skrivnost in jo še grdo ozmerjala, za povrhu pa sem to naznanila še pred Jinom. Res sem pravi pomos.« Staknila je obrvi in ga previdno vprašala: »Ali si prepričan, da še vedno želiš ostati?« Ni vedela kako bo odreagiral, za vsak primer pa je bila pripravljena da skoči za njim, če mu slučajno pade na pamet odhod.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Tor Avg 18, 2015 9:46 pm

Zlezla je iz postelje in se uspešno skobacala izpod njegove postave. Najraje bi ji kljuboval kam gre, pa se mu ni zdelo najbolj pravilno. Mogoče pa mu bo v prihodnosti dovolila, da leži na njej brez kakršnihkoli pritožb. Pustil si je sanjati še naprej ob tem pa je z enim ušesom prisluhnil njeni pripovedi. Prevrnil se je na hrbet in nehote strmel v njeno zadnjico med tem ko je ona govorila. Niti potrudil se ni, da bi jo gledal v oči ali kam drugam, preprosto ni šlo. Malce se je ustrašil, da bo slišal celo pripoved o tem kako je izgubila nedolžnost, pa se je hitro premaknila na naslednjo temo, ki ga je veliko bolj zanimala. »Kaj si ji pa naredila, da je doživela živčni zlom?« ga je zanimalo. Svoj pogled je zdaj preusmeril iz njene zadnjice do njenih oči in se dvignil v sedeč položaj. Jin in Nene pa ga tako kot njen prvi seks nista zanimala kaj preveč. »Šit, sem pa mislil, da je Nene povedala Jinu,« je komentiral in skomignil z rameni. Ups, se zgodi. »No jaz sem ponosen nate, ker drugim greniš življenje,« se je lisičje nasmehnil ter se z rokami odrinil malce bližje k Tatiani. »Ne boš se me kar tako znebila.« Za trenutek se je dotaknil, od kreme še vedno mastne modrice nad očesom, ki pa je zdaj postajala podobna buški ... vsaj na otip. »Ah ja...« na široko je zakrilil z rokami in se tako pretegnil, »...koliko časa pa sem lahko pri tebi?« je vprašal, ko sta že bila pri tem če bo ostal ali ne. Če bi mu dala dve uri bi bil mogoče malo razočaran a bolje kot nič. Do večera bi bilo precej bolje, če pa bi lahko prespal, bi verjetno kar pokal od veselja.
Nazaj na vrh Go down
Tatiana Ukhov
Čarovnica
Čarovnica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Čet Avg 20, 2015 7:15 pm

Danes je imel očitno res svoj dan glede postavljanja neprijetnih vprašanj in najraje bi ga kar nadrla naj je ne zaslišuje kaj preveč. Vseeno pa mu je odgovorila: »Začelo se je s tem, da sem imela res slab dan in sva se zaleteli na dvorišču. Ne vem katera od naju je bila kriva, ampak saj veš kakšna znam biti, ko imam slab dan…« Sledil je krajši premor, ampak je hitro nadaljevala: »Skratka, sprli sva se že tam pred približno polovico šole, sodu pa je izbilo dno, ko sem morala nadzorovati njen pripor in seveda ji to ni bilo všeč… Skratka mogoče sem šla z vsem tistim malo predaleč,…« Več mu ni želela povedati. Navsezadnje je to bilo že nekje daleč v preteklosti. Tisto z Jinom in Nene je kar preslišala, saj prekomerne debate na to temo več niso bile potrebne. »Hvala, da si vsaj ti ponosen na mene, čeprav sama na sebe nisem kaj preveč. Sploh se več ne prepoznam. Kot neka tujka sem, ujeta v lastnem telesu. Ampak dovolj jamranja,« je zaključila in se postavila pred njega. Z rokami ga je objela okoli vratu in se mu nasmehnila. »Prav z veseljem se te še ne znebim.« Pogladila ga je po laseh in se že z občutkom približala njegovim ustnicam, nato pa se je z nasmeškom spet umaknila. Malo ga bo še jezila, čeprav ga je z rokami še vseeno objemala. Ob njegovem vprašanju ji je obraz zasijal in vzela si je nekaj trenutkov za razmislek. »Sicer ne vem kakšno obljubo si dal Jeannie, ampak glede na to da so mi starši prepustili hišo za vsaj dva tedna in da tudi mojega brata ne bo na spregled…« Za trenutek se ji je zdelo da je dala kar prevelik časovni razpon, zato je samo še rekla: »Ampak seveda si sam izberi do kdaj želiš ostati. Ven te ne bo nihče metal.« Tokrat se je sklonila k njemu in ga poljubila in se s telesom naslonila nekoliko na njega. Skozi telo ji je šinila vročica in hitro se je odmaknila z zardelimi lici. Joj, Tatiana, saj nisi stara pet let, se je oglasil zoprn glasek v njeni glavi, ki pa ji sedaj ni nič pomagal.
Nazaj na vrh Go down
Oliver Gillespie
Čarovnik
Čarovnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Sob Avg 22, 2015 12:22 pm

Ko je že mislil, da bo slišal celo zgodbo - od izmenjav besed in vse do fizičnega kontakta, pa ga je doletela le kratka in komaj kaj razumljiva pripoved o tem kako je načela živce neki spolzgadovki. Imel je toliko vprašanj – zakaj si imela slab dan? Zakaj si morala nadzorovati pripor? S čim si šla predaleč? A zazdelo se mu je, da jo bo s tem le razdražil. Tale zgodbica ni imela ne repa ne glave, vseeno pa se je tu končala. »Lahko si zadovoljna, da nisi ti ujeta v tujem telesu,« se je pošalil in ji pomežiknil. Odločila se je, da je bilo dosti jamranja in Oliver je pričakujoče privzdignil obrvi. Začutil je njene roke okoli svojega vratu in se idiotsko nasmehnil ko se je z obrazom približala njegovemu. »Velja. Ko mi boš začela najedati bom pa šel,« je dahnil v njen obraz. Dva tedna res ni nameraval ostati... najbolje da se potem kar vselim. Komaj se je zavedel o čem razmišlja, že je na sebi začutil njeno telo in na koncu še bežen, a dolgo želen poljub. S takšnim izzivanjem ga je malo le vzburila, a ni se ji pustil tako hitro odvleči tja v tretji svet. Ko se je odmaknila je ostal navidez ravnodušen »Je to vse?« je izzivalno vprašal in se nasmihal njenemu pordelemu obrazu. Pograbil je njene roke, ki so se še vedno ovijale okoli njega in se lahkotno dvignil s postelje ter jo povlekel k sebi. Močno jo je objel in se z nekaj kratkimi poljubi prisesal na njen vrat. Mogoče pa ga je le bolj razdražila kot je sprva mislil? Z rokami je začel grabiti njene boke in obline ter jo začel poljubljati po vratu veliko bolj strastno kot prvič. Kljub glasnemu dihanju, ki je bil pravzaprav edini zvok v sobi pa je zaslišal rožljanje in tih klepet v spodnjem delu hiše. Čisto je pozabil, da nista sama. Sunkovito jo je spustil iz objema in se odmaknil za dober korak nazaj. »Hm... se greva čarovnik ne jezi se?« je predlagal takoj ko sta stala narazen, ne da bi prej vprašal če sploh ima to igro. Zagrabila ga je panika. Nihče ne sme vedeti!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tatianin kotiček   Today at 9:08 pm

Nazaj na vrh Go down

Tatianin kotiček
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1